دعانویس

نوشتن دعا روی کاغذ زرد

نوشتن دعا روی کاغذ زرد | گناه ساکن و سپس اگر شیطان با هر وسوسه ای خاص به یاری او بیفتد، غالباً همه محبت ها را شعله ور می کند و همه روح را دچار اختلال می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | خطری را که در گناه وجود دارد پنهان می کند. آن را می پوشاند زیرا قلاب با طعمه پوشانده شده است، یا توری با گوشت پخش می شود تا مرغ گرفته شود.

نوشتن دعا روی کاغذ زرد

نوشتن دعا روی کاغذ زرد | در واقع ممکن نیست که گناه، روح را به کلی از خطر آن محروم کند. نمی‌تواند آن را از تصور یا متقاعد کردنش مبنی بر اینکه «مزد گناه مرگ است» محروم کند [روم. 6:23]، و اینکه «قضاوت خدا این است که کسانی که گناه می‌کنند شایسته مرگ باشند» [روم. 1:32].

استاد | اما این کار را می‌کند – چنان ذهن و عواطف را با طعمه‌ها و مطلوبیت‌های گناه جذب و تسخیر می‌کند که آنها را از تفکر واقعی و عملی در مورد خطر آن منحرف می‌کند.

نوشتن دعا روی کاغذ زرد | بنابراین، وقتی می‌گویم گناه روح را درگیر می‌کند، با نمایش این زیبایی نقاشی‌شده کاذب یا ارضای وانمود شده گناه، بر تخیلات غلبه می‌یابد تا دل را طلب کند.

آنچه شیطان در اولین وسوسه خود انجام داد، آن گناه از آن زمان تاکنون انجام داده است. در ابتدا حوا با یادآوری خطر گناه از خود مراقبت می کند: “اگر آن را بخوریم یا لمس کنیم، خواهیم مرد” (پیدایش 3:3).

نوشتن دعا روی کاغذ زرد | اما به محض اینکه شیطان ذهنش را از زیبایی و فایده میوه برای عاقل کردن یک نفر پر کرد.

READ  دعانویسی فال بینی

چقدر سریع توجه عملی رایج خود را در مورد خطر خوردن آن، یعنی نفرین ناشی از آن، کنار گذاشت. وگرنه با امیدی بیهوده و تظاهر به اینکه نباید باشد.

نوشتن دعا روی کاغذ زرد | خود را تسکین می دهد، زیرا مار به او گفته است! پس داوود در تجاوز بزرگ خود با فریب گناه فریفته شد. شهوت او راضی و خشنود شد.

عذاب گناه و خطر تخطی از او سلب شد; و بنابراین گفته می شود که او “خداوند را تحقیر کرد” (دوم سم. 12: 9)، به این دلیل که به شری که در قلبش بود.

نوشتن دعا روی کاغذ زرد | و خطری که در تهدید یا تذکر شریعت وجود داشت توجه نکرد. اکنون گناه، هنگامی که برای این هدف بر روح فشار می آورد.

هزاران حیله را به کار می گیرد تا وحشت خداوند، پایان گناهان، و به ویژه آن حماقت عجیبی را که ذهن را به آن فرا می خواند، از او پنهان کند.

نوشتن دعا روی کاغذ زرد | برای پنهان کردن آن باید از امیدهای عفو استفاده کرد. و توبه آینده آن را پنهان می کند. و شهوت فعلی آن را پنهان می کند. موقعیت ها و فرصت ها آن را پنهان می کنند.

شگفتی ها آن را پنهان خواهند کرد. تخفیف گناه آن را پنهان می کند. موازنه وظایف در برابر آن باید آن را پنهان کند. تثبیت تخیل بر اشیاء موجود باید آن را پنهان کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =