دعانویس

نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه

نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه | ممکن است بدون خراب شدن جرأت شود. این ملاحظات زمانی که به شکلی غافلگیرکننده در کار باشد، زمانی که روح هیچ فراغت یا آزادی ندارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تا پیشنهادات خود را در ترازوی حرم بسنجد، به شدت بر آن تاکید خواهد کرد. و نه به ندرت اراده به این وسیله بر آن تحمیل می‌شود.

نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه

نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه | و مزایایی به دست می‌آید که خود را از زیر شمشیر روح منتقل می‌کند – «این چنین نیست، مگر اینکه ممکن است رها شود، یا رنج بکشد که خودش بمیرد.

استاد | به طور نسبی؛ و این میدان بزرگی است برای نیرنگ و ظرافت آن در کمین – «اگرچه این واقعاً شر است که باید از آن صرف نظر کرد، و روح باید در برابر آن مراقب بود.

نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه | التماس‌های پنهانی بسیاری خواهد داشت که شری که به آن گرایش دارد آنقدر مضر نیست که وجدان متقاعد شود که چنین است.

که احتمالاً ظرف مدتی انجام خواهد شد. نیازی به خشونتی نیست که در تضعیف ارائه شود. وقت آن است که به موضوعی بپردازیم که دیگر اهمیتی ندارد.

نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه | با این حال، آن اندازه و درجه ای نیست که می بینیم. در زندگی دیگران، حتی اولیای خدا، بسیار کمتر مانند برخی از مقدسین قدیم که در آن افتاده اند.» من می گویم که با این وانمودها و امثال آن، وقتی به دنبال نابودی است.

به دنبال طفره رفتن و حفظ جایگاه خود در روح است. و چه اندک سهمی از فریبکاری آن است که ما اعلام کرده ایم! [فصل 13] قبل از اینکه به شواهد باقی مانده در مورد قدرت و کارایی قانون گناه بپردازیم.

READ  طلسم

نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه | از آنچه ارائه شده است، فرصتی را برای انحراف به یک ملاحظه ای که خود را از آن کتاب مقدس ارائه می دهد، استفاده خواهیم کرد.

گفتار ما در مورد فریبکاری عمومی گناه، یعنی یعقوب 1:14. رسول به ما می‌گوید که «باردار شدن شهوت، گناه را پدید می‌آورد»، به نظر می‌رسد که به این نگاه نزدیک می‌شود که چه گناهی تصور می‌شود.

نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه | آن هم پدید می‌آید. حال، با قرار دادن مفهوم گناه، همانطور که انجام دادیم، در رضایت اراده نسبت به آن، و به حساب آوردن، همانطور که باید، ظهور گناه را شامل ارتکاب واقعی آن می‌دانیم.

می‌دانیم که اینها لزوماً از یکی پیروی نمی‌کنند. یکی دیگر. دنیایی از گناه در بطن اراده ها و دل های مردان باردار شده است که هرگز به وجود نمی آید.

نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه | بنابراین، کار فعلی ما این است که بپرسیم از کجا این اتفاق می افتد. پس جواب می‌دهم که اینطور نیست، نه به لطف گناه و نه قانون آن. آنچه را تصور می کند.

به وجود می آورد. و این که این کار را نمی کند در بیشتر موارد جز کاهش کوچکی از گناه آن است. اراده قطعی 130 گناه واقعی، گناه واقعی است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =