نوشتن دعا برای محبت شدید


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا برای محبت شدید | او می‌داند که نمی‌تواند در برابر کسی که فریبکار است، امنیت داشته باشد، اما در تمام روزهایش در مقابل نگهبانی و دفاع از خود بایستد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | علاوه بر این، برای آشکار ساختن قدرت و مزیتی که گناه با فریب خود دارد، می‌توان مشاهده کرد که کتاب مقدس بیشتر آن را سر و چشمه هر گناهی قرار می‌دهد.

نوشتن دعا برای محبت شدید

نوشتن دعا برای محبت شدید | حتی گویی هیچ گناهی بعد از آن وجود نداشته است، اما فریب پیش از آن رفته است. بنابراین 1 تیم 2:13-14). دلیلی که رسول بیان می کند.

استاد | که چرا آدم، با وجود اینکه برای اولین بار شکل گرفت، اولین بار در تجاوز نبود، به این دلیل است که او ابتدا فریب نخورد. زن، گرچه ماندگار شد.

نوشتن دعا برای محبت شدید | او فریبکار است; که توجه به همه چیز، ذهن انسان را در برخورد با دشمن دچار زیان می کند.

اما اولین بار فریب خورد، اولین بار در گناه بود. حتی آن گناه اول از فریب شروع شد و تا زمانی که ذهن فریب نخورد روح در امان بود.

نوشتن دعا برای محبت شدید | بنابراین، حوا این موضوع را واقعاً بیان کرد، هرچند که آن را به سرانجام خوبی نرساند. او می گوید: «مار مرا فریب داد و من خوردم» (پیدایش 3:13).

او فکر کرد که با متهم کردن مار، جرم خود را کاهش دهد. و این ثمره جدیدی از گناهی بود که او خود را به آن انداخته بود. اما واقعیت حقیقت داشت – او قبل از اینکه غذا بخورد فریفته شد.

READ  طلسم جاودانگی مجرب

نوشتن دعا برای محبت شدید | فریب قبل از تجاوز پیش رفت. و رسول نشان می دهد که گناه و شیطان همچنان یک مسیر را طی می کنند (دوم قرنتیان 11: 3).

او می‌گوید: «همان روشی که در گذشته وجود داشت برای انجام گناه واقعی وجود دارد: فریب دادن، فریب دادن پیش از این است.

نوشتن دعا برای محبت شدید | و گناه، یعنی تحقق واقعی آن، بعد از آن است». از این رو، همه 81 مورد، کارهای بزرگی را که شیطان در جهان انجام می دهد.

برای برانگیختن مردم به مخالفت با خداوند عیسی مسیح و پادشاهی او، کم اهمیت تر می کند، او آنها را با فریب انجام می دهد: شیطان که تمام جهان را فریب می دهد» (مکاشفه 12:9).

نوشتن دعا برای محبت شدید | اگر به شدت فریب نمی‌خوردند، نمی‌توان بر مردان غالب شد تا در خدمت او بمانند و نقشه‌های او را تا نابودی ابدی و گاه موقتی خود انجام دهند (همچنین به مکاشفه 20:10 مراجعه کنید).

اگر مواظب باشیم که گناه نکنیم، مراقب باشیم که فریب نخوریم (افس. 5: 6؛ اول قرنتیان 6: 9؛ 15: 33؛ گال. 6: 7؛ لوقا 21: 8 را ببینید). .

نوشتن دعا برای محبت شدید | از تمام شهادت‌ها می‌توان تأثیری را که فریب بر گناه می‌گذارد، و در نتیجه مزیتی را که قانون گناه برای به نمایش گذاشتن قدرت خود با فریبکاری خود دارد، دریابیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + پنج =

نوشته های مشابه