دعانویس

نوشتن دعا برای فروش باغ

نوشتن دعا برای فروش باغ | اما اگر به گونه ای وسوسه به روح پیشنهاد شود، در این قانون گناه وجود دارد که آماده برای پاسخ به آن قبل از آن را توسط فیض . و این اولین چیزی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که در این شهوت قانون گناه وجود دارد – این عبارت است از تمایل همیشگی آن به شر، که خود را با شگفتی های غیرارادی روح نسبت به گناه نشان می دهد.

نوشتن دعا برای فروش باغ

نوشتن دعا برای فروش باغ | و آمادگی او، بدون بحث و بررسی، برای پیوستن به همه وسوسه ها. به هر حال شهوت آن عبارت است از فشار واقعی آن پس از بدی، و مخالفت واقعی با خیر.

استاد | نمونه سابق آمادگی همیشگی خود را برای این کار نشان داد. این اکنون به خود کار می پردازد. این نه تنها آماده است، بلکه در بیشتر موارد همیشه درگیر است.

نوشتن دعا برای فروش باغ | هیچ چیز به این بیهوده، احمقانه، مضحک، دوست داشتنی، هیچ چیز پست و منفور، هیچ چیز الحادی یا ناپسندی وجود ندارد.

روح القدس می گوید: «این شهوات است. این کار را به طور مداوم انجام می دهد. با این یا آن عمل دائماً در روح تکان می‌خورد.

نوشتن دعا برای فروش باغ | تقریباً مانند ارواح در خون یا خون در رگ‌ها. رسول آن را وسوسه‌انگیز می‌نامد: «هر کس از شهوت خود وسوسه می‌شود» (یعقوب 1:14). حال، وسوسه شدن به شدت حقیر یا نفرت انگیز چیست؟

این است که به نظر مرد پیشنهادی داشته باشد که اگر به آن نزدیک شود، شر است، برای او گناه است. این تجارت گناه است: epithumei – «شهوت است».

READ  طلسم مرگ تضمینی

نوشتن دعا برای فروش باغ | برافراشتن در دل، و پیشنهاد دادن به ذهن و عواطف، چیزی که شر است. سعی کنید، همانطور که بود، آیا روح با پیشنهادات خود بسته می شود.

یا تا کجا آنها را ادامه می دهد، هر چند که کاملاً غالب نیست. حال، وقتی چنین وسوسه‌ای از بیرون می‌آید، برای روح امری بی‌تفاوت است.

نوشتن دعا برای فروش باغ | نه خیر و نه بد، مگر اینکه با آن موافقت شود. اما همان پیشنهاد از درون، که عمل خود روح است، گناه آن است.

و این کار شریعت گناه است – بی‌قرار و پیوسته اشکال و مظاهر شیطانی بی‌شماری را مطرح می‌کند، در این یا آن نوع، در واقع از هر نوعی که طبیعت انسان قادر به اعمال فساد در آن باشد.

نوشتن دعا برای فروش باغ | چیزی یا چیز دیگری، در ماده، یا شیوه، یا شرایط، نامتعارف، غیر معنوی، غیرقابل پاسخگویی به قاعده، بیرون می آید و به روح پیشنهاد می دهد.

و این قدرت گناه برای به بار آوردن آثار و ایده های شیطانی واقعی در قلب، رسول ممکن است به آن احترام بگذارد. :22)؛ زیرا کلمه ای که در آنجا به کار رفته است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =