دعانویس

نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر | اما آن ناپاکی و غرور را که در شمارش مردم در او کار می‌کرد [اول کرون. 21:1] مسلماً ریشه در انحطاطی از اولین قاب او داشت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آن عجله ها بدون منجلاب رشد نکردند. داوود در دوران جوانی خود، زمانی که خدا را در بیابان وسوسه‌ها و آزمایش‌ها، پر از ایمان، عشق، فروتنی، دل شکستگی، غیرت، محبت به همه احکام خدا پیروی کرد.

نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر | چنین نمی‌کرد. همه آنچه در او برجسته بود. اما قدرت او در اثر کارآمدی و فریبکاری گناه ضعیف می شود، قفل هایش بریده می شود و طعمه شهوات و وسوسه های پلید می شود.

استاد | ما در اکثر کلیساها نمونه قابل توجهی داریم که نجات دهنده ما با توجه به وضعیت آنها در مکاشفه بیدار می شود. شاید بتوانیم یکی از آنها را مشخص کنیم.

نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر | آخرین راههای داوود نیز به قدرت گناه ساکن آلوده بود. اگرچه ما فقط به فوران واقعی گناه اشاره کرده‌ایم.

چیزهای خوب زیادی در کلیسای افسس وجود داشت که به خاطر آن بسیار مورد ستایش قرار می گیرد (مکاشفه 2:2-3). اما با این حال به زوال، انحطاط، سقوط تدریجی و ارتداد متهم شده است: “شما عشق اول خود را ترک کردید.

نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر | پس به یاد بیاورید که از کجا افتاده اید و توبه کنید و کارهای اول را انجام دهید» (آیه 4-5).

READ  دعانویس کار درست

زوال درونی، در چهارچوب قلب، ایمان و محبت، و ظاهر، اطاعت و اعمال، در مقایسه با آنچه قبلاً به شهادت خود مسیح داشتند، وجود داشت.

نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر | همین امر را می توان در مورد بقیه آن کلیساها نیز نشان داد، فقط یکی یا دو مورد از آنها به جز. پنج نفر از آنها به زوال و زوال متهم هستند.

از این رو، در کتاب مقدس به «مهربانی جوانان»، «محبت به همسری» با ستایش فراوان اشاره شده است (ارم. 2:2-3). از “ایمان اول” ما (اول تیم. 5:12).

نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر | از «آغاز اطمینان ما» (عبرانیان 3:14). و هشدارهایی داده می شود که ما «آنچه را که انجام داده ایم از دست ندهیم» (دوم یوحنا 8).

اما چه نیازی داریم که به گذشته نگاه کنیم یا به دنبال نمونه هایی برای تأیید صحت این مشاهدات باشیم؟ انحراف عادتی از اولین نامزدی با خدا، از اولین دستیابی به انس با خدا، از سختگیری اولیه در وظایف اطاعت، در بین اساتید عادی و رایج است.

نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر | آیا ما برای این منظور می‌توانیم نگاهی کلی به اساتید این ملت‌ها داشته باشیم.

که در میان آنها بسیاری از بهترین‌های ما، به طور جزئی یا کلی، تا حدودی یا کلاً سقوط می‌کنند – ممکن است بسیار متقاعد شویم. حقیقت این مشاهدات – زئا آنهاست


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =