نوشتن دعا برای قبولی در کنکور


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا برای قبولی در کنکور | دژی از آنجا به دست آورده است که دائماً به روح حمله می کند. از این رو، وظیفه بزرگ تلف کردن، عمدتاً بر روی عاطفه انجام می شود: «پس اعضای خود را که بر روی زمین هستند، هلاک کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | زنا، ناپاکی، محبت بی اندازه، هوسبازی و طمع که بت پرستی است» (کولسیان 3: 5). «اعضایی که بر روی زمین هستند» عواطف ما هستند.

نوشتن دعا برای قبولی در کنکور

نوشتن دعا برای قبولی در کنکور | زیرا گناه در قسمت بیرونی بدن قرار ندارد. به ویژه، نه «طمع»، که در آنجا برشمرده شده است، تا در میان اعضای ما که روی زمین هستند، از بین برود.

استاد | آری، پس از تسخیر فیض بر روح، محبت ها جایگاه اصلی باقی مانده های گناه می شوند – و بنابراین پولس می گوید که این قانون «در اعضای ما» است (روم. 7:23). و یعقوب، که “در اعضای ما جنگ می کند” (یعقوب 4: 1) – یعنی محبت های ما.

نوشتن دعا برای قبولی در کنکور | فیض در ذهن و قضاوت مستقر شود، اما اگر شریعت گناه عواطف یا هر یک از آنها را در بر گیرد و در هم ببندد.

و هیچ تخمینی از کار مرگ به درستی جز محبت ها وجود ندارد. ما ممکن است هر روز افرادی با نور بسیار برجسته را ببینیم که در عین حال به وضوح قلب ها و گفتگوهایی بی جان دارند.

نوشتن دعا برای قبولی در کنکور | محبت آنها با مسیح مصلوب نشده است. حال، پس وقتی این قانون گناه بتواند هر محبتی داشته باشد، هر چه که باشد.

READ  نوشتن دعا ازدواج

عشق، لذت، ترس، از آن و به وسیله آن حمله های ترسناکی به روح خواهد کرد. به عنوان مثال، آیا عشق کسی که با دنیا یا چیزهای آن، شهوت جسم، شهوت چشم یا غرور زندگی گرفتار شده است.

نوشتن دعا برای قبولی در کنکور | چگونه در هر موقعیتی برای نفوذ به آن سود می برد. روح! هیچ کاری انجام نمی دهد، هیچ تلاشی نمی کند، در هیچ مکان یا شرکتی قرار نمی گیرد.

هیچ وظیفه ای، خصوصی یا عمومی انجام نمی دهد، اما گناه ضربه ای به آن وارد می کند. این یک راه یا روش دیگر برای خودش درخواست خواهد بود.

نوشتن دعا برای قبولی در کنکور | این مجموع چیزی است که ما به این قانون گناه، به شیوه ای برای مبارزه و جنگ علیه روح خود، که اغلب در کتاب مقدس ذکر شده است، ارائه خواهیم کرد.

و توجه به آن برای ما سود کمی ندارد، به ویژه برای اینکه ما را به ذلت و خواری برسانیم، تا به ما بیاموزد که در برابر خدا متواضعانه و سوگوارانه راه برویم.

نوشتن دعا برای قبولی در کنکور | دو چیز است که برای فروتنی روح انسانها مناسب است، و آنها اولاً توجه به خدا و سپس به خودشان است.

خداوند در عظمت، جلال، قدوسیت، قدرت، عظمت و اقتدار او. از خودمان، در حد ما، 66 وضعیت مذموم و گناه آلود. اکنون، از همه چیزهایی که در شرایط ما قرار دارد.

نوشتن دعا برای قبولی در کنکور | هیچ چیز برای این هدف و هدف به اندازه آنچه پیش روی ما قرار دارد، وجود ندارد.

READ  دعانویس کنکور

یعنی بقایای ناپسند دشمنی با خدا که هنوز در دل و فطرت ماست. و این دلیل کوچکی نیست بر روح بخشنده وقتی که بخواهد خود را در این امر جستجو کند.

نوشتن دعا برای قبولی در کنکور | در آن از سخنی راست یاری شود. آن گاه که بخواهد کلام در نهان دل فرو رود و آنچه از شر و فساد در آن نهفته است بگشاید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

نوشته های مشابه