دعانویس

نوشتن دعا برای شفای بیمار

نوشتن دعا برای شفای بیمار | چه کسی از راه خود دست می کشد تا آغوشش پر از ضرر و سرگین باشد؟ و از کجاست که او این برآورد از مطلوب ترین چیزهای جهان را دارد؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از آن برآورد عزیزی است که او از تعالی مسیح داشت. بنابراین (آیه 10)، هنگامی که روح 44 آنها به عنوان هیچ چیز خاص و دستورالعمل های کلی 215 برای ارتباط با مسیح و راه رفتن با او تمرین می کند.

نوشتن دعا برای شفای بیمار

نوشتن دعا برای شفای بیمار | شراب نو می نوشد و نمی تواند چیزهای قدیمی جهان را آرزو کند. زیرا او می‌گوید “جدید بهتر است.” او هر روز می‌چشد که خداوند چقدر بخشنده است.

استاد | و از این رو به شیرینی چیزهای حرام نمی اندیشد – که در واقع هیچ حرامی ندارند. کسی که خوردن هر روز از درخت حیات را وظیفه خود می‌داند، به میوه‌های دیگر میل نمی‌کند.

نوشتن دعا برای شفای بیمار | ببینید که این تصمیم پل را بر سر چه تصمیمی قرار می دهد. همه چیز برای او “ضرر و سرگین” است (فیلسیان 3:8).

اگرچه درختی که آنها را می‌آورد، به نظر می‌رسد در میان بهشت ​​ایستاده است. این همسر وسیله حفظ او را می سازد: حتی تعالی که با اشتراک روزانه در مسیح و فیض های او بالاتر از همه چیزهای مطلوب دیگر یافت.

نوشتن دعا برای شفای بیمار | بگذارید یک روح در چیزهای خوب انجیل – عفو گناه، ثمره قدوسیت، امید جلال، صلح با خدا، شادی در روح القدس، تسلط بر گناه – با مسیح ارتباط برقرار کند – و او قدرتی قدرتمند خواهد داشت.

READ  نوشتن دعا با خودکار قرمز

نگهدارنده در برابر همه وسوسه ها همانطور که روح کامل از لانه زنبوری بیزار است – همانطور که روحی که پر از رضایت های نفسانی، زمینی و نفسانی است.

نوشتن دعا برای شفای بیمار | در شیرین ترین چیزهای معنوی هیچ ذوقی و مزه ای نمی یابد. پس کسی که از مهربانی خدا راضی است.

مانند مغز و فربه – یعنی هر روز در ضیافت شراب، شراب بر خرچنگ، 45 و به خوبی تصفیه شده است.

نوشتن دعا برای شفای بیمار | نسبت به طعمه‌ها و جذابیت‌هایی که در وسوسه‌های غالب نهفته است، تحقیر می‌کند و ایمن است. کسی که کلام صبر مسیح را چنین نگه می‌دارد.

همیشه ملاحظات و اصول را حفظ می‌کند – مزایای اخلاقی و واقعی حفظ. او دارای ملاحظاتی است که بر روح او در راه رفتن مجدانه با مسیح تأثیر می گذارد.

نوشتن دعا برای شفای بیمار | او علاوه بر احساس وظیفه ای که همیشه بر دوش اوست، نگرانی مسیح را که روحش دوست دارد، در او و راه رفتن دقیق او می داند.

او معتقد است که حضور مسیح با اوست و چشمش به اوست. که او به قلب و راه های خود می اندیشد، به عنوان کسی که به شدت نگران تبعیض خود از خود، در زمان آزمایش است.

نوشتن دعا برای شفای بیمار | بنابراین مسیح خود را برای انجام دادن نشان می دهد (مکاشفه 2: 19-23). او همه را در نظر می گیرد – آنچه را که قابل قبول است، آنچه را که رد می شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − ده =