نوشتن دعا برای مطیع شدن همسر


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا برای مطیع شدن همسر | در کار خود، فریب را به قدرت می افزاید. کارآمدی آن باید زیاد باشد، و همه کسانی که برای روحشان ارزش قائل هستند، باید به دقت مراقب آن باشند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | جایی که قدرت و نیرنگ با هم ترکیب می‌شوند، به‌ویژه از همه راه‌ها و وسایلی که پیش از آن اصرار شده بود، بهره‌مند و یاری می‌شد.

نوشتن دعا برای مطیع شدن همسر

نوشتن دعا برای مطیع شدن همسر | قبل از اینکه نشان دهیم ماهیت این فریبکاری گناه از کجاست، و چگونه بر آن غالب می شود، باید به طور مختصر به خود آن چیز شهادت داده شود.

استاد | و کمی به ماهیت کلی آن روشن شود. این گناه، گناه ساکن، فریبنده است، ما شهادت صریح روح القدس را داریم: “مواظب باشید که از فریبکاری گناه سخت نشوید” (عبرانیان 3:13).

نوشتن دعا برای مطیع شدن همسر | در نظر گرفتن فریب آن اکنون دنبال می شود. [فصل 8] قسمت دوم برهان قدرت گناه از نحوه عمل آن برگرفته از فریبکاری آن است.

فریبنده است؛ به آن توجه کن، مراقب آن باش، وگرنه نهایت اثر خود را در سخت شدن قلب در برابر خدا خواهد داشت.

نوشتن دعا برای مطیع شدن همسر | به دلیل گناه است که گفته می شود قلب «فریبنده از همه چیز است» (ارم. 17:9). مردی را در چیزهای دیگر در نظر بگیرید، و همانطور که ایوب می گوید.

اگرچه او «عاقل و حیله گر بود، اما مانند کربه الاغ وحشی است» (ایوب 11:12) – یک آدم فقیر، بیهوده و پوچ79 او را تحقیر، تحقیر، تحقیر 80 ناپدید، در معرض ناپدید شدن اما قلب او را به خاطر این قانون گناه در نظر بگیرید – این قانون بیش از هر چیز حیله گر و فریبنده است.

READ  کتاب شکستن طلسم وحشت

نوشتن دعا برای مطیع شدن همسر | نبی می‌گوید: «آنها در انجام بدی عاقلند، اما برای نیکوکاری علم ندارند» (ارم. 4:22). رسول به همین منظور می گوید: “پیرمرد بر حسب شهوات فریبکارانه فاسد شده است” (افس. 4:22).

هر شهوتی که شاخه ای از این قانون گناه است، فریبنده است. و جایی که در هر نهر زهر وجود دارد، فواره باید فاسد باشد.

نوشتن دعا برای مطیع شدن همسر | هیچ شهوت خاصی در آن نیرنگ نیست، اما آنچه از این چشمه شهوت واقعی، این قانون گناه، به او ابلاغ می شود.

و گفته می شود که آمدن «مرد گناهکار» در و با «فریب پذیری بی عدالتی» است (دوم تسالونیکیان 2:10). بی عدالتی چیزی است.

نوشتن دعا برای مطیع شدن همسر | که عموماً در میان مردم مورد نکوهش و شرارت قرار می گیرد، به طوری که تصور اینکه چگونه هر انسانی باید از این طریق بر خود شهرت پیدا کند، آسان نیست.

اما در آن فریب‌پذیری وجود دارد که به موجب آن اذهان مردم از توجه به آن منحرف می‌شود. همانطور که بعداً آشکار خواهیم کرد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

نوشته های مشابه