استاد گلوگاهی تعبیر خواب


نظرات

مقاله علمی

استاد گلوگاهی

استاد گلوگاهی دعانویس | اگر از گروهی متفاوت از مردم پرسیده شود که فکر می‌کنند مدیتیشن چیست و شامل چه مواردی می‌شود، طیف پاسخ‌ها تقریباً عجیب و شگفت‌انگیز خواهد بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا |تا همین اواخر، در غرب نگرانی زیادی در مورد آن وجود داشت، و حتی تعداد فزاینده‌ای از افرادی که به کلاس‌های یوگا می‌پیوندند، تأکید می‌کردند که «فقط تمرین‌ها را می‌خواهند».

استاد | سال به سال، عامل استرس افزایش می یابد. ما وارد قرن بیست و یکم شده‌ایم که ما را مجبور به پذیرش عقیده طمع می‌کند.

سایت مپ الخزرا | همین نگرش به زندگی به شدت استرس زا است. اگر هدف زندگی انباشتن بیشتر و بیشتر – پول و دارایی – است، این میل، که توسط حواس هدایت می شود، بدن و ذهن را تحت فشار بیشتر و بیشتر قرار می دهد.

استاد گلوگاهی دعانویس : نتیجه این است که علیرغم پیشرفت‌های فناوری، خرابی‌ها در سلامت بیش از پیش شایع می‌شوند.

این احساس ناراحتی را ایجاد می کند، که به ویژگی آشکار عصر ما تبدیل شده است، و این حس جرقه جستجوی راهی برای زندگی می کند که می تواند آرام و مسالمت آمیز باشد.

استاد گلوگاهی دعانویس : تمرین مدیتیشن – حتی اگر کمی درک شده باشد – به سرعت در حال رشد است.

البته مهم است که بفهمیم مدیتیشن چیست و در عین حال کشف کنیم که چیست و چه تفاوت اساسی می تواند و چه تفاوتی در زندگی ما ایجاد کند.

استاد گلوگاهی دعانویس : در جامعه دیوانه مان، ما تمایل داریم که فریاد بزنیم: «فقط آنجا ننشین، کاری انجام بده!» کم کم داریم یاد می‌گیریم که رویکرد بهتر این است که بگوییم: «فقط کاری نکن – همانجا بنشین!» یوگی سامپراساد وینود از آنجا می‌آید.

یک خانواده روحانی برجسته، با این حال او مهارت روشن کردن فرآیندهای پیچیده و قابل درک کردن آنها را دارد. این کتاب ترکیبی از آموزه های او را ارائه می دهد که نور را بر بسیاری از مناطق تاریک می اندازد.

استاد گلوگاهی دعانویس : نتیجه اثری است که موضوع مراقبه را روشن می کند. با مطالعه بی سر و صدا و با دقت، 9 راز مدیتیشن موفق می تواند برای خواننده مفید باشد.

READ  طلسم ازدواج روی مس

هاوارد کنت، مدیر بنیاد یوگا برای سلامت، بریتانیا از ذهن‌شور مقدمه‌ای از نویسنده این کتاب اساساً یک راهنمای عملی برای همه کسانی است که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با مدیتیشن در ارتباط هستند.

استاد گلوگاهی دعانویس : همچنین برای کسانی است که قصد یادگیری مدیتیشن را دارند اما در این زمینه تازه کار هستند.

این برای مبتدیان بسیار مفید خواهد بود، زیرا به وضوح مفاهیم و اصول اولیه مدیتیشن را توضیح می دهد.

استاد گلوگاهی دعانویس : کسانی که چندین سال است به تمرین مراقبه می پردازند، پیشنهادات کاربردی بسیار مفیدی را در کتاب خواهند یافت.

آنها می توانند از این مرواریدهای خرد استفاده کنند تا در هر شکلی از مدیتیشن که انجام می دهند موفق تر شوند.

استاد گلوگاهی دعانویس : کسانی که در روند توسعه علاقه به مدیتیشن هستند، آن را الهام‌بخش می‌دانند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر شروع کنند.

پس از مطالعه عمیق یک شکل خاص، دیدن شباهت های بین اشکال مختلف مراقبه بسیار جالب است.

استاد گلوگاهی دعانویس : این مکاشفه ای است که درهایی را به روی درک و بینش به کل موضوع مراقبه می گشاید.

این کتاب حاصل تلاش شخصی من در این راستا است. تمرکز این کتاب هدایت علاقه فزاینده عمومی به مدیتیشن است.

استاد گلوگاهی دعانویس : علاقه و مشارکت عمیق من به یوگا و مدیتیشن به بیش از 35 سال قبل برمی گردد، اگرچه مدیتیشن همیشه به قلب من نزدیک تر از جنبه فیزیکی یوگا بوده است.

اولین تجربه من از بالاترین حالت هوشیاری، یا آنچه که به طور معمول نیرویکالپا سامادی نامیده می شود.

استاد گلوگاهی دعانویس : در سن 20 سالگی بود، زمانی که دانشجوی سال دوم پزشکی بودم. این تجربه تنها زندگی من را کاملا متحول کرد.

