دعانویس

نوشتن دعا مجرب

نوشتن دعا مجرب | وجدان را با آن لکه‌ها و لکه‌هایی که در و با اعمال خود بر روح می‌آورد، می‌ارزد. در اراده برای حکومت و سلطه رقابت می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یک فساد فعال و تکان دهنده، قدرت فرمانروایی در روح خواهد داشت، و همیشه آماده است که تاج و تخت را به دست گیرد.

نوشتن دعا مجرب

نوشتن دعا مجرب | افکار را پریشان می کند و حتی گاهی روح را از برخورد با آن با مراقبه می ترساند که مبادا محبت های فاسد با آن درگیر شود و فیض به جای غالب شدن، جایگاه خود را از دست بدهد.

استاد | بارها مانند داوود و حزقیا به گناهان مفتضح تبدیل می شود و گناهکار را غمگین و دلسرد می کند. بدین وسیله و مانند آن برای روح مانند پروانه ای در جامه می شود که محکم ترین نخ های آن را بخورد و ببلعد، به طوری که اگر چه همه به هم آویزان است.

نوشتن دعا مجرب | ذهن را با تخیلات احمقانه بی شماری تیره و تار می کند، که آنها را تحریک می کند تا برای خود فراهم کند.

به راحتی تکه تکه می شود. گرچه روحی که به این ترتیب برای یک فصل با او انجام می شود، حرفه ای عادلانه انجام می دهد، اما قدرت او پنهانی خورده می شود.

نوشتن دعا مجرب | و هر وسوسه ای وجدان او را می ریزد و از لذت می پاشد. این امر با مردانی مانند برخی از افراد که سال‌ها از بدنی سالم، قوی و ورزشی برخوردار بوده‌اند، می‌شود.

READ  شکستن طلسم قفل

تلاطم مخفی و هولناکی بر آنها چنگ می زند. برای یک فصل هیچ توجهی به آن نمی کنند، یا، اگر متوجه شوند، فکر می کنند که به اندازه کافی با آن خوب عمل خواهند کرد.

نوشتن دعا مجرب | و وقتی کمی اوقات فراغت برای رسیدگی به آن دارند، به راحتی آن را تکان می دهند. اما در حال حاضر، آنها فکر می کنند، همانطور که سامسون با قفل هایش بریده است.

آنها مانند زمان های دیگر انجام خواهند داد. گاهی ممکن است شکایت کنند که حالشان خوب نیست، نمی‌دانند چه بلایی سرشان می‌آید.

نوشتن دعا مجرب | و ممکن است در مخالفت با ناراحتی‌شان به شدت بالا برود. اما پس از مدتی مبارزه بیهوده، نشاط روحی و نیرویشان از بین می رود، مجبور می شوند تسلیم قدرت مصرف شوند.

و اکنون تنها کاری که می توانند انجام دهند این است که برای زنده نگه داشتن آنها کافی نیست. در مورد مردانی که توسط هر فساد گیج کننده پنهانی به انحطاط روحی وارد می شوند.

نوشتن دعا مجرب | چنین است. ممکن است آنها یک اصل قوی از اطاعت و تقدس داشته باشند. گناه ساکن در تماشای فرصت‌های خود، با وسوسه‌های دیگر، شهوت خاصی را در آنها شعله‌ور و شعله‌ور کرده است.

ممکن است برای مدتی کمی به آن توجه کنند. گاهی شکایت می‌کنند، اما فکر می‌کنند که مانند زمان‌های گذشته انجام خواهند داد، تا زمانی که به‌طور محسوسی در قوای روحانی خود ضعیف شده‌اند.

نوشتن دعا مجرب | برای زنده نگه داشتن آنچه باقی مانده و آماده مرگ هستند، کار کافی برای انجام دادن دارند (هوس. 5:13).

READ  دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن

من در اینجا چیزی در مورد پیشگیری و رفع این مزیت گناه ساکن، که در جای دیگر به طور خاص و جدا از آن پرداخته شده است. اضافه نمی کنم. با غفلت از ارتباط خصوصی با خدا در دعا و مراقبه عمل می کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + شش =