نوشتن دعا ترس


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا ترس | پس این روح ماست، اعمال آن مخفی و پنهان است و بدون خرد و کوشش معنوی کشف نمی شود. بنابراین، فرض نکنیم که ما بیش از حد در مورد این ملاحظه، که برای ما اهمیت زیادی دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و در عین حال بسیار پنهان است، و مستعد آن هستیم که بسیار بی احساس باشیم، درنگ کنیم. و با این حال دقت ما در این امر یکی از بهترین شواهدی است.

نوشتن دعا ترس

نوشتن دعا ترس | که بر صداقت خود داریم. پس مانند مردی نباشیم که عاقل است و از بریده شدن انگشت شکایت می کند، اما نه از زوال ارواح که به سمت مرگ می روند.

استاد | بنابراین، در مورد این بحث ما، توجه به وظیفه ذهن در ارتباط با وظایف و گناهان خاص باقی می ماند. و در بررسی آن این دو کار را انجام خواهیم داد: (1) آنچه را که در ذهن یک مؤمن در رابطه با وظایف خاص لازم است نشان دهیم.

نوشتن دعا ترس | عمل ذهن در ادراک عقلانی اشیا. اما همانطور که آن کلمه برای هر قوه روح ما به کار می رود، این ذهن است که بیان می کند.

راه کار فریب گناه را اعلام کنید تا آن را از حضور در آن دور کنید. در مورد گناهان خاص و اجتناب از آنها نیز باید مانند آن انجام شود.

نوشتن دعا ترس | برای انجام صحیح هر تکلیفی، کافی نیست که خود آن چیز انجام شود، بلکه به طور کلی مربع بندی شده و با قاعده آن مطابقت داشته باشد.

READ  دعا نویس استاد جاویش

وظيفه بزرگ ذهن در اينجا نهفته است ـ يعنى توجه به حكم وظايف و مراقبت از اينكه همه دغدغه هاى آنها به وسيله آن دستور داده شود.

نوشتن دعا ترس | پیشرفت ما در اطاعت، ساختن یا ساختن ماست. اکنون، فاصله بسیار کمی تا ساختمانی است که مردی چوب و سنگ بیاورد و بدون نظم آنها را روی هم انباشته کند.

اگر می‌خواهیم بسازیم، آنها باید تراشیده و مربع شوند و با خط و قاعده تنظیم شوند. همچنین برای تربیت ما در ایمان و اطاعت فایده ای ندارد که وظایف را چند برابر کنیم.

نوشتن دعا ترس | اگر آنها را بر روی یکدیگر انباشته کنیم، اگر آنها را بر اساس قاعده دستور دهیم و به آنها واگذار کنیم. و بنابراین آیا خداوند صراحتاً بسیاری از وظایف را رد می کند.

در حالی که به طور کلی برای این قاعده مناسب نیست: “کثرت فداکاری های شما برای چیست؟” (اشعیا 1:11)، و «آنها برای من دردسر هستند.

نوشتن دعا ترس | من از تحمل آنها خسته شده ام» (آیه 14). و از این رو، تمام اطاعت قابل قبول، بر اساس «قاعده» انجام می شود (غلاطیان 6:16). این یک اطاعت متعارف یا منظم است.

از آنجایی که حروف الفبا در کنار هم انباشته شده اند، هیچ دلالتی ندارند، مگر اینکه به ترتیب مناسب خود تنظیم شوند.

نوشتن دعا ترس | دیگر وظایف ما را بدون این قدرت و اثربخشی SIN 317 انجام نمی دهیم. این که آنها چنین باشند وظیفه بزرگ من است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 14 =

نوشته های مشابه