استاد گلوگاهی دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد گلوگاهی

استاد گلوگاهی دعانویس | اگر از گروهی متفاوت از مردم پرسیده شود که فکر می‌کنند مدیتیشن چیست و شامل چه مواردی می‌شود، طیف پاسخ‌ها تقریباً عجیب و شگفت‌انگیز خواهد بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا |تا همین اواخر، در غرب نگرانی زیادی در مورد آن وجود داشت، و حتی تعداد فزاینده‌ای از افرادی که به کلاس‌های یوگا می‌پیوندند، تأکید می‌کردند که «فقط تمرین‌ها را می‌خواهند».

استاد | سال به سال، عامل استرس افزایش می یابد. ما وارد قرن بیست و یکم شده‌ایم که ما را مجبور به پذیرش عقیده طمع می‌کند.

سایت مپ الخزرا | همین نگرش به زندگی به شدت استرس زا است. اگر هدف زندگی انباشتن بیشتر و بیشتر – پول و دارایی – است، این میل، که توسط حواس هدایت می شود، بدن و ذهن را تحت فشار بیشتر و بیشتر قرار می دهد.

استاد گلوگاهی دعانویس : نتیجه این است که علیرغم پیشرفت‌های فناوری، خرابی‌ها در سلامت بیش از پیش شایع می‌شوند.

این احساس ناراحتی را ایجاد می کند، که به ویژگی آشکار عصر ما تبدیل شده است، و این حس جرقه جستجوی راهی برای زندگی می کند که می تواند آرام و مسالمت آمیز باشد.

استاد گلوگاهی دعانویس : تمرین مدیتیشن – حتی اگر کمی درک شده باشد – به سرعت در حال رشد است.

البته مهم است که بفهمیم مدیتیشن چیست و در عین حال کشف کنیم که چیست و چه تفاوت اساسی می تواند و چه تفاوتی در زندگی ما ایجاد کند.

استاد گلوگاهی دعانویس : در جامعه دیوانه مان، ما تمایل داریم که فریاد بزنیم: «فقط آنجا ننشین، کاری انجام بده!» کم کم داریم یاد می‌گیریم که رویکرد بهتر این است که بگوییم: «فقط کاری نکن – همانجا بنشین!» یوگی سامپراساد وینود از آنجا می‌آید.

یک خانواده روحانی برجسته، با این حال او مهارت روشن کردن فرآیندهای پیچیده و قابل درک کردن آنها را دارد. این کتاب ترکیبی از آموزه های او را ارائه می دهد که نور را بر بسیاری از مناطق تاریک می اندازد.

استاد گلوگاهی دعانویس : نتیجه اثری است که موضوع مراقبه را روشن می کند. با مطالعه بی سر و صدا و با دقت، 9 راز مدیتیشن موفق می تواند برای خواننده مفید باشد.

READ  دعانویس لاکچری تهران

هاوارد کنت، مدیر بنیاد یوگا برای سلامت، بریتانیا از ذهن‌شور مقدمه‌ای از نویسنده این کتاب اساساً یک راهنمای عملی برای همه کسانی است که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با مدیتیشن در ارتباط هستند.

استاد گلوگاهی دعانویس : همچنین برای کسانی است که قصد یادگیری مدیتیشن را دارند اما در این زمینه تازه کار هستند.

این برای مبتدیان بسیار مفید خواهد بود، زیرا به وضوح مفاهیم و اصول اولیه مدیتیشن را توضیح می دهد.

استاد گلوگاهی دعانویس : کسانی که چندین سال است به تمرین مراقبه می پردازند، پیشنهادات کاربردی بسیار مفیدی را در کتاب خواهند یافت.

آنها می توانند از این مرواریدهای خرد استفاده کنند تا در هر شکلی از مدیتیشن که انجام می دهند موفق تر شوند.

استاد گلوگاهی دعانویس : کسانی که در روند توسعه علاقه به مدیتیشن هستند، آن را الهام‌بخش می‌دانند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر شروع کنند.

پس از مطالعه عمیق یک شکل خاص، دیدن شباهت های بین اشکال مختلف مراقبه بسیار جالب است.

استاد گلوگاهی دعانویس : این مکاشفه ای است که درهایی را به روی درک و بینش به کل موضوع مراقبه می گشاید.

این کتاب حاصل تلاش شخصی من در این راستا است. تمرکز این کتاب هدایت علاقه فزاینده عمومی به مدیتیشن است.

استاد گلوگاهی دعانویس : علاقه و مشارکت عمیق من به یوگا و مدیتیشن به بیش از 35 سال قبل برمی گردد، اگرچه مدیتیشن همیشه به قلب من نزدیک تر از جنبه فیزیکی یوگا بوده است.

اولین تجربه من از بالاترین حالت هوشیاری، یا آنچه که به طور معمول نیرویکالپا سامادی نامیده می شود.

استاد گلوگاهی دعانویس : در سن 20 سالگی بود، زمانی که دانشجوی سال دوم پزشکی بودم. این تجربه تنها زندگی من را کاملا متحول کرد.

