دعانویس

نوشتن دعا برای حاجت

نوشتن دعا برای حاجت | حالا شما فکر می کنید همه چیز را برای چنین قاب، چنین راهی دارید. کاملاً متفاوت است: به طوری که هیچ کس نمی داند که از آن چه انتظاری دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ظهور این بی نظمی است که گناه بر تمام قوای آن وارد می کند. خداوند همه آنها را در هماهنگی و اتحاد کامل آفریده است.

نوشتن دعا برای حاجت

نوشتن دعا برای حاجت | عقل و عقل در تسلیم و تبعیت کامل از خدا و اراده او بود. 16 خوش اخلاق 17 در حال حاضر، به زودی اراده در انتخاب خیر خود به کشف آن توسط ذهن پاسخ داد.

استاد | محبت ها پیوسته و به طور مساوی از درک و اراده پیروی می کردند. انقیاد ذهن به خدا، چشمه حرکت منظم و هماهنگ روح و تمام چرخ های موجود در آن بود.

نوشتن دعا برای حاجت | که در اثر گناه، بقیه قوا متقاطع و بر خلاف یکدیگر حرکت می کنند. اراده خیری را که ذهن کشف می کند انتخاب نمی کند.

محبت ها به آنچه اراده برمی گزیند لذت نمی برند. اما همه جار و دخالت، عبور و شورش علیه یکدیگر. این را با سقوط خود از خدا گرفتیم.

نوشتن دعا برای حاجت | از این رو گاهی اراده منجر می شود، قضاوت به دنبال دارد. آری، عموماً محبت هایی که باید بر همه باشد، حاکمیت را به دست می آورند و تمام روح را اسیر خود می کنند.

و از این رو، همانطور که گفتم، قلب از این همه تناقض در اعمالش ساخته شده است. گاهی ذهن حاکمیت خود را حفظ می کند و محبت ها در تسلیم است و اراده برای انجام وظیفه آماده است.

READ  شکستن طلسم از راه دور

نوشتن دعا برای حاجت | این باعث می شود چهره خوبی روی چیزها ایجاد شود. فوراً طغیان محبت ها یا لجاجت اراده صورت می گیرد و غالب می شود و کل صحنه دگرگون می شود.

من می گویم که این قلب را بیش از هر چیز فریبنده می کند: به خودی خود اصلاً موافق نیست، برای خودش ثابت نیست، نظمی ندارد که ثابت باشد.

نوشتن دعا برای حاجت | تحت هیچ رفتار مشخصی نیست که پایدار باشد. اما، اگر بتوانم بگویم، به خودی خود یک چرخش دارد، جایی که اغلب پاها کل را هدایت و هدایت می کنند.

فریب آن در وعده های کامل آن در اولین ظهور چیزها نهفته است. و این نیز از همان اصل اولی ناشی می شود.

نوشتن دعا برای حاجت | گاهی اوقات محبت ها لمس می شود و بر آنها تحمیل می شود; تمام قلب در یک چارچوب منصف ظاهر می شود.

همه قول می دهند که خوب باشند در مدتی کل قاب تغییر می کند. ذهن به هیچ وجه تحت تأثیر قرار نگرفت یا چرخید. محبت ها اندکی عمل کردند و از بین رفتند و تمام وعده های عادلانه دل با آنها رفت.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =