دعانویس

نوشتن دعا هنگام پریودی

نوشتن دعا هنگام پریودی | اغلب زمانی اتفاق می افتد که کمترین انتظار از آن وجود دارد. چند لحظه اول پس از مصدومیت مهم است. هر چه زودتر باید اذعان کنیم که آسیب دیده ایم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تشخیص مصدومیت ما یک شکست نیست، بلکه نشان دهنده شجاعت است. اگر آسیب دیدگی را نادیده بگیریم، بهبودی ممکن است بیشتر طول بکشد.

نوشتن دعا هنگام پریودی

نوشتن دعا هنگام پریودی | اغلب اگر در میانه تمرینات فشرده باشیم، ممکن است عصبانی یا ناراحت شویم. در اینجا، صبر می تواند بهترین دوست ما باشد.

استاد | در عین حال، نباید اجازه دهیم آسیب بهانه ای برای انجام ندادن برخی از ورزش ها مانند شنا یا سایر اشکال تمرین متقابل شود.

نوشتن دعا هنگام پریودی | صدمات باعث ایجاد احساسات زیادی می شود و مجروح شدن هرگز در زمان مناسب اتفاق نمی افتد.

فعال نگه داشتن بدن به ریکاوری کمک می کند، اما اگر دونده مشتاق باشیم، بی حرکت ماندن می تواند چالش بیشتری باشد.

نوشتن دعا هنگام پریودی | بدون صبر، افراد سعی می کنند خیلی زود دوباره بدوند و آسیب خود را پیچیده کنند. انتظار برای مصدومیت زمان بسیار خوبی برای کار بر روی مدیتیشن است.

من دریافته‌ام که توانبخشی به خودی خود یک تمرین است که هر روز احساس ما را تعیین می‌کند و با اقدام مناسب واکنش نشان می‌دهد.

نوشتن دعا هنگام پریودی | که ممکن است به معنای ثابت ماندن باشد. می‌توانیم از زمان نقاهت پس از آسیب برای آموزش ذهن خود به نرمی و استحکام استفاده کنیم.

در آموزش ببر، نتایج حاصل از دوستی با خود و توجه به بدنمان است. همانطور که بدن ما قدرتمندتر و پر می شود، این رویکرد به صورت فیزیکی آشکار می شود.

READ  دعانویس تهران ابوادریس

نوشتن دعا هنگام پریودی | وقتی می دویم، کاریزما و وقار بیشتری داریم. ورزشکارانی که ذهن آگاهی خوبی نسبت به بدن خود دارند، در نتیجه قدرت و قدرت خود را تراوش می کنند.

عنصر ببر آنها نشان می دهد. اینجاست که یک ورزشکار ممکن است با قدرت بدنی دیگری را بترساند. ذهن ورزشکارانی که اعتماد به نفس کمتری دارند.

نوشتن دعا هنگام پریودی | مشغول افکار منحرف کننده است، بنابراین قدرت کمتری در تجسم فیزیکی آنها وجود دارد. تجسم زمانی اتفاق می افتد که ذهن به طور کامل بدن را پر کند و آنها هماهنگ شوند.

این احساس سیری و زنده بودن است. این احساس غنی و قدرتمند است. وقتی اتفاق می افتد، ما آن را می دانیم. اما مهمتر از آن، ما آن را احساس می کنیم.

نوشتن دعا هنگام پریودی | ذهن و بدن قطع، ناهماهنگ یا در تضاد نیستند. در سطح فیزیولوژیکی، ماهیچه های ما پرتر هستند و احساس حضور و قدرت بیشتری می کنیم.

مانند یک ببر در دوران اوج خود، ما احساس فوق العاده ای داریم. برعکس، وقتی ذهن ما از بدن ما خارج می شود، مانند بالونی هستیم که هوای خود را از دست داده است.

نوشتن دعا هنگام پریودی | ما احساس زلال و ضعف می کنیم. وقتی تجسم نداریم، در برابر گفتمانی بسیار آسیب پذیر هستیم. بنابراین وقتی ذهن ما در فعالیت بدنی ما تجسم می یابد.

ذهن آگاهی به سادگی یک نتیجه طبیعی است. حضور و حواس پرتی آسان است. این مرحله ببر به ما اصل تجسم را می آموزد. در تبت، ما این تجسم را لونگتا یا اسب بادی می نامیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + بیست =