دعانویس

نوشتن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل

نوشتن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل | این شواهد باید اندکی بیشتر پاکسازی شود – تحت نظام انجیل، تعداد کمی هستند که معتقد هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برای مثال، به فصل 4 پایان نامه اوون در مورد عدالت الهی مراجعه کنید. پس واعظان آن شکایت می کنند که چه کسی گزارش ما را باور کرده است؟

نوشتن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل

نوشتن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل | تعداد کمی هستند که وارد دروازه باریک شوند [مت. 7:14]; تجربه روزانه این مشاهدات اسفناک را تأیید می کند.

استاد | چه بسیار روستاها، دهکده‌ها، آری، شهرها، ممکن است به جایی برویم که انجیل ممکن است سال‌ها موعظه شده باشد و شاید به ندرت با یک ایماندار واقعی در آنها ملاقات کنیم و کسی که مرگ مسیح را در گفتگوی خود نشان دهد.

نوشتن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل | این کارایی آن را در دور نگه داشتن انسانها از ایمان تحت دوره انجیل نشان می دهد.

که رسول از کمبود ایمانداران تعبیر می کند (یوحنا 12: 38). نجات دهنده ما، خود مسیح، به ما می گوید که “بسیاری خوانده شده اند” – این کلمه به بسیاری موعظه می شود – “اما تعداد کمی برگزیده می شوند” [متی. 22:14]. و بنابراین کلیسا از تعداد آن شکایت می کند (میک. 7: 1).

نوشتن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل | آیا در بهترین جاها و برجسته‌ترین جاها، آیا چنین افرادی مانند توت‌های پس از تکان دادن درخت زیتون نیستند – دو یا سه در بالای شاخه‌های بالای شاخه و چهار یا پنج در بالاترین شاخه‌ها؟

READ  شکستن طلسم تنهاییست

در موعظه انجیل به عنوان انگیزه ای برای ایمان به مردان پیشنهاد می شود، هر چیزی که به طور جداگانه بر مردان غالب است تا هر کاری را که در زندگی خود انجام می دهند انجام دهند.

نوشتن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل | هر كارى را كه با ملاحظه انجام دهد، به خاطر آن است كه انجامش معقول و صلاح است، يا سودمند و سودمند، يا پسنديده، يا بالاخره براى دورى از منكر لازم است.

من می گویم که مردم هر کاری را که با ملاحظه انجام می دهند، چه خیر و چه شر، چه در کارهای این زندگی باشد و چه در اموری که به دیگری منتهی می شود.

نوشتن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل | از یکی از دلایل یا انگیزه های ذکر شده انجام می دهند. و خدا می داند که اغلب آنها بسیار فقیر هستند و در نوع خود پست هستند که مردان بر آنها غالب می شوند.

چقدر انسانها برای لذت بسیار اندک و سود بسیار اندک، وادار به انجام کاری می شوند که زندگی آنها را تلخ می کند و روح آنها را لعنت می کند.

نوشتن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل | و چه صنعتى را به كار مى گيرند تا از آنچه بدى مى گيرند و يا از آن رنج مى برند، بپرهيزند!

و هر یک از اینها کافی است تا چرخ‌های نهایت تلاش‌های مردانه را روغن کاری کند و انسان‌ها را به هدف برساند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =