دعانویس

نوشتن دعا برای گشایش کار و روزی

نوشتن دعا برای گشایش کار و روزی | به سختی می تواند جایگزینی برای طلوع آرام خورشید باشد. ارسال ایمیل، پیامک، کار با کامپیوتر و تماشای تلویزیون می تواند خسته کننده باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بسیاری از ما به ندرت مکالمه کامل یا کاملی داریم زیرا وقت نداریم. حتی غذای ما مدام دستکاری می شود. هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی بار بزرگی را به دوش می کشیم.

نوشتن دعا برای گشایش کار و روزی

نوشتن دعا برای گشایش کار و روزی | برای اینکه بتوانیم آن بار را تحمل کنیم، باید به رفاه خود توجه کنیم.

استاد | ذهن دیگر با ناراحتی بدن سر و کار ندارد. اگر بدن آرام و منعطف باشد، این یک چیز کمتر است که ذهن باید به آن فکر کند. بنابراین، عمل فیزیکی دویدن باعث تسکین روحی می شود.

نوشتن دعا برای گشایش کار و روزی | اغلب ما از لحظه ای که بیدار می شویم استرس داریم. ساعت زنگ دار خاموش می شود.

از آنجایی که ذهن و بدن ارتباط نزدیکی با هم دارند، کاهش استرس بدن از طریق ورزش تأثیر فوری بر ذهن دارد.

نوشتن دعا برای گشایش کار و روزی | به خصوص هر چه مسافت دوید بیشتر باشد. در تدریس اولین کارگاه مدیتیشن و دویدن، از تعداد شرکت کنندگانی که دوندگان اولترامارتون بودند، شگفت زده شدم.

وقتی تجربه آنها را در نظر گرفتم، منطقی بود. بعد از مدتی دویدن، چه چیزی جز ذهن خودتان در آنجا پیدا می کنید؟ شما با مدیتیشن منظم با آن ذهن کار می کنید.

نوشتن دعا برای گشایش کار و روزی | دویدن با حاشیه یا سطح سطحی افکار، نگرانی ها و نگرانی ها کار می کند. مدیتیشن نه تنها به محیط پیرامونی می پردازد، بلکه تا اعماق مغز پیش می رود.

READ  دعانویس برای جلب محبت قوی

از مسیر مدیتیشن می توان به روش های ساده و فوری استفاده کرد. این به شما کمک می کند تا از یک روز پر استرس ریکاوری کنید یا قبل از تصمیم گیری مهم ذهن خود را پاک کنید.

نوشتن دعا برای گشایش کار و روزی | یا می تواند درک شما از ماهیت واقعیت را افزایش دهد – تا حد روشنگری.

ساختن یک پایگاه یکی از مهم ترین افراد زندگی من به عنوان یک دونده، میستی چک، یک ورزشکار ماهر و یک چهره شناخته شده در جامعه دویدن بولدر، کلرادو است.

نوشتن دعا برای گشایش کار و روزی | من اولین بار میستی را در اوایل سال 2003 ملاقات کردم، زمانی که در بولدر برای تبلیغ کتابم تبدیل ذهن به متحد بودم. میستی به عنوان یک مربی بسیار توصیه شده بود.

بنابراین برای دویدن با او تماس گرفتم. در اولین ملاقات ما، میستی گفت: “این روز بسیار زیبایی است، چرا سعی نمی کنیم بیرون بدویم؟” آن زمان به دویدن های کوتاه روی تردمیل عادت کرده بودم. از آنجایی که بولدر در ارتفاع بیش از پنج هزار فوتی قرار دارد.

نوشتن دعا برای گشایش کار و روزی | آسان‌ترین مکان برای شروع دویدن نیست. دور آب انبار دویدیم. میستی مثل آهو می پرید، در حالی که من فقط سعی می کردم از پس دویدن بروم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + پنج =