دعانویس

نوشتن دعا توسط خود شخص

نوشتن دعا توسط خود شخص | اصل آنها این است که با ایمان و در قدرت مسیح انجام شوند. اما اگر مردم خود را راضی کنند که ایمان دارند، ایمان دارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و برای انجام هر وظیفه خاصی تلاش نمی کنند که ایمان عمل کنند تا زندگی روحانی خود را هدایت کنند.

نوشتن دعا توسط خود شخص

نوشتن دعا توسط خود شخص | در تمام اعمال آنها، به ایمان پسر خدا، ذهن از وظیفه خود منصرف شده است.

استاد | این اعمال خاصی است که در آن ما ایمان و اطاعت خود را ابراز و اعمال می کنیم. و آنچه در آنها هستیم، که هستیم، و نه بیشتر. ثانیاً، با تلقین رضایت پنهانی از خود وظیفه انجام شده.

نوشتن دعا توسط خود شخص | با توجه به اصل وظایف ما، همان کاری را که تا پایان انجام می دهد، بر ذهن نیز انجام می دهد.

ذهن را از وظایفی که قبلاً ذکر شد، خارج می کند، چنان که موضوع آن است. این تخلیه عادلانه یک وجدان طبیعی است. اگر تكليف انجام شود.

نوشتن دعا توسط خود شخص | هر چند از نظر نحوه انجام آن تقريباً در تمام امور حكم كوتاهي داشته باشد، وجدان و يقين راضي مي شود.

همانطور که شائول هنگام لشکرکشی به عمالیق به سموئیل فریاد می‌زند: «ای برکت‌دهنده خداوند، داخل شو! من فرمان خداوند را انجام دادم.» [اول سام. 15:13].

نوشتن دعا توسط خود شخص | او خود را راضی کرد، اگرچه آنطور که باید به اراده خدا در آن موضوع توجه نکرده بود. و در مورد آنها چنین بود: «آنها می گویند چرا ما روزه گرفتیم و شما به آن توجه نمی کنید؟» (اشعیا 58:3).

READ  طلسم بازگشت معشوق

آنان در انجام وظایف خود راضی بودند و انتظار داشتند که خداوند نیز از آنان راضی باشد. اما او به آنها نشان می‌دهد که در چه چیزی شکست خورده‌اند و آنچه را که انجام داده‌اند زشت جلوه داده‌اند. و مانند این اتهام را علیه آنها بیان می کند (اشعیا 48: 1-2).

نوشتن دعا توسط خود شخص | این، یعنی فریبکاری گناه، می‌کوشد ذهن را به سوی انجام وظیفه بکشاند. دعا کن که باید، و تو دعا کرده ای. باید صدقه بدهید و صدقه داده اید.

پس خودت را در کاری که انجام داده ای ساکت کن و به همان کار ادامه بده.» اگر در اینجا غالب شود، ذهن از حضور و مراقبت بیشتر به انجام وظیفه رها می شود.

نوشتن دعا توسط خود شخص | که روح را در مرز بسیاری از بدی ها رها می کند. زیرا- ثالثاً، از این رو، عرف در همه وظایف به سرعت پدید می‌آید، که اوج انحراف عقل از وظیفه است.

زیرا ممکن است در میان انجام فراوان‌ترین آن‌ها، ذهن انسان‌ها از همه وظایف خارج شود. زیرا در درون و در زیر آنها ذهن ممکن است در معرض انحراف معمولی از مسئولیت خود قرار گیرد و مراقب قانون باشد.

نوشتن دعا توسط خود شخص | کاری که با چنین چارچوبی انجام می شود برای خدا انجام نمی شود (عاموس 5:25). هیچ یک از فداکاری های آنها برای خدا نبود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 3 =