دعانویس

نوشتن دعا روی کاغذ

نوشتن دعا روی کاغذ | هزار مکر دارد که قابل بازگویی نیست. پس از غلبه بر لذت های گناه، تذهیب عاقبت و زیان آن، به طرح استدلال های نادرست در ذهن می پردازد، آن را بر گناه پیشنهاد شده تثبیت می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تا تصور شود و ظهور کند، در حالی که عواطف از قبل غالب شده است. بر؛ که در قسمت بعدی پیشرفت آن صحبت خواهیم کرد.

نوشتن دعا روی کاغذ

نوشتن دعا روی کاغذ | در اینجا می‌توانیم مانند سابق، کمی بمانیم تا چند مورد را به طور مستقیم نکوهش کنیم. آیا فریفته و گرفتار نمی شویم؟

استاد | آیا ما متمایل به درک گناه نخواهیم بود؟ آیا ما از راه و راهی که به سوی مرگ می‌رود، منحرف می‌شویم؟ که در کل دوره اطاعت ما بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

نوشتن دعا روی کاغذ | تثبیت تخیل بر اشیاء موجود باید آن را پنهان کند. تصمیمات ناامیدانه برای نهایت تلاش برای لذت بردن از شهوت در لذت ها و سودهای آن، آن را پنهان می کند.

که معمولاً در کتاب مقدس با نام «قلب» به عنوان اصلی ترین چیزی که خدا در راه رفتن ما در برابر او به آن نیاز دارد، نامیده می شود. و این کمی قابل توجه نیست.

نوشتن دعا روی کاغذ | مرد حکیم می‌گوید: «قلب خود را با کمال اهتمام حفظ کن» (مثل 4:23) یا، همانطور که در اصل، «بالا» یا «پیش از هر نگهبانی» است – «قبل از هر مراقبه، قلب خود را حفظ کن. شما نگهبانی زیادی دارید که مراقب آنها هستید: مراقب زندگی خود هستید.

READ  نوشتن دعا برای باز شدن بخت

برای حفظ املاک خود، برای حفظ آبروی خود، برای حفظ خانواده خود. او می‌گوید، «بیش از همه این حفظ‌ها، ترجیح می‌دهی که مراقب قلب و محبت خود باش تا گرفتار گناه نشوند.»

نوشتن دعا روی کاغذ | هیچ ایمنی بدون آن وجود ندارد. همه چیزهای دیگر را نجات دهید و دل را از دست بدهید، و همه چیز از دست رفته است – تا ابدیت گم شده است.

پس می گویید چه کنیم یا چگونه این وظیفه را انجام دهیم؟ محبت خود را به عنوان هدف آنها حفظ کنید. به طور کلی. این توصیه رسول در همین مورد است (کولسیان 3).

نوشتن دعا روی کاغذ | توصیه او در آغاز آن فصل این است که ما را به نابودی گناه هدایت کند، که او صریحاً درگیر آن است: “پس اعضای خود را که بر روی زمین هستند هلاک کنید” (آیه 5) – “از عمل و فریب گناه که جنگ در اعضای شما.» او برای اینکه ما را آماده کند.

تا ما را قادر به انجام این کار کند، به ما این دستور بزرگ را می دهد: “به چیزهای بالا محبت کنید، نه به چیزهای روی زمین” (آیه 2).

نوشتن دعا روی کاغذ | محبت خود را به چیزهای بهشتی ثابت کنید. این شما را قادر می سازد که گناه را از بین ببرید. آنها را از چیزهای بالا پر کن، بگذار با آنها ورزش کنند، و از جایگاه اصلی در آنها لذت ببر.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =