دعانویس

نوشتن دعا برای دشمن

نوشتن دعا برای دشمن | آیا ما بهتر از لوط هستیم که «نفس عادل او از اعمال بد مردان بی خدا آزرده شد» و بنابراین روح القدس او را ستوده است [2 پطر. 2:7-8]؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آیا ما مقدس‌تر، داناتر و مراقب‌تر از داوود هستیم، که این شهادت را به دست آورد، مبنی بر اینکه او «مردی بر اساس قلب خداست» [اول سام. 13:14]؟

نوشتن دعا برای دشمن

نوشتن دعا برای دشمن | یا بهتر از حزقیا، که به خود خدا متوسل شد که او را صادقانه با قلب کامل خدمت کرده است [دوم پادشاهان 20:3]؟

استاد | و با این حال می بینیم که این قانون گناه چه غلبه ای در آنها و بر آنها ایجاد کرد. و نمونه های مشابه پایانی ندارد.

نوشتن دعا برای دشمن | آیا ما بهتر از نوح هستیم که این شهادت را از جانب خدا داشت که او «مردی کامل در نسل‌های خود بود» و «با خدا راه می‌رفت» [پیدایش. 6:9]؟

همه آنها به عنوان شناورها ساخته شده اند تا ماسه ها، قفسه ها، صخره ها را برای ما کشف کنند، جایی که کشتی خود را غرق کردند.

نوشتن دعا برای دشمن | به خطر، خطر، ضرر، بله، و اگر خدا راضی نبود، باعث نابودی آنها می شد. وفاداری او با مهربانی از آن جلوگیری کرد. و این اولین قسمت از این دلیل بر قدرت گناه از آثار آن است.

قدرت خود را در انحرافات متداول از غیرت و قداست، از چارچوب ها، حالت ها و شرایط اطاعت و ارتباط با خدا که به آن رسیده بودند.

READ  طلسم برای طلاق توافقی

نوشتن دعا برای دشمن | که در بسیاری از مؤمنان یافت می شود، آشکار می کند. نویدهای رشد و پیشرفت بسیار و گرانبها، وسایل عالی و مؤثر، فواید بسیار و ناگفتنی است.

با این حال اغلب نادیده گرفته می شود که به جای این، زوال و انحطاط بر اساتید، آری، در درون و بر بسیاری از اولیای خدا یافت می شود.

نوشتن دعا برای دشمن | حال، در حالی که این باید اساساً و عمدتاً از قوت و اثربخشی گناه ساکن باشد، و بنابراین دلیل بزرگی برای آن است.

من ابتدا صحت خود مشاهدات را اثبات خواهم کرد – یعنی اینکه برخی از مقدسین خود اغلب چنین می کنند. از آن رشد و پیشرفت در ایمان، فیض و قدوسیتی که عادلانه از آنها انتظار می رود.

نوشتن دعا برای دشمن | و سپس نشان می دهد که علت این شر در چیزی است که ما با آن درمان می کنیم. و اینکه باعث ارتداد کلی اساتید نادرست است باید پس از اعلام شود.

اما این کار بزرگتری است که در دست داریم. غلبه بر مؤمنان واقعی به انحطاط گناه آلود و ارتداد تدریجی مستلزم ایجاد قدرت و کارآمدی بیشتری نسبت به غلبه بر مؤمنان نادرست برای ارتداد کامل است.

نوشتن دعا برای دشمن | مانند بادی که درخت مرده‌ای را که ریشه‌ای ندارد می‌برد. زمین به سختی می لرزد یا درختی زنده و ریشه دار را خم می کند. اما این کار را انجام خواهد داد.

در کتاب مقدس به «اولین راههای داوود» اشاره شده است، و آنها بالاتر از راههای آخر او ستایش شده اند (دوم تواریخ 17:3).


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شانزده =