نوشتن دعا برای جذب دختر


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا برای جذب دختر | از طرف دیگر، ممکن است انتخاب کنید که به دیوار خیره شوید. اطمینان حاصل کنید که به هر جهتی که نگاه می‌کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | رنگ‌ها، تصاویر یا اشیاء واضح و منحرف کننده‌ای نباشد. اگر چشمان شما بسته است و احساس می کنید در حال دور شدن هستید.

نوشتن دعا برای جذب دختر

نوشتن دعا برای جذب دختر | فقط چشمان خود را باز کنید تا ذهن خود را به زمان حال بازگردانید. هنگامی که تمرکز خود را دوباره به دست آوردید.

استاد | می توانید دوباره چشمان خود را ببندید، یا اگر کمک کرد، همانطور که مناسب می بینید، آنها را باز نگه دارید. نفس کشیدن را آگاهانه شروع کنید.

نوشتن دعا برای جذب دختر | اگر تصمیم گرفتید چشمان خود را باز یا نیمه باز نگه دارید، نقطه ای را نه چندان دور در مقابل خود پیدا کنید و نگاه خود را روی زمین متمرکز کنید.

از تنفس شکمی در هر سطحی استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که این به چه معناست، لطفاً فصل مربوطه را در این کتاب بخوانید.

نوشتن دعا برای جذب دختر | سعی نکنید تنفس خود را کنترل کنید، مگر اینکه فقط تکنیک تنفس شکمی را یاد بگیرید. سعی نکنید سرعت آن را کم کنید یا به اجبار به طور مساوی نفس بکشید.

فقط همانطور که معمولاً نفس می کشید نفس بکشید. به یاد داشته باشید، هیچ راه خوب یا بدی برای تنفس وجود ندارد.

نوشتن دعا برای جذب دختر | به تنفس خود توجه کنید و آن را از نزدیک مشاهده کنید، بدون اینکه سعی کنید آن را تغییر دهید. توجه کنید که چگونه تنفس شما به خودی خود تغییر می کند.

READ  علائم شکستن طلسم

بر روی بینی خود تمرکز کنید، همانطور که هوا را روی سوراخ های بینی خود احساس می کنید، یا روی ناف خود (یا ناحیه درست زیر آن) تمرکز کنید که هنگام نفس کشیدن بالا و پایین می رود.

نوشتن دعا برای جذب دختر | به طور سنتی، تمرکز بر روی ناحیه شکم توصیه می‌شود، اما تمرکز روی سوراخ‌های بینی، به‌ویژه برای مبتدیان، خوب است.

همچنین می‌توانید کل مسیری را که هوا از طریق بینی، برونش‌ها و ریه‌ها وارد می‌شود و سپس خارج می‌شود، تصور کنید.

نوشتن دعا برای جذب دختر | این به شما بستگی دارد که کدام روش را دنبال کنید. برای پزشکان پیشرفته، به خصوص اگر از تنفس شکمی پیشرفته یا کامل استفاده می کنید.

ممکن است توجه خود را به سمت DanTien تحتانی خود معطوف کنید. شروع به شمارش نفس های خود کنید.

نوشتن دعا برای جذب دختر | هر دم و بازدم را بشمارید، مانند یک – دم، دو – بازدم، سه – دم، چهار – بازدم تا زمانی که به ده برسید (با یک بازدم).

یک بار در ده، دوباره از یک شروع کنید (الان باید استنشاق کنید). نگران نباشید اگر یک شمارش را از دست دادید یا از بین رفتید.

نوشتن دعا برای جذب دختر | فقط از یک بار دوباره شروع کنید. اگر احساس می کنید درست انجام نمی دهید به خودتان استرس وارد نکنید. شما آن را درست انجام می دهید.

زیرا دارید آن را انجام می دهید. با خودتان صبور باشید، با تمرین، تسلط به دست می آید، اما، درست مانند همه چیز در زندگی، تسلط هم نیاز به زمان و فداکاری دارد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

نوشته های مشابه