دعانویس

پیج دعانویس تضمینی

پیج دعانویس تضمینی | دیگر آموزش سفت و سخت نبود. حالا این هنر بود، هنر آسمانی، که در کارگاه آخر هفته دست نیافتنی بود، اما در یک رابطه صمیمی طولانی مدت با یک معلم امکان پذیر بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | استاد لینگ تئوری کیمیاگری دائوئیست پائولی را آموزش داد، اما انعطاف ذاتی پاولی به او اجازه داد تا این کار را حتی فراتر از اینها انجام دهد.

پیج دعانویس تضمینی

پیج دعانویس تضمینی | این پاولی بود که فواید عمیق و آبدار ترشی کردن در یک موقعیت را برای مدت طولانی و طولانی کشف کرد.

استاد | پائولی در نهایت تمرین هنرهای رزمی خود را در مرحله “حالا ما کمی یوگا انجام می دهیم” و سپس مرحله هنرهای رزمی برنامه ریزی کرد.

پیج دعانویس تضمینی | چند ژست وجود داشت که برای یوگی‌های هندی آشنا بود، مانند اسپلیت‌ها (هانوماناسانا و آپاویستاکوناسانا) و سایر ژست‌های تاشو نشسته، که برای مدت طولانی نگه داشته می‌شدند.

گاهی اوقات پاولی یوگا را به عنوان “تمرین داخلی” یا “چی کونگ” یاد می کرد. یوگای پائولی چیزی شبیه به معلم یوگای هندی نبود.

پیج دعانویس تضمینی | اما پائولی همچنین شامل حرکات پنج عنصر بود. این تنها آموزش مدیتیشن رسمی او بود: حرکت مانند هر عنصر. حرکات ابتدایی در چرخه های زایمان و چرخه های کنترلی ترکیب می شوند.

پائولی حرکات حیوانات را نیز به کار می‌برد: خرس، مارمولک و البته میمون فقط چند نفر بودند. در اصل، آموزش پائولی شامل عناصر یین و یانگ بود که بیان کامل یوگا دائوئیستی او را شامل می شد.

پیج دعانویس تضمینی | او هرگز گروه بزرگی از دانشجویان نداشت و تقریباً هیچ هزینه ای برای زمان خود دریافت نکرد، اما پائولی از کیفیت دانش آموزانی که به دنبال دانش او بودند ناامید شد.

READ  استاد زنگنه طلسم

بیشتر دانش‌آموزان که از پیشینه هنرهای رزمی بودند، فقط به یادگیری راه‌های مخفی آسیب رساندن و حتی کشتن دشمنانشان علاقه داشتند.

پیج دعانویس تضمینی | پاولی هرگز نمی خواست آن اطلاعات را به اشتراک بگذارد و در نهایت به یک سبک زندگی بوکولیس در مزرعه ای خارج از بیلینگز، مونتانا رفت.

پس از تلاش برای آموزش یوگا در یک استودیوی کوچک در Billings، Paulie به طور کامل از تدریس کناره گیری کرد. خوشبختانه این بازنشستگی کوتاه مدت بود.

پیج دعانویس تضمینی | در سال های اخیر، پاولی بازگشته است تا دانش گسترده خود را به اشتراک بگذارد. سمینارها و کارگاه های پاولی کاملاً متفاوت از تمرین یین یوگا است که توسط پل گریلی و سارا پاورز تدریس می شود.

پاولی به ارائه طیف کامل یوگای دائوئیست، از جمله اکتشافات پنج عنصر در حرکت و وضعیت بدن ادامه می دهد.

پیج دعانویس تضمینی | شرکت در یکی از کارگاه های پائولی تنها اولین قدم برای درک کل دانشی است که او به ارث برده و افزوده است.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد او در وب سایت او بخوانید. 44 پل گریلی سالها قبل از اینکه پل گریلی پاولی زینک را کشف کند.

پیج دعانویس تضمینی | پس از خواندن زندگینامه یوگانانادا در سال 1979، الهام گرفت که در مورد یوگا تحقیق کند. پل تصمیم گرفت به لس آنجلس نقل مکان کند و به تحصیل در رشته آناتومی در UCLA ادامه دهد.

هنگامی که در آنجا بود، پل همچنین تحصیلات خود را در زمینه یوگا آغاز کرد و شروع به تدریس نیز کرد و در نهایت حتی یک استودیو را مدیریت کرد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + دوازده =