دعانویس

نوشتن دعا روی فلز

نوشتن دعا روی فلز | به خصوص اگر چنین خواسته ای از یک منبع خارجی از شما خواسته شده باشد. اگر به خاطر از دست دادن تمرین احساس گناه می کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در نهایت مراقبه شما را به یک بار تبدیل می کند. اگر به تمرین خود به عنوان یک کار نگاه کنید که باید تکمیل شود، نمی توانید از آن لذت ببرید.

نوشتن دعا روی فلز

نوشتن دعا روی فلز | به یاد داشته باشید، بسیار مهم است که با تمام وجود تمرین کنید. اگر به این روش تمرین کنید، در هر موقعیتی آسان تر می شود و در نهایت ممکن است به یک عادت تبدیل شود.

استاد | به طور کلی، برای ترک یک عادت به تلاش بیشتری نیاز دارد تا حفظ آن، بنابراین زمانی که تمرین مدیتیشن خود را به یک عادت واقعی تبدیل کردید.

نوشتن دعا روی فلز | خودتان را جریمه نکنید که نمی توانید آنقدر که دوست دارید یا تصمیم خود را گرفته اید، تمرین کنید.

اگر از تمرین خود لذت نمی برید، احتمال کمتری وجود دارد که در دراز مدت به آن پایبند باشید. به راحتی می توان فهمید که چرا پرش از چند روز هرازگاهی، به جای فشار آوردن به خود برای انجام کاری، ممکن است در دراز مدت تأثیر مثبت بیشتری داشته باشد.

نوشتن دعا روی فلز | طبیعی است که با آن ادامه دهید، حتی شاید بیشتر از زمانی که دارید. در ابتدا شروع شد اگر بتوانید دو یا سه بار در هفته تمرین کنید.

تا زمانی که این کار را انجام دهید، کاملاً خوب است. البته هر چیزی بیش از این می تواند مفید باشد و مفید خواهد بود، زیرا هر چه بیشتر تمرین کنید در آن بهتر خواهید شد.

READ  دعانویس خوب در یزد

نوشتن دعا روی فلز | و هرچه درک شما عمیق تر باشد، مزایای بیشتری از آن خواهید برد. به طور کلی پذیرفته شده است که 20 دقیقه مدیتیشن زمان ایده آل برای یک جلسه است.

اگرچه این به هیچ وجه یک قانون شکست ناپذیر نیست. اگر تازه شروع کرده‌اید، می‌توانید خیلی کوتاه‌تر از آن پیش بروید، حتی دو تا پنج دقیقه در چند مورد اول کافی است.

نوشتن دعا روی فلز | احتمالاً بهتر است هیچ تایمر تنظیم نکنید، بلکه با شهود پیش بروید و هر زمان که احساس کردید تمرین را به پایان برسانید.

این البته نیاز به تجربه و زمان زیادی دارد، زیرا می تواند هر جلسه مدیتیشن را به یک جلسه شگفت آور طولانی تبدیل کند.

نوشتن دعا روی فلز | با این حال، اگر هفته ای دو بار چند دقیقه برای خود پیدا نمی کنید، باید از خود بپرسید: آیا به دنبال بهانه هستید؟

اگر برای زمان بسیار تحت فشار هستید، هنوز هم می توانید روزانه نوعی مدیتیشن را اعمال کنید، فقط کافی است به فصل “تمرین چی گونگ” این کتاب مراجعه کنید و اولین سکانس BaDuanJin را یاد بگیرید.

نوشتن دعا روی فلز | می‌توان آن را در کمتر از دو دقیقه تکمیل کرد و می‌تواند نقطه شروع عالی باشد، اگر تمام زمانی که دارید. با این حال، اگر آنقدر مشغله دارید.

احتمالاً برای سلامتی شما مفید است که برخی تغییرات جدی در سبک زندگی را در نظر بگیرید. پیدا کردن سکوت خود زمانی که سعی می کنید محیط ایده آل برای تمرین مدیتیشن را بیابید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =