نوشتن دعا برای خودمان


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا برای خودمان | این غایات و طرح‌های ویژه‌ای در برابر روح ما و بر خلاف اصل فیض است که در ماست. اما هدف صوری آن خداست: «دشمنی با خدا».

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | کارش مخالفت با فیض است. این نتیجه کار آن است که با نفس ما مخالفت کند، که بیشتر از آنچه که قصدش را انجام می دهد، دنبال می کند.

نوشتن دعا برای خودمان

نوشتن دعا برای خودمان | اما ماهیت و طرح رسمی آن مخالفت با خدا است – خدا به عنوان قانونگذار، خدا به عنوان مقدس، خدا به عنوان نویسنده انجیل، راهی برای نجات از طریق فیض، و نه با اعمال – این هدف مستقیم قانون گناه است. . چرا با وظیفه مخالفت می‌کند.

استاد | تا کارهای خوبی که انجام می‌دهیم انجام ندهیم [روم. 7:19]، از نظر ماده یا شیوه؟ چرا روح را جسمانی، ناتوان، بی ایمان، غیر روحانی، خسته، سرگردان می کند؟

نوشتن دعا برای خودمان | با روح، یا اصل روحانی که در ماست، می جنگد تا آن را فتح کنیم. با روح ما می جنگد تا آنها را نابود کند.

این به خاطر دشمنی با خداست که هدف روح در انجام وظیفه با او ارتباط است. گویی فرمانی از شیطان دارد که آشوریان از پادشاه خود داشتند: «نه با کوچک و نه بزرگ بجنگ، مگر با پادشاه اسرائیل» (اول پادشاهان 22:31).

نوشتن دعا برای خودمان | این گناه نه بزرگ است و نه کوچک، بلکه خود خدا، پادشاه اسرائیل، خود را در برابر گناه قرار می دهد. دلیل رسمی پنهان تمام مخالفت آن با خیر وجود دارد.

READ  بهترین دعانویس در بوشهر

حتی به این دلیل که به خدا مربوط می شود. باشد که جاده ای، تجارت، راه وظایفی برپا شود که در آن ارتباط با خدا را هدف قرار ندهد.

نوشتن دعا برای خودمان | بلکه فقط خود وظیفه را هدف قرار دهد، همان طور که رفتار انسان ها در بیشتر عبادات خرافی شان است، مخالفانی که در برابر آن قرار می گیرند.

از شریعت گناه بسیار ضعیف، آسان و ملایم خواهد بود. یا، همانطور که آشوریان، به خاطر نشان دادن پادشاهی او، به یهوشافاط حمله کردند.

نوشتن دعا برای خودمان | اما وقتی دریافتند که آخاب نیست، از تعقیب او برگشتند [اول پادشاهان 22:31-33].

بنابراین چون 26 شخصیت، منش 27 مداوم، فشار دادن 28 تحریک، مزاحم، برانگیختن 260 عبادت خدا نمایش و ظهور دارد، ممکن است گناه در ابتدا جلوی آن را بگیرد.

نوشتن دعا برای خودمان | اما هنگامی که وظیفه فریاد می زند در دلی که واقعاً خدا آنجا نیست، گناه روی می‌گرداند تا دشمن مناسب خود، حتی خود خدا را در جای دیگر جستجو کند.

و از این رو، بسیاری از مخلوقات فقیر، روزهای خود را در خرافات ناگوار و خسته کننده، بدون هیچ اکراهی بزرگی از درون می گذرانند.

نوشتن دعا برای خودمان | زمانی که دیگران نمی توانند آزادانه به تماشای یک ساعت با مسیح به شیوه ای روحانی متحمل شوند.

و تعجبی ندارد که انسانها برای عبادت خرافی خود با سلاحهای نفسانی بدون جنگ می‌جنگند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =

نوشته های مشابه