دعانویس

کیا از دعانویس جواب گرفتن

کیا از دعانویس جواب گرفتن | ممکن است به این دلیل باشد که برای مدتی در مورد مدیتیشن یا تمرکز حواس کنجکاو بوده اید و تصمیم گرفته اید که ببینید در مورد چیست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یا شاید شما اشکال دیگری از مدیتیشن را در گذشته امتحان کرده اید، اما به دلایلی برای شما مناسب نبوده اند.

کیا از دعانویس جواب گرفتن

کیا از دعانویس جواب گرفتن | ممکن است مشکل خاصی داشته باشید که از حل آن ناامید هستید، شاید یک بیماری، یک رابطه دشوار یا مسائلی در محل کار. به همین ترتیب، ممکن است هیچ مشکل واقعی برای غلبه بر نداشته باشید.

استاد | شما به طور کلی فردی شاد هستید، اما احساس می کنید که ممکن است چیزهای بیشتری در زندگی وجود داشته باشد – که می توانید احساس شادی و رضایت بیشتری داشته باشید.

کیا از دعانویس جواب گرفتن | نگران نباشید – این یک سوال وجودی نیست. منظور من این است: چرا اکنون در حال خواندن این کتاب هستید؟

دلیل شما هر چه باشد، من واقعاً خوشحالم که تصمیم گرفتید برای خواندن این وقت بگذارید. و هر چیزی که به دنبالش هستید، مطمئنم که می‌توانم کمک کنم.

کیا از دعانویس جواب گرفتن | قبل از شروع، کمی در مورد من. من ویل هستم و شش سال است که مدیتیشن را بیشتر در لندن و همچنین در بسیاری از جاهای دیگر در سراسر جهان تدریس می کنم.

دریافته‌ام که هر کشوری که بازدید کرده‌ام، درست مانند هر فردی که تدریس کرده‌ام، ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارد.

کیا از دعانویس جواب گرفتن | و با این حال، در زیر همه آن‌ها، همیشه موضوعات یکسانی در رابطه با شرایط انسانی و داستان انسانی وجود دارد که فراتر از آن است.

READ  طلسم مرگ تضمینی

تمام گرایش های فرهنگی رویکرد من برای آموزش مدیتیشن این است که این کار را به در دسترس ترین و قابل درک ترین روش انجام دهم.

کیا از دعانویس جواب گرفتن | به طوری که به معنای واقعی کلمه هر کسی بتواند آن را انجام دهد. من به هنرمندان و دانشگاهیان، زنان خانه دار و هیپسترها، قاضی ها و سرایداران، وکلا و کارگران، روانشناسان و دانشمندان، بانکداران و میلیاردرها، ورزشکاران و معتادان آموزش داده ام.

من حتی از امتیاز نادر آموزش حق التدریس برخوردار بوده ام! در هر مورد، همه در نهایت به دنبال چیزهای مشابهی هستند.

کیا از دعانویس جواب گرفتن | من همیشه می گویم که کلید در نحوه یافتن آنها نهفته است. بسیاری از مردم تصورات قبلی خود را در مورد اینکه یک معلم مدیتیشن ممکن است شبیه یا شبیه به نظر برسد، دارند، و من کاملاً با این کلیشه سازگار نیستم.

من عبا نمی پوشم و با زبان گلدار و مرموز صحبت نمی کنم. من در غار، آشرام یا بالای کوه زندگی نمی‌کنم و انکار نمی‌کنم.

کیا از دعانویس جواب گرفتن | من در یک آپارتمان در جنوب لندن زندگی می کنم و از لذت های این دنیا بسیار لذت می برم. اما من چیزهایم را می دانم.

من مطالعه کرده‌ام و به درک تمام اصول اساسی پشت تمرین باستانی که تدریس می‌کنم رسیده‌ام، و علم را درک می‌کنم – فیزیک، علوم اعصاب، زیست‌شناسی – که همه آن‌ها را تأیید می‌کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =