نوشتن دعا روی کاغذ برای عزیز شدن


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا روی کاغذ برای عزیز شدن | هزار مکر دارد که قابل بازگویی نیست. پس از غلبه بر لذت های گناه، تذهیب عاقبت و زیان آن، به طرح استدلال های نادرست در ذهن می پردازد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آن را بر گناه پیشنهاد شده تثبیت می کند، تا تصور شود و ظهور کند، در حالی که عواطف از قبل غالب شده است. بر؛ که در قسمت بعدی پیشرفت آن صحبت خواهیم کرد.

نوشتن دعا روی کاغذ برای عزیز شدن

نوشتن دعا روی کاغذ برای عزیز شدن | در اینجا می‌توانیم مانند سابق، کمی بمانیم تا چند مورد را به طور مستقیم نکوهش کنیم. آیا فریفته و گرفتار نمی شویم؟ آیا ما متمایل به درک گناه نخواهیم بود؟

استاد | آیا ما از راه و راهی که به سوی مرگ می‌رود، منحرف می‌شویم؟ که در کل دوره اطاعت ما بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

نوشتن دعا روی کاغذ برای عزیز شدن | تصمیمات ناامیدانه برای نهایت تلاش برای لذت بردن از شهوت در لذت ها و سودهای آن، آن را پنهان می کند.

که معمولاً در کتاب مقدس با نام «قلب» به عنوان اصلی ترین چیزی که خدا در راه رفتن ما در برابر او به آن نیاز دارد، نامیده می شود.

نوشتن دعا روی کاغذ برای عزیز شدن | و این کمی قابل توجه نیست. مرد حکیم می‌گوید: «قلب خود را با کمال اهتمام حفظ کن» (مثل 4:23) یا، همانطور که در اصل، «بالا» یا «پیش از هر نگهبانی» است – «قبل از هر مراقبه، قلب خود را حفظ کن. شما نگهبانی زیادی دارید که مراقب آنها هستید.

READ  دعانویس عالی در مازندران

مراقب زندگی خود هستید، برای حفظ املاک خود، برای حفظ آبروی خود، برای حفظ خانواده خود. او می‌گوید، «بیش از همه این حفظ‌ها، ترجیح می‌دهی که مراقب قلب و محبت خود باش تا گرفتار گناه نشوند.» هیچ ایمنی بدون آن وجود ندارد.

نوشتن دعا روی کاغذ برای عزیز شدن | همه چیزهای دیگر را نجات دهید و دل را از دست بدهید، و همه چیز از دست رفته است – تا ابدیت گم شده است. پس می گویید چه کنیم یا چگونه این وظیفه را انجام دهیم؟

محبت خود را به عنوان هدف آنها حفظ کنید. به طور کلی. این توصیه رسول در همین مورد است (کولسیان 3). توصیه او در آغاز آن فصل این است که ما را به نابودی گناه هدایت کند.

نوشتن دعا روی کاغذ برای عزیز شدن | که او صریحاً درگیر آن است: “پس اعضای خود را که بر روی زمین هستند هلاک کنید” (آیه 5) – “از عمل و فریب گناه که جنگ در اعضای شما.» او برای اینکه ما را آماده کند.

تا ما را قادر به انجام این کار کند، به ما این دستور بزرگ را می دهد: “به چیزهای بالا محبت کنید، نه به چیزهای روی زمین” (آیه 2).

نوشتن دعا روی کاغذ برای عزیز شدن | محبت خود را به چیزهای بهشتی ثابت کنید. این شما را قادر می سازد که گناه را از بین ببرید. آنها را از چیزهای بالا پر کن، بگذار با آنها ورزش کنند، و از جایگاه اصلی در آنها لذت ببر.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 16 =

نوشته های مشابه