دعانویس

نوشتن دعا برای گشایش بخت

نوشتن دعا برای گشایش بخت | با وجود اینکه هیچکدام از ما شب قبل خیلی نخوابیده بودیم، احساس می کردیم خیلی بیدار هستیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که در حومه علفزار می دویدیم، جاش سیلبرشتاین، دستیار من، به من گفت: “آیا چیزی هست که باید مراقب آن باشیم.

نوشتن دعا برای گشایش بخت

نوشتن دعا برای گشایش بخت | ما از میان فروچاله‌های متری و تپه‌های بزرگ خاک دویدیم، که خیلی زود متوجه شدیم رد فیل‌ها و توده‌های سرگین هستند.

استاد | با فضاهای باز روبرو شدیم که مرا به یاد ساوانای آفریقا می انداخت. پس از آن مسیر به سمت جنگل، سرسبز و انبوه، بخشی از آنچه از جنگل بزرگ ساج باقی مانده بود که قبلاً بیشتر شبه قاره را پوشش می داد، رفت.

نوشتن دعا برای گشایش بخت | عمدتاً با دویدن آهسته – با آب انبار در یک طرف و چمنزارهای باز در مجاورت جنگل ساج از طرف دیگر.

رینپوچه؟” سریع پاسخ دادم: «آره، کبرا، پلنگ، فیل‌های وحشی، و آه، گهگاهی سگ‌های وحشی.» جاش خندید و پرسید: “نه، واقعاً باید مراقب چه چیزی باشیم؟” به صورتم نگاه کرد و گفت: اوه، شوخی نمی کنی. من پاسخ دادم: “در مورد آن نه.” در آن لحظه ماهیت دویدن برای او تغییر کرد.

نوشتن دعا برای گشایش بخت | گهگاه کسی را می‌دیدیم که با سبدی همراه می‌رفت. حرکات موزون پاهای ما باعث ایجاد راحتی و آرامش در بدن ما می شود که با هوای تازه احیا می شود.

ما هوشیار ماندیم و دائماً از محیط خود آگاه بودیم که به ما کمک کرد تا در لحظه حضور داشته باشیم. با وجود اینکه ما چیز زیادی نمی گفتیم.

READ  باطل شدن طلسم کار

نوشتن دعا برای گشایش بخت | اما بین ما رفاقت یک زبان ناگفته وجود داشت، احساس عمیقی از قدردانی از اینکه زنده و سالم هستیم. ما احساس خوشبختی کردیم که توانستیم بدویم.

این دوی معمولی نبود: ما برای ماراتن بوستون تمرین می کردیم، تنها دو ماه دیگر. خوشبختانه در حین لذت بردن از طبیعت وحشی هند با حیوانات وحشی زیادی روبرو نشدیم.

نوشتن دعا برای گشایش بخت | با طلوع خورشید، به صومعه ، در جنوب هند بازگشتیم، جایی که من زمان زیادی را صرف مراقبه و مطالعه فلسفه بودایی کرده ام.

در این اقامت، برای دریافت آموزه‌ها و توانمندسازی‌ها، به دیدار معلم معنوی خود، اعلیحضرت پنور رینپوچه بودم. رینپوچه، افتخار تبتی برای لاماهای بلند، به معنای “جواهر گرانبها” است.

نوشتن دعا برای گشایش بخت | در سنت بودایی تبتی، قبل از درگیر شدن در یک مسیر معنوی یا شروع مراقبه، ابتدا باید مجوز و انتقال را از یک معلم دریافت کنید. این نسب معنوی را پاک نگه می دارد.

در این مورد، من پیام هایی از دودمان میفام دریافت می کردم. من را تولد دوباره میفام بزرگ تبتی (1846-1912) می دانند، یکی از محترم ترین معلمانی که تبت تولید کرده است.

نوشتن دعا برای گشایش بخت | من همیشه یک رابطه طبیعی بین دویدن و مدیتیشن پیدا کرده ام. دویدن می تواند حمایتی برای مدیتیشن باشد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =