کتاب شکستن طلسم وحشت


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

کتاب شکستن طلسم وحشت | با این حال، با گذشت هفته ها، من کمتر یخ های بیرون زده را می بریدم. توانایی من برای برش و تغییر جهت با گذشت هر روز واضح تر و سریع تر می شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | گاهی اوقات هم تیمی های من برای تماشا می آمدند. آنها خندیدند و من را مسخره کردند، بسیار خوب. اما ایمان داشتم که برای تلاشم پاداش می‌گیرم و پاداش گرفتم.

کتاب شکستن طلسم وحشت

کتاب شکستن طلسم وحشت | پاییز بعد، وقتی سوم و دو یا چهارم و یک بود، چه کسی از من خواست که گزینه بازی را اجرا کنم و توپ را حفظ کنم؟

استاد | اوایل بهای سنگینی پرداختم. بریدگی و کبودی یخ واقعاً دردناک بود و من بیشتر از یک ضرب و شتم را تحمل کردم.

کتاب شکستن طلسم وحشت | پاسخ: همان هم‌تیمی‌هایی که من را تماشا می‌کردند تا برای آن یاردهای سخت روی برف دویدن.

آنها می دانستند که من هرگز به راحتی پایین نمی روم. من همه این کارها را برای فوتبال انجام دادم، “خدای” که فقط در ذهن من وجود داشت.

کتاب شکستن طلسم وحشت | خدای خود ما واقعی است، و او واقعاً به کسانی که صمیمانه او را می‌جویند – یا برای او تمرین می‌کنند، پاداش می‌دهد!

اگر حتی با کسری از تعهدی که من در آن فلات یخی داشتم برای خدا قدم بردارید، یک ستاره تمام عیار در ملکوت خدا خواهید بود.

کتاب شکستن طلسم وحشت | و یک چیز دیگر را به خاطر بسپارید: در حالی که اصالت بهای خود را دارد، عدم اصالت به خاطر پذیرش نیز قیمت بالایی دارد.

همانطور که در داستان های زیادی که قبلاً در کتاب گفته شد دیده ایم. آثار گناه شما تا بزرگسالی شما را به دنبال خواهد داشت. از آنجایی که هر دو قیمت خود را دارند.

READ  دعانویس برای چله بری

کتاب شکستن طلسم وحشت | چرا بهای چیزی عالی را پرداخت نکنید؟ چرا دعوا نکنیم؟ خداوند به شما پاداش خواهد داد.

هیچ برنامه ای برای تسلیم شدن نداریم ما با یک داستان روزنامه در مورد یک دامپزشک جنگ جهانی دوم به نام B. J. “Bernie” Baker مواجه شدیم که به او گفته شده بود که او بر اثر سرطان استخوان می میرد.

کتاب شکستن طلسم وحشت | او که تنها دو سال از عمرش باقی مانده بود، به پزشکان گفت که با تمام توان با این بیماری مبارزه کنند.

او گفت: “درمان ها را به من بدهید.” “من به زندگی خود ادامه خواهم داد.” در همین حال، او و همسرش زمانی را برای رانندگی با موتورخانه به آلاسکا، یک سفر ماهیگیری به کاستاریکا و چندین سفر به فلوریدا پیدا کردند.

کتاب شکستن طلسم وحشت | نه سال پس از تشخیص، او با تنگی نفس و از دست دادن قدرت دست و پنجه نرم می کرد، اما گفت: «به مبارزه ادامه می دهم. ممکن است همینطور.»

این سخنان در استعفا گفته نشد. آنها سخنان یک جنگنده، یک مرد واقعی، یک سرباز بود که قبل از بازگشت به آمریکا و در نهایت راه اندازی شرکت مکانیک بیکر با دو آچار لوله و یک وانت 125 دلاری در اقیانوس آرام جنوبی با بمب و آتش مسلسل روبرو شد.

کتاب شکستن طلسم وحشت | این شرکت به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در نوع خود در آمریکا تبدیل می‌شود. سرطان به شدت به او ضربه زد، اما او هیچ برنامه‌ای برای تسلیم نداشت. ممکن است به مبارزه ادامه دهد.

READ  نوشتن دعا جهت عزیز شدن

جایگزین برنی چه بود؟ ترک کردن و مردن تو و نبردت با چشم و عقل نجست چطور؟ جایگزین شما برای مبارزه چیست؟ به دام افتادن و روحی مردن.