در آن زمان با تجربیاتی از این دست آشنا نبودم. طبیعتاً نمی‌توانستم تصمیم بگیرم که آیا این یک تجربه واقعی از بالاترین حالت هوشیاری است یا صرفاً پرواز تخیل من.

READ  نوشتن دعا برای محبت شدید

استاد گلوگاهی دعانویس : نیاز به تایید و توضیح منطقی داشتم. من به دنبال کسی گشتم که بتواند تردیدهای من را برطرف کند و معنای واقعی و اهمیت واقعی تجربه من را توضیح دهد.

من نتوانستم چنین شخصی را پیدا کنم. در واقع، من به دنبال شخصی مثل پدرم بودم که یک یوگی بسیار تکامل یافته و یک استاد معنوی واقعی بود.

استاد گلوگاهی دعانویس : می توانستم به نظر او اعتماد کنم. او پس از تأیید صحت تجربه معنوی من، به آسانی آن را تأیید می کرد یا اگر آن را تخیلی یا ساختگی می دانست،

صراحتاً از انجام آن امتناع می کرد. متأسفانه، او آن زمان آنجا نبود. او قبل از اینکه من این تجربه را داشته باشم، بدن فانی خود را ترک کرده بود.

استاد گلوگاهی دعانویس : هیچ یوگی دیگری را پیدا نکردم که فکر می کردم به اندازه پدر بزرگوارم توانا باشد.

فکر می کردم این یک کار بسیار تخصصی است که نیاز به یک متخصص واقعی دارد تا مرا راهنمایی کند.

استاد گلوگاهی دعانویس : می‌خواستم با کسی مشورت کنم که خودش به بالاترین سطح تجربه انسانی رسیده بود و برای من هم به راحتی در دسترس بود.

یافتن چنین افرادی همیشه سخت است. من دو راه داشتم: یا صرف نظر از اقتدار معنوی کسی راضی شوم، یا خودم این را دنبال کنم.

استاد گلوگاهی دعانویس : پس از بررسی دقیق، رشته دوم را انتخاب کردم. از سختی هایی که در انتظارم بود آگاه بودم.

من می دانستم که قرار نیست کشتیرانی نرمی داشته باشد. با این حال، معلوم شد که این یک پیگیری بسیار جالب، چالش برانگیز و مثمر ثمر بود که به من کمک کرد از طریق مدیتیشن رشد و بلوغ کنم.

استاد گلوگاهی دعانویس : اکنون، وقتی به گذشته نگاه می کنم، صادقانه احساس می کنم که تصمیم درستی بوده است.

در واقع، معلوم شد که این یک نعمت بزرگ است. من شروع به کار روی خودم کردم تا صحت تجربه معنوی اولیه ام را دریابم.

READ  دعانویسی برای عاشق کردن

استاد گلوگاهی دعانویس : من زمان زیادی را صرف تعیین اینکه آیا این یک تجربه واقعی و قابل تکرار است یا فقط یک تصادف است.

تلاش واقعی من این بود که کشف کنم که آیا می توانم دوباره آن را به میل خود تجربه کنم یا نه. من در پیگیری خود بسیار صادق، دقیق و متین بودم.

استاد گلوگاهی دعانویس : نمی‌خواستم یک وضعیت ذهنی غیر واقعی را با یک تجربه معنوی واقعی اشتباه بگیرم و در این فرآیند گمراه شوم.

من با آزمایش تکنیک‌های مدیتیشن یکی پس از دیگری تأیید و تأیید کردم تا اینکه متوجه شدم همه آنها مرا به یک مقصد، همان حالت هوشیاری بردند.

استاد گلوگاهی دعانویس : من به طور منطقی اولین تجربه خود را با تجربیات بعدی با استفاده از تکنیک های دیگر بررسی و مقایسه کردم.

در این فرآیند، متوجه شدم که اصول مشترک زیربنایی یکسان است. کار سختی بود که مدت ها ادامه داشت.

استاد گلوگاهی دعانویس : اما سود سرشاری در قالب درک بهتر مفاهیم و فرآیندهای ظریف زیربنای اشکال مختلف مراقبه به من داد.

من به آن به عنوان فرصتی از سوی خدا نگاه کردم تا صحت و اعتبار اولین تجربه ام از نیرویکالپا سامادی را آزمایش و تأیید کنم و بارها و بارها آن را با استفاده از تکنیک های مختلف مراقبه انجام دهم.

استاد گلوگاهی دعانویس : تمام تلاشم را کردم تا از این فرصت نهایت استفاده را ببرم. گاهی فکر می‌کردم که پدرم باید برای راهنمایی من می‌آمد.

او می‌توانست من را از روند طولانی «تأیید هویت» نجات دهد. اگر او در اطراف بود، صرف حضور او می‌توانست.

استاد گلوگاهی دعانویس : بر روی کار اکتشافی خودانگیزه‌ای که انجام می‌دادم تأثیر بگذارد که مرا از نظر فکری فعال و از نظر معنوی زنده نگه می‌داشت. این به من کمک کرد تا ابعاد عمیق‌تر و عمیق‌تر یوگا و مدیتیشن را درک کنم.

4.8/5 - (2812 امتیاز)


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

نوشته های مشابه