دعانویس

نوشتن دعا و طلسم

نوشتن دعا و طلسم | بسیاری از هاتا یوگی ها به دلیل مهارت خود به عنوان جنگجو مشهور بودند و به عنوان مزدور استخدام می شدند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | امروزه بیشتر هاتا یوگا را در غرب به عنوان تمرینی می شناسیم که ما را سالم تر و آرام تر می کند. امروزه تعداد زیادی از تمرین‌کنندگان یوگا بیداری معنوی را هدف قرار نمی‌دهند.

نوشتن دعا و طلسم

نوشتن دعا و طلسم | اگرچه اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است خوب باشد. نیت امروز برای شرکت در کلاس یوگا ممکن است از جستجوی سلامتی تا جستجوی همراهی متغیر باشد.

استاد | این واقعیت که امروزه می‌توانید در کلاس یوگا شرکت کنید، بسیار جدید است: در اعصار گذشته هیچ کلاسی وجود نداشت – شما با نشستن زیر پای استاد خود یاد می‌گرفتید.

نوشتن دعا و طلسم | این اشکال می‌توانند تمرین‌های مراقبه‌ای باشند که به رهایی و روشنگری منجر می‌شوند، اما هاتا یوگا نیز می‌تواند راهی برای توسعه هنرهای تاریک‌تر و جادوی سیاه باشد.

اگر خوش شانس بودید، او همه چیزهایی را که از استاد خود آموخته بود به شما منتقل می کرد، اما این انتقال سال های طولانی مطالعه و تمرین اختصاصی طول می کشد.

نوشتن دعا و طلسم | درخت هاتا شاخه های تنومند زیادی جوانه زد. بسیار بیشتر از حالت‌های فیزیکی یا آساناها، تمرین اصلی بر نفس و دایره‌های جادویی که توسط دست‌ها و بدن تشکیل می‌شد.

تاکید می‌کرد که مودرا نامیده می‌شد. در 100 سال گذشته، آساناها در نسخه های غربی در حال تکامل هاتا یوگا مورد توجه قرار گرفته اند.

READ  دعانویس استاد بابایی

نوشتن دعا و طلسم | اکنون ده ها شاخه وجود دارد: برخی از قدیمی ترین آنها آشتانگا یوگا، آیینگار یوگا و یوگا سیواناندا نام دارند.

در حالی که برخی از جدیدترین و کوچکترین شاخه ها نام هایی مانند یوگا آبی، یوگا رقص و یوگا شراب و شکلات دارند.

نوشتن دعا و طلسم | اکثر این اشکال مدرن هاتا یوگا بر سلامت و تندرستی از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی تأکید دارند. با مدرن شدن هاتا یوگا، برخی چیزها از بین رفته است.

اشکال اصلی هاتا یوگا به همان اندازه بر فعالیت‌های عضلانی قوی تأکید داشتند، که می‌توان آن‌ها را به عنوان تمرین‌های یانگ توصیف کرد.

نوشتن دعا و طلسم | و فعالیت‌های نرم‌تری که بافت‌های عمیق‌تر ما مانند مفاصل را باز می‌کردند، که می‌توان آن را به عنوان تمرین یین توصیف کرد.

جنبه یین یوگا در حال حاضر تنها در چند سبک نرمتر مانند یوگای ترمیمی و در تمرینات مدیتیشن پنهان است، که افراد بسیار کمی به سمت آن کشیده می شوند.

نوشتن دعا و طلسم | این یک حذف ناخوشایند است زیرا فرصتی را از دانش آموز سلب می کند تا سلامتی را برای کل بدن، قلب و ذهن ایجاد کند.

این کتاب تحقیقی در مورد آن نیمه گمشده است: یین یوگا. این تحقیق شما را به زیربنای فلسفی یین در مقابل یانگ می برد و مزایای تبلیغات را توضیح می دهد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 2 =