نوشتن دعا برای گشایش کار


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا برای گشایش کار | در همین حال من در این فکر بودم که آیا قرار است آن را در اطراف حلقه درست کنم. می توانستم بگویم میستی می خواست از من چیزی بپرسد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | میستی به من گفت که باید در مورد «ساخت پایگاهم» فکر کنم. جان پرت، یکی از دوندگان، مرا در همین مسیر تشویق کرده بود.

نوشتن دعا برای گشایش کار

نوشتن دعا برای گشایش کار | در آن لحظه، من از این مانترا کمی گیج شدم. تنها چیزی که می‌دانستم این بود که هر معنایی که داشت، دویدن زیادی داشت.

استاد | بعد از چندین ماه ساختن پایگاهم، متوجه شدم که جون و میستی در مورد چه چیزی صحبت می کنند. همانطور که مشخص شد.

نوشتن دعا برای گشایش کار | من بیشتر شبیه یک توله سگ جوان بودم که سعی می کند با مادرش همگام شود. میستی خیلی صحبت کرد و گفت که افتخار دویدن با من را دارد.

درست زمانی که شروع کردیم به دویدن از یک تپه بزرگ، او گفت: «رینپوچه، من فقط یک سوال دارم. فرق بودا و عیسی چیست؟» من پاسخ دادم: “به نظر شما می توانیم اول از این تپه بالا برویم؟” این شروع یک رابطه زیبا بود. پس از مدتی که می دویدم.

نوشتن دعا برای گشایش کار | پایه به سادگی به اندازه کافی دویدن را بدون زیاده روی انجام می داد تا یکپارچگی استخوان ها و استحکام تاندون ها و ماهیچه ها را ایجاد کند.

این به تدریج فیزیولوژی پایه من را تقویت می کند تا بتواند دویدن را تحمل کند. این بسیار شبیه به مراحل اول مدیتیشن بود که در آن بر تقویت قدرت تمرکز می کنیم.

READ  نوشتن دعای محبت با زعفران

نوشتن دعا برای گشایش کار | کنجکاو در مورد روند ساخت پایه، آن را با استئوپاتم، پیتر گودمن، که درک او از بدن شگفت انگیز است، در میان گذاشتم.

او همچنین یک کمربند مشکی درجه 3 در رشته تکواندو دارد، بنابراین من همیشه با او شوخی می کنم که می تواند ابتدا افراد را بشکند و سپس آنها را تعمیر کند.

نوشتن دعا برای گشایش کار | پیتر گفت که نظریه ساختن پایگاه برای او منطقی است. برای یک چیز، استخوان ها راکد نیستند. آنها دائما در حال تغییر و توسعه هستند.

از آنجایی که رگ‌های خونی در سرتاسر آنها جریان دارد، از طریق فشار دویدن، سخت‌تر و انعطاف‌پذیرتر می‌شوند.

نوشتن دعا برای گشایش کار | به همین ترتیب، تاندون ها حالت دار و سفت می شوند و ماهیچه ها قوی می شوند. به من گفته شد که ساخت یک پایگاه حدود دو سال طول می کشد.

این مدت طولانی به نظر می رسید. من حتی مطمئن نبودم که تا آن زمان می دویدم یا نه. اما، در واقع، حدود دو سال طول کشید.

نوشتن دعا برای گشایش کار | در آن مدت بدن من ابتدا به دویدن عادت می کرد و سپس در آن خوب می شد. ساختن یک پایه، فرآیندی بود از برداشتن چیزهایی که قبلاً داشتم.

ریه‌ها، ماهیچه‌ها، استخوان‌ها و تاندون‌های خودم – آنها را برای دویدن آموزش می‌دادم و به تدریج توانایی‌شان را افزایش می‌دادم.

نوشتن دعا برای گشایش کار | این فرآیند گرفتن ساختار ذاتی بدن و تقویت آن از طریق دویدن های منظم و مکرر بسیار شبیه به تمرین و پرورش ذهن در مدیتیشن است.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر

واژه تبتی برای مدیتیشن گوم است. در اصل به معنای “عادت کردن، آشنا شدن” است. پس مدیتیشن، عمل آشنایی ذهن شماست.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هفت =

نوشته های مشابه