در آن زمان با تجربیاتی از این دست آشنا نبودم. طبیعتاً نمی‌توانستم تصمیم بگیرم که آیا این یک تجربه واقعی از بالاترین حالت هوشیاری است یا صرفاً پرواز تخیل من.

READ  طلسم زبان بند با فلفل

استاد گلوگاهی دعانویس : نیاز به تایید و توضیح منطقی داشتم. من به دنبال کسی گشتم که بتواند تردیدهای من را برطرف کند و معنای واقعی و اهمیت واقعی تجربه من را توضیح دهد.

من نتوانستم چنین شخصی را پیدا کنم. در واقع، من به دنبال شخصی مثل پدرم بودم که یک یوگی بسیار تکامل یافته و یک استاد معنوی واقعی بود.

استاد گلوگاهی دعانویس : می توانستم به نظر او اعتماد کنم. او پس از تأیید صحت تجربه معنوی من، به آسانی آن را تأیید می کرد یا اگر آن را تخیلی یا ساختگی می دانست،

صراحتاً از انجام آن امتناع می کرد. متأسفانه، او آن زمان آنجا نبود. او قبل از اینکه من این تجربه را داشته باشم، بدن فانی خود را ترک کرده بود.

استاد گلوگاهی دعانویس : هیچ یوگی دیگری را پیدا نکردم که فکر می کردم به اندازه پدر بزرگوارم توانا باشد.

فکر می کردم این یک کار بسیار تخصصی است که نیاز به یک متخصص واقعی دارد تا مرا راهنمایی کند.

استاد گلوگاهی دعانویس : می‌خواستم با کسی مشورت کنم که خودش به بالاترین سطح تجربه انسانی رسیده بود و برای من هم به راحتی در دسترس بود.

یافتن چنین افرادی همیشه سخت است. من دو راه داشتم: یا صرف نظر از اقتدار معنوی کسی راضی شوم، یا خودم این را دنبال کنم.

استاد گلوگاهی دعانویس : پس از بررسی دقیق، رشته دوم را انتخاب کردم. از سختی هایی که در انتظارم بود آگاه بودم.

من می دانستم که قرار نیست کشتیرانی نرمی داشته باشد. با این حال، معلوم شد که این یک پیگیری بسیار جالب، چالش برانگیز و مثمر ثمر بود که به من کمک کرد از طریق مدیتیشن رشد و بلوغ کنم.

استاد گلوگاهی دعانویس : اکنون، وقتی به گذشته نگاه می کنم، صادقانه احساس می کنم که تصمیم درستی بوده است.

در واقع، معلوم شد که این یک نعمت بزرگ است. من شروع به کار روی خودم کردم تا صحت تجربه معنوی اولیه ام را دریابم.

READ  طلسم زیرخاکی

استاد گلوگاهی دعانویس : من زمان زیادی را صرف تعیین اینکه آیا این یک تجربه واقعی و قابل تکرار است یا فقط یک تصادف است.

تلاش واقعی من این بود که کشف کنم که آیا می توانم دوباره آن را به میل خود تجربه کنم یا نه. من در پیگیری خود بسیار صادق، دقیق و متین بودم.

استاد گلوگاهی دعانویس : نمی‌خواستم یک وضعیت ذهنی غیر واقعی را با یک تجربه معنوی واقعی اشتباه بگیرم و در این فرآیند گمراه شوم.

من با آزمایش تکنیک‌های مدیتیشن یکی پس از دیگری تأیید و تأیید کردم تا اینکه متوجه شدم همه آنها مرا به یک مقصد، همان حالت هوشیاری بردند.

استاد گلوگاهی دعانویس : من به طور منطقی اولین تجربه خود را با تجربیات بعدی با استفاده از تکنیک های دیگر بررسی و مقایسه کردم.

در این فرآیند، متوجه شدم که اصول مشترک زیربنایی یکسان است. کار سختی بود که مدت ها ادامه داشت.

استاد گلوگاهی دعانویس : اما سود سرشاری در قالب درک بهتر مفاهیم و فرآیندهای ظریف زیربنای اشکال مختلف مراقبه به من داد.

من به آن به عنوان فرصتی از سوی خدا نگاه کردم تا صحت و اعتبار اولین تجربه ام از نیرویکالپا سامادی را آزمایش و تأیید کنم و بارها و بارها آن را با استفاده از تکنیک های مختلف مراقبه انجام دهم.

استاد گلوگاهی دعانویس : تمام تلاشم را کردم تا از این فرصت نهایت استفاده را ببرم. گاهی فکر می‌کردم که پدرم باید برای راهنمایی من می‌آمد.

او می‌توانست من را از روند طولانی «تأیید هویت» نجات دهد. اگر او در اطراف بود، صرف حضور او می‌توانست.

استاد گلوگاهی دعانویس : بر روی کار اکتشافی خودانگیزه‌ای که انجام می‌دادم تأثیر بگذارد که مرا از نظر فکری فعال و از نظر معنوی زنده نگه می‌داشت. این به من کمک کرد تا ابعاد عمیق‌تر و عمیق‌تر یوگا و مدیتیشن را درک کنم.

4.8/5 - (2649 امتیاز)

نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

نوشته های مشابه