دعانویس

نوشتن دعا برای خوشبختی

نوشتن دعا برای خوشبختی | این غایات و طرح‌های ویژه‌ای در برابر روح ما و بر خلاف اصل فیض است که در ماست. اما هدف صوری آن خداست: «دشمنی با خدا».

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | کارش مخالفت با فیض است. این نتیجه کار آن است که با نفس ما مخالفت کند، که بیشتر از آنچه که قصدش را انجام می دهد، دنبال می کند.

نوشتن دعا برای خوشبختی

نوشتن دعا برای خوشبختی | اما ماهیت و طرح رسمی آن مخالفت با خدا است – خدا به عنوان قانونگذار، خدا به عنوان مقدس، خدا به عنوان نویسنده انجیل، راهی برای نجات از طریق فیض، و نه با اعمال – این هدف مستقیم قانون گناه است.

استاد | چرا روح را جسمانی، ناتوان، بی ایمان، غیر روحانی، خسته، سرگردان می کند؟ این به خاطر دشمنی با خداست که هدف روح در انجام وظیفه با او ارتباط است.

نوشتن دعا برای خوشبختی | با روح، یا اصل روحانی که در ماست، می جنگد تا آن را فتح کنیم. با روح ما می جنگد تا آنها را نابود کند.

چرا با وظیفه مخالفت می‌کند، تا کارهای خوبی که انجام می‌دهیم انجام ندهیم [روم. 7:19]، از نظر ماده یا شیوه؟

نوشتن دعا برای خوشبختی | گویی فرمانی از شیطان دارد که آشوریان از پادشاه خود داشتند: «نه با کوچک و نه بزرگ بجنگ، مگر با پادشاه اسرائیل» (اول پادشاهان 22:31).

این گناه نه بزرگ است و نه کوچک، بلکه خود خدا، پادشاه اسرائیل، خود را در برابر گناه قرار می دهد. دلیل رسمی پنهان تمام مخالفت آن با خیر وجود دارد.

READ  شکستن طلسم گرفتاری

نوشتن دعا برای خوشبختی | حتی به این دلیل که به خدا مربوط می شود. باشد که جاده ای، تجارت، راه وظایفی برپا شود که در آن ارتباط با خدا را هدف قرار ندهد.

بلکه فقط خود وظیفه را هدف قرار دهد، همان طور که رفتار انسان ها در بیشتر عبادات خرافی شان است، مخالفانی که در برابر آن قرار می گیرند.

نوشتن دعا برای خوشبختی | از شریعت گناه بسیار ضعیف، آسان و ملایم خواهد بود. یا، همانطور که آشوریان، به خاطر نشان دادن پادشاهی او، به یهوشافاط حمله کردند.

اما وقتی دریافتند که آخاب نیست، از تعقیب او برگشتند [اول پادشاهان 22:31-33]. بنابراین چون 26 شخصیت، منش 27 مداوم، فشار دادن 28 تحریک، مزاحم، برانگیختن 260 عبادت خدا نمایش و ظهور دارد.

نوشتن دعا برای خوشبختی | ممکن است گناه در ابتدا جلوی آن را بگیرد، اما هنگامی که وظیفه فریاد می زند در دلی که واقعاً خدا آنجا نیست.

گناه روی می‌گرداند تا دشمن مناسب خود، حتی خود خدا را در جای دیگر جستجو کند. و از این رو، بسیاری از مخلوقات فقیر، روزهای خود را در خرافات ناگوار و خسته کننده، بدون هیچ اکراهی بزرگی از درون می گذرانند.

نوشتن دعا برای خوشبختی | زمانی که دیگران نمی توانند آزادانه به تماشای یک ساعت با مسیح به شیوه ای روحانی متحمل شوند. و تعجبی ندارد که انسانها برای عبادت خرافی خود با سلاحهای نفسانی بدون جنگ می‌جنگند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =