نوشتن دعا روی مس


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا روی مس | این دستور و روش آموزه انجیل و کاربرد آن در روح خودمان است – اولاً برای اینکه ما را از گناه باز دارد. و سپس ما را از گناه راحت کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما در اینجا فریب گناه وارد می‌شود، و این «شراب جدید را در بطری‌های کهنه می‌گذارد»، به موجب آن بطری‌ها می‌شکنند، و شراب از بین می‌رود، به نفع ما از آن.

نوشتن دعا روی مس

نوشتن دعا روی مس | این روش و ترتیب اعمال حقایق انجیل را تغییر می دهد. اولین مورد آخر را اشغال می کند.

استاد | و این استفاده از اولین را کاملاً حذف می کند. «اگر کسی گناه کند، عفو فراهم می‌شود»، تمام انجیلی است که گناه به میل خود متحمل می‌شود تا در ذهن انسان بماند.

نوشتن دعا روی مس | با فرض گناه، که گناه کرده ایم، آیا در انجیل برای روح و وجدان ما تسکین داده نشده است؟ آره؛ او می‌گوید: «اگر کسی گناه کند، نزد پدر وکیلی داریم، عیسی مسیح عادل، و او کفاره گناهان ما است.» در کفاره و شفاعت مسیح برای ما آرامش کامل وجود دارد.

هنگامی که ما با ایمان به خدا می‌آییم، این امر باعث فشار بر بخش اول یعنی رهایی از گناه می‌شود، زمانی که انجیل عمدتاً مورد دوم یا بخشش گناه را برای تشویق ما پیشنهاد می‌کند.

نوشتن دعا روی مس | وقتی به خدا می‌رسیم و باید با او راه می‌رویم، فقط دومی پیشنهاد می‌کند که بخشش گناه وجود دارد، وقتی انجیل اصولاً اولی را پیشنهاد می‌کند.

خود را از گناه حفظ کنیم، فیض خدا که نجات را به ارمغان می‌آورد ظاهر شده است. به ما برای این هدف و هدف.

READ  شکستن طلسم چشم زخم

نوشتن دعا روی مس | اکنون، ذهنی که با این فریب درگیر شده، از دیده بان خود دور شده و از غایت واقعی انجیل منحرف شده است، راه های مختلفی را بر اراده برای جلب رضایت آن تحمیل می کند.

با غافلگیری ناگهانی در صورت وسوسه. وسوسه نمایش یک چیز به عنوان خیر فعلی، خیر خاص است که یک شر واقعی است.

نوشتن دعا روی مس | یک شر کلی. حال وقتی وسوسه ای مسلح به فرصت و تحریک بر نفس وارد می شود، اصل فیض در اراده با رد و کراهت از آن قیام می کند.

اما ناگهان ذهنی که فریب گناه را خورده است، با استدلالی فاسد و مغالطه آمیز از فیض و رحمت انجیل، اراده را در هم می ریزد، که ابتدا متزلزل می شود.

نوشتن دعا روی مس | سپس مخالفت اراده را کاهش می دهد و سپس با رضایت خود باعث می شود که ترازو بیندازد. در سمت وسوسه، ارائه شر به عنوان خیر فعلی، و گناه در نزد خدا تصور می شود.

هر چند هرگز مرتکب نمی شود. بدین ترتیب، ذریت خدا برای مولوخ قربانی می‌شود، و سلاح‌های مسیح برای خدمت به شیطان مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

نوشتن دعا روی مس | به طور نامحسوس این کار را انجام می دهد. زهر این استدلال فاسد را کم کم تلقین می کند تا جایی که بسیار غالب شده است.

و از آنجا که کل تأثیر آموزه انجیل در تقدس و اطاعت عبارت است از انداختن روح در چارچوب و قالب آن (رومیان 6:17). بنابراین، کل ارتداد از انجیل، اساساً ریختن روح در قالب این استدلال نادرست است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

نوشته های مشابه