نوشتن دعا برای ثروتمند شدن


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا برای ثروتمند شدن | زیرا گناه در قسمت بیرونی بدن قرار ندارد. به ویژه، نه «طمع»، که در آنجا برشمرده شده است، تا در میان اعضای ما که روی زمین هستند، از بین برود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آری، پس از تسخیر فیض بر روح، محبت ها جایگاه اصلی باقی مانده های گناه می شوند – و بنابراین پولس می گوید که این قانون «در اعضای ما» است (روم. 7:23).

نوشتن دعا برای ثروتمند شدن

نوشتن دعا برای ثروتمند شدن | و یعقوب، که “در اعضای ما جنگ می کند” (یعقوب 4: 1) – یعنی محبت های ما. و هیچ تخمینی از کار مرگ به درستی جز محبت ها وجود ندارد.

استاد | ما ممکن است هر روز افرادی با نور بسیار برجسته را ببینیم که در عین حال به وضوح قلب ها و گفتگوهایی بی جان دارند. محبت آنها با مسیح مصلوب نشده است.

نوشتن دعا برای ثروتمند شدن | از این رو، وظیفه بزرگ تلف کردن، عمدتاً بر روی عاطفه انجام می شود: «پس اعضای خود را که بر روی زمین هستند، هلاک کنید.

حال، پس وقتی این قانون گناه بتواند هر محبتی داشته باشد، هر چه که باشد، عشق، لذت، ترس، از آن و به وسیله آن حمله های ترسناکی به روح خواهد کرد.

نوشتن دعا برای ثروتمند شدن | به عنوان مثال، آیا عشق کسی که با دنیا یا چیزهای آن، شهوت جسم، شهوت چشم یا غرور زندگی گرفتار شده است – چگونه در هر موقعیتی برای نفوذ به آن سود می برد.

روح! هیچ کاری انجام نمی دهد، هیچ تلاشی نمی کند، در هیچ مکان یا شرکتی قرار نمی گیرد، هیچ وظیفه ای، خصوصی یا عمومی انجام نمی دهد.

READ  شماره دعانویس

نوشتن دعا برای ثروتمند شدن | اما گناه ضربه ای به آن وارد می کند. این یک راه یا روش دیگر برای خودش درخواست خواهد بود.

این مجموع چیزی است که ما به این قانون گناه، به شیوه ای برای مبارزه و جنگ علیه روح خود، که اغلب در کتاب مقدس ذکر شده است.

نوشتن دعا برای ثروتمند شدن | ارائه خواهیم کرد. و توجه به آن برای ما سود کمی ندارد، به ویژه برای اینکه ما را به ذلت و خواری برسانیم، تا به ما بیاموزد که در برابر خدا متواضعانه و سوگوارانه راه برویم.

دو چیز است که برای فروتنی روح انسانها مناسب است، و آنها اولاً توجه به خدا و سپس به خودشان است – خداوند در عظمت، جلال، قدوسیت، قدرت، عظمت و اقتدار او. از خودمان، در حد ما، 66 وضعیت مذموم و گناه آلود. اکنون، از همه چیزهایی که در شرایط ما قرار دارد.

نوشتن دعا برای ثروتمند شدن | هیچ چیز برای این هدف و هدف به اندازه آنچه پیش روی ما قرار دارد، وجود ندارد. یعنی بقایای ناپسند دشمنی با خدا که هنوز در دل و فطرت ماست.

و این دلیل کوچکی نیست بر روح بخشنده وقتی که بخواهد خود را در این امر جستجو کند و در آن از سخنی راست یاری شود.

نوشتن دعا برای ثروتمند شدن | آن گاه که بخواهد کلام در نهان دل فرو رود و آنچه از شر و فساد در آن نهفته است بگشاید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =

نوشته های مشابه