دعانویس

نوشتن دعا روی کاغذ خط دار

نوشتن دعا روی کاغذ خط دار | روح را به طور غیر قابل احساسی از رمز و راز قانون فیض دور می کند – به دنبال رستگاری به گونه ای است که گویی هرگز هیچ وظیفه ای را انجام نداده ایم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و بعد از انجام همه کارها، بندگانی غیر سودمند هستیم، با تکیه بر رحمت حاکم از طریق خون مسیح. و با تمام اهتمام به وظایف خود بپردازیم، گویی که به دنبال رحمت نیستیم.

نوشتن دعا روی کاغذ خط دار

نوشتن دعا روی کاغذ خط دار | یعنی بدون مراقبت کمتر، هرچند با آزادی و آزادی بیشتر. این، یعنی فریبکاری گناه، به هر طریقی تلاش می‌کند.

استاد | تا روح را از [این چیزها] بیافریند، و در نتیجه اراده را در زمانی که رضایت آن برای گناهان خاص لازم است.

نوشتن دعا روی کاغذ خط دار | تا بتوان به خاطر فیض و بخشش، گناه را مرتکب شد. بدینوسیله نفس از تنبلی و غفلت خشنود می شود و از مراقبت از وظایف خاص و دوری از گناهان خاص خارج می شود.

خوار می‌سازد. ذهن فریب خورده با پیشنهاد مزایایی که ممکن است به دست آید و از آن ناشی شود، اراده را برای جلب رضایت خود نسبت به گناه تحمیل می کند.

نوشتن دعا روی کاغذ خط دار | که رسانه ای است که به وسیله آن خود نیز از بین می رود. آن چیزی را که مطلقاً شر است، به ظاهر خوب تبدیل می کند.

حوا هم همینطور بود (پیدایش 3). او با کنارگذاشتن همه ملاحظات شریعت، عهد و تهدیدهای خداوند، فوراً به مزایا، لذت‌ها و مزایایی که باید با گناه خود به دست آورد.

READ  دعا نویسی جن

نوشتن دعا روی کاغذ خط دار | فکر می‌کند و آنها را برای جلب رضایت اراده‌اش به حساب می‌آورد. او می‌گوید: «این برای غذا خوب است، برای چشم خوشایند، و برای دانایی مطلوب است» [v. 6].

او باید چه کار کند، اما آن را بخورد؟ وصیت او موافقت کرد و او نیز بر این اساس این کار را کرد. التماس برای اطاعت از سر راه برداشته می شود و فقط لذت گناه مورد توجه قرار می گیرد.

نوشتن دعا روی کاغذ خط دار | پس آخاب می گوید: «تاکستان نابوت نزدیک خانه من است و می توانم آن را باغی از گیاهان بسازم. بنابراین باید آن را داشته باشم» (اول پادشاهان 21).

این ملاحظات را ذهن فریب خورده ای بر اراده او تحمیل کرد تا اینکه او را در تعقیب طمع خود از طریق شهادت دروغ و قتل عناد کرد تا خود و خانواده اش را به هلاکت برساند.

نوشتن دعا روی کاغذ خط دار | این گونه است که گناه و تمایل به گناه در پنهانی از مزایا و لذت ها پنهان می شود و در روح تصور یا برطرف می شود.

همانطور که ذهن منزوی می شود، عاطفه هایی که فریفته و درهم می روند، مفاهیم را بسیار بیشتر می کنند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =