چگونگی ابطال طلسم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

چگونگی ابطال طلسم | نگاه کردن به محراب قبل از نشستن می‌تواند ارتباط شما را با بعد معنوی وجود برانگیزد – یا صرفاً می‌تواند به شما یادآوری کند که چرا اینجا هستید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برای ایجاد تمرکز، آرامش، باز کردن قلب، شفای بدنتان. در اینجا برخی از اجزای اصلی که در بسیاری از محراب ها ظاهر می شوند آورده شده است (شکل 9-1 را ببینید).

چگونگی ابطال طلسم

چگونگی ابطال طلسم | با خیال راحت بداهه بنویسید و هر طور که صلاح می دانید اضافه یا کم کنید: شکل 9-1: از یک محراب برای الهام بخشیدن به مراقبه خود استفاده کنید.

استاد | بلز شمع گل بخور اشیاء طبیعی تصاویر (از طبیعت یا شخصیت های الهام بخش) متون مقدس مجسمه ها (شکل های الهام بخش) برخی از سنت ها توصیه می کنند که محراب ها برای همه حواس جذاب هستند.

چگونگی ابطال طلسم | اگرچه یک محراب برای مدیتیشن ضروری نیست، اما می تواند بیان خلاقانه و دائماً در حال تکامل زندگی درونی شما باشد، بازتابی از عمیق ترین آرزوها، ارزش ها و باورهای شما.

از این رو، بخور، زنگ ها، گل ها و شمع ها، که پایه های اصلی بسیاری هستند محراب های خانگی به ویژه، عطر بخور مورد علاقه شما می تواند به سرعت محراب شود.

چگونگی ابطال طلسم | به طور خاص، عطر بخور مورد علاقه شما می تواند به سرعت در مغز شما با مدیتیشن پیوند داده شود و باعث شود هر زمان که آن را استشمام می کنید کمی آرام شوید.

مانند مدیتیشن، بهتر است در ابتدا محراب خود را ساده نگه دارید. از یک میز یا کابینت کوچک و کم ارتفاع (اگر روی زمین مدیتیشن می کنید) که با یک تکه پارچه مخصوص پوشانده شده است استفاده کنید.

READ  نوشتن دعا برای خرید ماشین

چگونگی ابطال طلسم | اگر می‌خواهید، می‌توانید آن را در طول زمان غنی و گسترش دهید، یا ممکن است ترجیح دهید انباری از اشیاء را نگه دارید و آنها را در حالی که روح شما را به حرکت در می‌آورد بچرخانید.

به عنوان مثال، می توانید محراب خود را با فصول، با گل در بهار، صدف در تابستان، برگ های خشک شده در پاییز، شاخه های کاج در زمستان و غیره تطبیق دهید.

چگونگی ابطال طلسم | یک نکته هشداردهنده در مورد تصاویر: ممکن است بخواهید محراب خود را به مربیان، معلمان و سایر چهره هایی اختصاص دهید که حضورشان شما را مملو از الهامات بدون تحریف می کند.

و عکس های عزیزانی را که ممکن است احساسات شما نسبت به آنها پیچیده تر باشد، به دفتر یا دفتر خود بسپارید. مانند فرزندان، والدین، همسران و دوستان.

چگونگی ابطال طلسم | با کدام جهت باید روبرو شوم؟ اگر با چشمان بسته مدیتیشن می کنید، واقعاً مهم نیست که بدن شما به کدام سمت است.

اما اگر چشمان خود را باز نگه دارید، بهتر است از دیدن مناظر پر مشغله و حواس پرتی خودداری کنید. به عنوان مثال، راهبان ذن (به هر حال در سنت های خاص) معمولاً رو به دیوار می نشینند.

چگونگی ابطال طلسم | یا می‌توانید به منظره‌ای آرامش‌بخش و طبیعی (اگر دارید) خیره شوید یا فقط به محراب خود، با مجموعه‌ای جذاب از اشیاء معنادار، نگاه کنید.

هر چیزی که هنگام مدیتیشن می بینید، مطمئن شوید که ساده است و به آرامش ذهن شما کمک می کند. پیدا کردن زیبایی حتی در هرج و مرج ترین و غیرجذاب ترین موقعیت ها، اگر تلاش کنید.

READ  دعانویس ترس

چگونگی ابطال طلسم | می توانید خود را با کیفیت یا بعد زیبایی هماهنگ کنید. تصور کنید که ذهن شما مانند یک پخش کننده است و سعی می کنید آهنگ خاصی را تنظیم کنید.

یا یکی از آن پازل های شکلی را در نظر بگیرید. در ابتدا، شما حتی نمی توانید شکل را در پس زمینه درک کنید.

چگونگی ابطال طلسم | اما به محض اینکه آن را دیدید، فقط باید آگاهی خود را تغییر دهید تا دوباره آن را ببینید. بنابراین دفعه بعد که در یک مکان یا شرایط ناخوشایند قرار گرفتید.

ترجیحاً نه مکانی که بار احساسی قوی دارد زیرا ممکن است این تمرین را خیلی سخت کند – موارد زیر را انجام دهید: 1. لحظه ای به دنبال زیبایی باشید.

چگونگی ابطال طلسم | ممکن است تکه ای از چمن سبز را در دوردست متوجه شوید، یا دسته گلی روی میز، یا خنده یک کودک، یا یک تکه مبلمان از نظر زیبایی شناسی.

یا ممکن است احساس گرمی در شکم یا قلب خود داشته باشید. 2. نفس عمیق بکشید، استرس و ناراحتی خود را کنار بگذارید و از زیبایی لذت ببرید.

چگونگی ابطال طلسم | به خودتان اجازه دهید تا برای چند لحظه مانند یک قطعه موسیقی مورد علاقه یا قدم زدن در جنگل با آن طنین انداز شوید.

تمرکز خود را به وضعیت موجود برگردانید و متوجه شوید که آیا نگرش شما به هیچ وجه تغییر کرده است یا خیر. بدانید که هر زمان که تمایل داشتید می توانید آگاهی خود را به این طریق تغییر دهید.

چگونگی ابطال طلسم | فصل 10 فقط انجام آن: انضباط، تلاش و رها کردن در این فصل ایجاد عادات مدیتیشن عالی بدون استرس کشف راز داشتن انرژی بیشتر در مدیتیشن و زندگی یادگیری سه جنبه نظم و انضباط و پنج مرحله رها کردن همانطور که من در فصل های قبل ذکر شد.

READ  طلسم زیاد شدن خواستگار

مدیتیشن شباهت زیادی با ورزش دارد. ابتدا باید مکانیک را بیاموزید – چگونه صاف بنشینید، پاهای خود را قرار دهید، بدن خود را شل کنید و روی نفس خود تمرکز کنید.

چگونگی ابطال طلسم | سپس باید قوانین بازی را درک کنید – چقدر طول می کشد، کجا باید تمرین کنید، چه چیزی باید بپوشید. اما زمانی که جزئیات را واضح می دانید.

باید بدانید که چگونه خودتان را به کار بگیرید تا بتوانید از آنچه کشف کرده اید بیشترین بهره را ببرید. بگویید که می خواهید در یک ماراتن بدوید و در مورد اصول اولیه دویدن، آموزش های تخصصی دریافت می کنید. سپس هر روز 3 یا 4 مایل دویدن را شروع می کنید.

چگونگی ابطال طلسم | گام بعدی این است که بفهمید چگونه با ذهن و بدن خود کار کنید تا بتوانید مسافت را بدون خسته کردن کامل طی کنید.

شما باید بر برخی از ویژگی های درونی ناملموس مانند نظم، تلاش و سهولت یا راحتی خاصی در اجرای خود مسلط شوید.

چگونگی ابطال طلسم | این ویژگی ها واقعاً قابل آموزش نیستند، فقط توصیف و برانگیخته می شوند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

نوشته های مشابه