دعانویس

نوشتن دعا برای گرفتن طلب

نوشتن دعا برای گرفتن طلب | با خیالات و امیال شیطانی، احمقانه و پلید. پس این اولین چیزی است که در تقابلی که این دشمنی با خدا می کند، یعنی در گرایش کلی آن «شهوات» است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و این شهوت گناه همان چیزی است که پیامبر در شریران بیان می کند که شریعت آن در آنها غالب است: «شریر مانند دریای متلاطم است که آرام نمی گیرد و آب هایش منجلاب و خاک می ریزد» (عیسی 57). :20)؛ تشبیهی پر جنب و جوش، بیانگر شهوات شریعت گناه، که بی قرار و پیوسته در دل می جوشد.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب

نوشتن دعا برای گرفتن طلب | ثانیاً، روش خاصی برای مبارزه وجود دارد – جنگ یا جنگ. یعنی مانند مردان در جنگ با قدرت و خشونت عمل می کند.

استاد | اولاً شهوات می‌کند و هوس‌های بی‌هوده را در ذهن به هم می‌زند، و هوس‌ها را در اشتها و محبت‌ها می‌آورد و به اراده پیشنهاد می‌دهد.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب | در هیچ جا دلالت بر شکل ظاهری یا ظاهر ندارد: ظاهر شیطان نیز نیست، بلکه تصور یا تصوری شیطانی است که مورد نظر است.

اما آنجا آرام نمی گیرد، نمی تواند آرام بگیرد. پیشنهادات خود را با جدیت، قدرت و نشاط، مبارزه و مجادله و جنگ برای رسیدن به هدف و هدف خود ترغیب، فشار می دهد و دنبال می کند.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب | اگر صرفاً چیزهایی را برانگیزد و به روح پیشنهاد داد و بلافاصله به حکم و قضاوت ذهن رضایت داد که آن چیز بر خلاف میل خدا و او شر است و نباید بیشتر بر آن اصرار کرد.

READ  نوشتن دعای محبت

می توان از بسیاری از گناهان جلوگیری کرد. که اکنون تولید می شود؛ اما اینجا قرار نمی گیرد – طرح خود را ادامه می دهد.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب | آن هم با جدیت و مجادله. بدين وسيله مردان شرير «خود را ملتهب مي‌كنند» (اشعياء 57:5). همانطور که این کلمه نشان می دهد، آنها به گناه می پردازند.

هر جرقه گناه در آنها گرامی می‌دارد تا به شعله تبدیل شود. حال، این مبارزه یا جنگ گناه شامل دو چیز است: (1) در عصیان آن بر فیض، یا قانون ذهن.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب | در تعرض به روح، مبارزه برای حکومت و حاکمیت بر آن. اولین مورد توسط رسول در رومیان 7:23 بیان شده است: “او می گوید: “من می بینم که “قانون دیگری”، “علیه قانون ذهن من عصیان می کند.” به نظر می رسد دو قانون در ما وجود دارد – «قانون جسم» یا گناه. و “قانون ذهن” یا فیض.

اما قوانین مغایر نمی توانند هر دو قدرت حاکمیتی بر یک شخص را در یک زمان به دست آورند. قدرت حاکم در مؤمنان در دست قانون فیض است.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب | بنابراین رسول اعلام می کند، “من از شریعت خدا در درون انسان لذت می برم” (آیه 22). اطاعت از این قانون با لذت و لذت انجام می شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =