نوشتن دعا در روز دوشنبه


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا در روز دوشنبه | برای انجام وظیفه اش حرکاتی می کند یا تلاش های ضعیفی می کند، اما ادامه نمی دهد. آنجا که او یک روز بود، روز دیگر آنجاست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بله، جایی که او یک سال بود، سال بعد اوست. تلاش های او ضعیف، سرد و بیهوده است. او هیچ زمینه ای از آنها دریافت نمی کند.

نوشتن دعا در روز دوشنبه

نوشتن دعا در روز دوشنبه | اما همیشه کار خود را شروع می کند و هرگز تمام نمی کند. دلسوزی بر دلهره از مشکلات و دلسردی ها. «مرد تنبل می‌گوید: «شیر بیرونی است، من در کوچه‌ها کشته خواهم شد» (مثل 22:13).

استاد | هر سختی او را از انجام وظیفه باز می دارد. او تصور می کند که دستیابی به آن دقت، دقت و کمالی که در این موضوع باید به دنبال آن باشد.

نوشتن دعا در روز دوشنبه | بالا و پایین را برمی دارد، اما همچنان در همان مکان و وضعیتی است که بود. در مورد مرد تنبل روحانی روی تخت یا در امنیت او نیز همینطور است.

غیرممکن است، و بنابراین به جای اینکه در معرض خطر یک احتیاط جهانی قرار گیرد، به سردی و سهل انگاری قدیمی خود بسنده می کند.

نوشتن دعا در روز دوشنبه | حال اگر فریب گناه یک بار ذهن را به این چارچوب کشانده باشد، آن را در برابر هر وسوسه و هجوم گناهی باز می کند.

به نظر می رسد که همسر در سرود سلیمان دچار این ناراحتی شده است (سرود 5: 2-3). و این او را به بهانه های مختلف می آورد که چرا نمی تواند به دعوت مسیح شرکت کند و خود را به وظیفه خود در راه رفتن با او بپردازد.

READ  طلسم فراری دادن دشمن

نوشتن دعا در روز دوشنبه | با غافلگیری ذهن را از مراقبت و وظیفه خود در ارتباط با گناه دور می کند. این در پیوند با برخی وسوسه های اصرار آمیز قرار می گیرد.

ذهن را به افکاری با ماهیت کاملاً متفاوت از افکاری که باید برای دفاع از خود بر آنها پافشاری کند غافلگیر می کند.

نوشتن دعا در روز دوشنبه | به نظر می‌رسد که در مورد پطرس نیز چنین بوده است: ترس جسمانی او با وسوسه‌ای که شیطان می‌خواست او را جلب کند.

بسته شد [لوقا 22: 31-32]، ذهن او را با افکار بسیار در مورد خطر قریب‌الوقوع خود پر کرد که نمی‌توانست به آن توجه کند.

نوشتن دعا در روز دوشنبه | عشق و هشدار مسیح، نه شرارتی که وسوسه‌اش او را به سوی آن سوق داد، و نه چیزی که باید برای حفظ خود بر آن پافشاری می‌کرد.

و بنابراین، پس از مروری بر حماقت او در غفلت از آن افکار خدا و عشق مسیح که به کمک روح القدس ممکن بود او را از سقوط مفتضحانه اش باز داشته باشد.

نوشتن دعا در روز دوشنبه | به شدت گریه کرد. و این روش رایج کار فریب گناه در برابر بدی های خاص است: ناگهان با تفکر در مورد گناه فعلی ذهن را درگیر می کند.

آن را تسخیر می کند، آن را می گیرد. به طوری که یا اصلاً خود را به ملاحظاتی که ذکر شد باز نمی‌یابد، یا اگر فکری از آن‌ها مطرح می‌شود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

نوشته های مشابه