دعانویس

نوشتن دعا برای محبت شوهر به زن

نوشتن دعا برای محبت شوهر به زن | در کار خود، فریب را به قدرت می افزاید. کارآمدی آن باید زیاد باشد، و همه کسانی که برای روحشان ارزش قائل هستند، باید به دقت مراقب آن باشند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | جایی که قدرت و نیرنگ با هم ترکیب می‌شوند، به‌ویژه از همه راه‌ها و وسایلی که پیش از آن اصرار شده بود، بهره‌مند و یاری می‌شد.

نوشتن دعا برای محبت شوهر به زن

نوشتن دعا برای محبت شوهر به زن | قبل از اینکه نشان دهیم ماهیت این فریبکاری گناه از کجاست، و چگونه بر آن غالب می شود، باید به طور مختصر به خود آن چیز شهادت داده شود، و کمی به ماهیت کلی آن روشن شود.

استاد | این گناه، گناه ساکن، فریبنده است، ما شهادت صریح روح القدس را داریم: “مواظب باشید که از فریبکاری گناه سخت نشوید” (عبرانیان 3:13). فریبنده است.

نوشتن دعا برای محبت شوهر به زن | در نظر گرفتن فریب آن اکنون دنبال می شود. [فصل 8] قسمت دوم برهان قدرت گناه از نحوه عمل آن برگرفته از فریبکاری آن است.

به آن توجه کن، مراقب آن باش، وگرنه نهایت اثر خود را در سخت شدن قلب در برابر خدا خواهد داشت. به دلیل گناه است که گفته می شود قلب «فریبنده از همه چیز است» (ارم. 17:9).

نوشتن دعا برای محبت شوهر به زن | مردی را در چیزهای دیگر در نظر بگیرید، و همانطور که ایوب می گوید، اگرچه او «عاقل و حیله گر بود، اما مانند کربه الاغ وحشی است» –

یک آدم فقیر، بیهوده و پوچ79 او را تحقیر، تحقیر، تحقیر 80 ناپدید، در معرض ناپدید شدن اما قلب او را به خاطر این قانون گناه در نظر بگیرید.

READ  نوشتن دعا جدایی

نوشتن دعا برای محبت شوهر به زن | این قانون بیش از هر چیز حیله گر و فریبنده است. نبی می‌گوید: «آنها در انجام بدی عاقلند، اما برای نیکوکاری علم ندارند» (ارم. 4:22).

رسول به همین منظور می گوید: “پیرمرد بر حسب شهوات فریبکارانه فاسد شده است” (افس. 4:22). هر شهوتی که شاخه ای از این قانون گناه است، فریبنده است.

نوشتن دعا برای محبت شوهر به زن | و جایی که در هر نهر زهر وجود دارد، فواره باید فاسد باشد. هیچ شهوت خاصی در آن نیرنگ نیست، اما آنچه از این چشمه شهوت واقعی، این قانون گناه، به او ابلاغ می شود.

و گفته می شود که آمدن «مرد گناهکار» در و با «فریب پذیری بی عدالتی» است (دوم تسالونیکیان 2:10). بی عدالتی چیزی است که عموماً در میان مردم مورد نکوهش و شرارت قرار می گیرد.

نوشتن دعا برای محبت شوهر به زن | به طوری که تصور اینکه چگونه هر انسانی باید از این طریق بر خود شهرت پیدا کند، آسان نیست.

اما در آن فریب‌پذیری وجود دارد که به موجب آن اذهان مردم از توجه به آن منحرف می‌شود. همانطور که بعداً آشکار خواهیم کرد.

نوشتن دعا برای محبت شوهر به زن | و به این ترتیب گزارشی که رسول در مورد کسانی که تحت قدرت گناه هستند این است که آنها “فریب خورده اند” (تیطوس 3: 3).

و زندگی انسان های شرور چیزی جز «فریب دادن و فریب خوردن» نیست (دوم تیموس 3:13). به طوری که ما شهادت کافی برای این صلاحیت دشمنی که باید با او سر و کار داشته باشیم، داشته باشیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 2 =