کتاب شکستن طلسم وحشت | وقتی با مردان شجاعی از نسل برنی صحبت می کنید، کهنه سربازان جنگ جهانی دوم که مظهر عنوان کتاب تام بروکاو به نام The Greatest Generation هستند، می گویند که احساس قهرمانی ندارند.

آنها به سادگی یک کار داشتند. وقتی رمپ های لندینگ کرافت باز شد، آب دهانش را به سختی قورت دادند و گفتند: «وقتش رسیده است».

کتاب شکستن طلسم وحشت | زمان مبارزه در مبارزه با ناپاکی جنسی، آیا وقت آن نرسیده است؟ مطمئناً، مقابله با آن سخت خواهد بود.

برای ما بود وقتی مبارزه‌مان را شروع کردیم، در ابتدا کاملاً انتظار داشتیم که ضربه بزنیم، و این کار را هم کردیم. گناهان ما را فروتن کرده بود.

کتاب شکستن طلسم وحشت | اما ما خواهان پیروزی بر آن گناهان و احترام خدایمان بودیم. زندگی شما زیر رگبار پژمرده‌ای از تمایلات جنسی مسلسل‌آمیز است که بی‌رحمانه مناظر را زیر و رو می‌کند.

خداوند شما را برای نبرد تربیت کرده و به شما سلاح داده است، همراه با این وعده که جوانان شجاع خدا می توانند آتش را متوقف کنند.

کتاب شکستن طلسم وحشت | اما در حال حاضر شما در یک کشتی فرود هستید و به ساحل نزدیک تر می شوید و در حال مسابقه هستید.

اکنون می‌توانید وارد معرکه شوید، یا می‌توانید تا زمانی که این رگبار پژمرده چشم‌انداز معنوی شما را ویران کند، گام بردارید.

کتاب شکستن طلسم وحشت | به این معنی که بعداً باید در میان خرابه‌های عمیق‌تر و شرایط ناامیدکننده‌تر بجنگید. اما رقابت فرا خواهد رسید.

READ  بهترین دعانویس در سمنان

شما نمی توانید برای همیشه در لندینگ کرافت بمانید. دیر یا زود، سطح شیب دار پایین می آید و آنگاه وقت شما خواهد بود که شجاعانه به دندان دشمن بدوزید.

کتاب شکستن طلسم وحشت | خدا با شما خواهد دوید، اما برای شما نمی دود. وقت آن است که جلو بروید و مانند یک مرد بروید.

چندین سال پیش به دانش‌آموز دوم دبیرستانی به نام بن مشاوره دادم که گفت می‌خواهد تمامیت جنسی داشته باشد. اما حرفش فقط حرف بود.

کتاب شکستن طلسم وحشت | او اخیراً گفت: “من هنوز در حال خرید Playboys هستم.” “من حدس می زنم که به اندازه کافی از آنها متنفر نیستم.” به همین ترتیب، من به یاد رونی هفده ساله می افتم که چندین بار در روز خودارضایی می کرد.

کشیش او به من گفت: «رونی می‌گوید که می‌خواهد آزاد باشد، اما احساس نمی‌کند که هیچ تلاشی به تنهایی انجام دهد. او از گناه خود دست می کشد.

کتاب شکستن طلسم وحشت | اما به شرطی که خدا آن را انجام دهد.» بعداً، رونی با وحشت وارد دفتر کشیش خود شد و گفت: «کشیش، باید به من کمک کنی! می دانی در هنگام خودارضایی چه خیالاتی دارم؟ دو هفته پیش، آنها ناگهان همجنسگرا شدند و من نمی توانم آنها را مجبور به توقف کنم!»

آن لحظه ای بود که رونی نیاز داشت بایستد و بجنگد. ما کسانی را می‌شناسیم که در نبرد برای خلوص جنسی شکست خورده‌اند، و برخی را می‌شناسیم که پیروز شده‌اند.

کتاب شکستن طلسم وحشت | تفاوت؟ کسانی که پیروز شدند از ناپاکی خود متنفر بودند. آنها به جنگ می رفتند و پیروز می شدند – یا در تلاش می میرند. هر منبعی بر روی دشمن قرار گرفت.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 1 =

نوشته های مشابه