کانال طلسم استاد محمد


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

کانال طلسم استاد محمد | کافی است که در چنین خلاقیتی قرار داشته باشید – مطلقاً نیازی به امتحان چیز خاصی برای بیان آن به شکل ملموس نیست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یک نویسنده مشهور که منتقد هم بود، یک بار به ملاقات جی. کریشنامورتی رفت. او هنگام معرفی خود به کریشنامورتی گفت که نویسنده و شاعر است.

استاد | کریشنامورتی از او پرسید: «آیا شاعر لازم است شعر بنویسد؟» نویسنده مشهور پاسخی به این سوال اساسی نداشت. او کاملاً متحیر شده بود.

سایت مپ الخزرا | چنین سوالی در عمرش به ذهنش خطور نکرده بود. تاریخ بشریت قدیسان و بینندگان بسیاری را به خود دیده است که به دلیل کمک های قابل توجهی که از طریق ادبیات خود در درک و رفاه بشر انجام داده اند، شناخته شده اند.

کانال طلسم استاد محمد

کانال طلسم استاد محمد | یکی از ویژگی‌های خلاقیت معنوی این است که ممکن است در قالب یک نتیجه یا محصول ملموس ظاهر شود یا نباشد.

اما باید تعداد مساوی از بینندگان و حکیمان کمتر شناخته شده وجود داشته باشند که از هر نظر قابل مقایسه بودند، جز اینکه هیچ ادبیات ملموسی خلق نکردند.

کانال طلسم استاد محمد | اما فقط به این دلیل که آنها هیچ ادبیاتی خلق نکردند به این معنی نیست که آنها به اندازه کسانی که این کار را انجام دادند از نظر معنوی تکامل نیافته بودند.

آنها هم می توانستند همین توانایی خلاقانه را داشته باشند، با این تفاوت که در قالب هیچ ادبیاتی بیان نمی شد.

کانال طلسم استاد محمد | شاید نقش آنها در طرح کلی چیزها فقط خلاق بودن بود و نه خلق چیزی. به همین دلیل است که نیاز نیست خلق چیزی را تنها نشانه خلاقیت بدانیم.

READ  شکستن طلسم برای بچه دار شدن

این تفاوت برای چشمان فانی ما به راحتی قابل مشاهده نیست. از نظر معنوی، تنها هدف زندگی انسان، تحقق خود است. این تنها هدف و هدف نهایی زندگی است.

کانال طلسم استاد محمد | اگر به این هدف رسیده باشیم، مهم نیست که ادبیاتی خلق کرده ایم یا نه. در مقابل، اگر ادبیات زیادی خلق کرده باشیم و برای جامعه کار خوبی کرده باشیم، اما خودشناسی نداشته باشیم، اصلاً ارزشی ندارد.

ضروری نیست که ما از طریق ادبیات یا کارمان شناخته شویم. خودآگاهی ممکن است با یک آفرینش ملموس همراه باشد یا نباشد.

کانال طلسم استاد محمد | اما مطمئناً برای ما شادی زیادی، آرامش عمیق، احساس رضایت عمیق و معنای واقعی زندگی ما به ارمغان می آورد.

اگر چنین گنجینه های گرانبهایی را در اختیار داریم، فرقی نمی کند که در این دنیا شناخته شده باشیم یا ناشناس.

کانال طلسم استاد محمد | افراد خلاق شناخته شده و ناشناخته تجربه شخصی من از بودن در جمع افراد به اصطلاح محقق شده که در کانون توجه قرار دارند بسیار ناامید کننده بوده است.

آنها از نظر روحی کمتر از کسانی که متوجه شده اند اما شناخته شده نیستند به نظر من پیشرفت کرده اند. من متوجه رگه ای از تکبر در رفتار آنها شده ام، زیرا آنها مشهور هستند.

کانال طلسم استاد محمد | برجسته بودن یک غذای بسیار مغذی برای نفس ماست، که وقتی مردم شروع به شناسایی ما در ملاء عام می کنند، گسترش می یابد.

تکبر همراه با منیت در حال رشد رشد می کند. در مقابل، آنهایی که خیلی معروف نیستند یا کم و بیش ناشناس هستند، به شدت با خودشان راحت و راحت هستند.

READ  ادرس دعانویس در ایلام

کانال طلسم استاد محمد | شاید به این دلیل است که آنها مجبور نیستند نگران حفظ یک تصویر در چشم افرادی که دور آنها جمع شده اند باشند.

آنها می توانند آن چیزی باشند که واقعا هستند. آنها سرشار از عشق و خرد هستند که با کسانی که با آنها در تماس هستند به اشتراک می گذارند. اعمال و افکار آنها در هماهنگی کامل با یکدیگر است.

کانال طلسم استاد محمد | زندگی آنها به خودی خود در مورد وضعیت درونی روشنگری معنوی آنها صحبت می کند. آنها از درون بسیار قوی و قدرتمند هستند، اما در رفتارشان به همان اندازه مؤدب و ملایم هستند.

آنها هرگز اجازه نمی دهند دیگران در حضور آنها احساس ناراحتی کنند. گرم و نورانی بودن طبیعت آنهاست. حساسیت بالا مانند یک شاعر برای درک درست از فلسفه یوگا و زندگی با مفاهیم توصیف شده در متون مقدس یوگا، چیزی که بیش از همه به آن نیاز داریم، درجه بالایی از حساسیت فردی است.

کانال طلسم استاد محمد | شاعران عموماً از چنین حساسیتی برخوردارند و از این رو خلاقیت بالایی دارند. اما اینکه آنها حساس و خلاق هستند به این معنا نیست که باید همیشه شعر بسازند. در واقع آیات می نویسند یا نمی نویسند چندان مهم نیست.

آنچه از همه مهمتر است لذت بردن از حالت خلاقیت است که شعرها واقعاً از آنجا سرچشمه می گیرند. لذت خلقت بیشتر در فرآیند نهفته است تا محصول. یک بار با یک نویسنده مشهور در تلویزیون مصاحبه شد.

کانال طلسم استاد محمد | او در طول مصاحبه گفت: «به محض اینکه نوشتن یک کتاب، یک فیلمنامه یا یک بیت تمام می‌شود، ترجیح می‌دهم کاملاً از افکار مرتبط جدا شوم.

READ  طلسم ماه و خورشید

من دوست ندارم وقتم را با فکر کردن به نحوه دریافت آن توسط خوانندگان تلف کنم. من حتی انتظار ندارم که آنها هر چه می نویسم را دوست داشته باشند.

کانال طلسم استاد محمد | طبیعتاً وقتی کسی به من می گوید که از آنچه نوشته ام خوشش آمده است، احساس خوشحالی می کنم.

اما من آن را رها می‌کنم و ترجیح می‌دهم تمرکزم را روی نوشتن روی یک موضوع جدید متمرکز کنم و در آن غرق بمانم.» به طور خلاصه، ممکن است بگوییم که خلاقیت معنوی و مادی هر دو بسیار مفید و مهم هستند و ما می‌توانیم تصمیم بگیریم که کدام یک را داریم.

کانال طلسم استاد محمد | بیشتر می خواهید و بر این اساس آن را توسعه دهید. اما بهترین راه توسعه هر دو و ایجاد تعادل بین آنها است.

 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفده =

نوشته های مشابه