نوشتن دعا برای جلب محبت از راه دور


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا برای جلب محبت از راه دور | این که خداوند مسیح و فیض او بود که او باید به طور خاص با آنها انجام دهد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از پایان آن آیه آشکار می شود: “من در ضعف خود شکوه خواهم کرد تا قدرت مسیح بر من باشد” یا “اثربخشی فیض مسیح در حفظ من آشکار شود» (عبرانیان 2:18). اثربخشی روح با وعده ها همراه است.

نوشتن دعا برای جلب محبت از راه دور

نوشتن دعا برای جلب محبت از راه دور | او “روح القدس وعده” نامیده می شود [افس. 1:13]، نه تنها به این دلیل که مسیح او را وعده داده است، بلکه به این دلیل که او عملاً وعده را خوب می کند و آن را در روح ما به انجام می رساند.

استاد | پس او همچنین به حفظ روحی که بر اساس قاعده تعیین شده راه می رود، مشغول است (اشعیا 59:21 را ببینید). بنابراین، جایی که وعده است، همه این کمک ها وجود دارد.

نوشتن دعا برای جلب محبت از راه دور | زمان پالس بسیار بالا بود. احتمالاً به ساعت رایج خود رسیده است. او از خداوند، یعنی خداوند عیسی مسیح کمک خواست (دوم قرنتیان 12: 8)، و این پاسخ را از او دریافت کرد: “فیض من برای تو کافی است” (آیه 9).

وفاداری پدر، فیض پسر، قدرت روح، همه در حفظ ما نقش دارند. این حفظ دائمی و جهانی کلام صبر مسیح، قلب و روح را در چنین چارچوبی نگه می‌دارد.

نوشتن دعا برای جلب محبت از راه دور | که در آن هیچ وسوسه رایجی، به‌خاطر هیچ مزیتی، نمی‌تواند بر آن چنگ بزند تا کاملاً بر آن غلبه کند. پس داوود دعا می‌کند: «صادرت و راستگویی مرا حفظ کند» (مزمور 25:21).

READ  دعا نویسی برای ازدواج

این صداقت و درستی عهد عتیق است که کلام مسیح را حفظ می کند – راه رفتن نزدیک جهانی با خدا. حالا چطور می توانند یک مرد را حفظ کنند؟

نوشتن دعا برای جلب محبت از راه دور | چرا، با نگه داشتن قلب او در چنان چارچوبی، از هر طرف آنچنان دفاع شده، که هیچ بدی نمی تواند به او نزدیک شود یا بر او چنگ بزند.

انسان را در صداقتش ناکام بگذارید، او جایی برای ورود وسوسه دارد (اشعیا 57:21). همانطور که نشان داده شد، حفظ کلام مسیح به معنای انجام این کار به صورت جهانی است.

نوشتن دعا برای جلب محبت از راه دور | این فیض را در تمام قوای روح اعمال می کند، 43 و آن را با تمام زره خدا احاطه می کند. فهم پر از نور است; محبت ها، عشق و قداست.

باد از چه ربع بخواهد می وزد، جان حصار و محکم است. بگذار دشمن هر وقت یا به چه وسیله ای بخواهد حمله کند، همه چیز در روح چنین کسی نگهبان است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − یک =

نوشته های مشابه