دعانویس

نوشتن دعا برای برگرداندن معشوق

نوشتن دعا برای برگرداندن معشوق | اگر هیچ مخالفتی با آن نمی کرد، یا دشمنش ضعیف، سهل انگار و تنبل بود، دلیل بزرگی بر قدرتش نبود که اسیر کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما غلبه آن در برابر اهتمام، فعالیت، هوشیاری، تسلیم دائمی اراده، گویای کارآمدی آن است. این اسیر پیشرو با موفقیت های خاصی همراه است.

نوشتن دعا برای برگرداندن معشوق

نوشتن دعا برای برگرداندن معشوق | اگر موفقیت خاصی نداشت، اصلاً نمی‌توان گفت که به اسارت می‌رفت. اما نمی توان گفت بدون برخی موفقیت ها به اسارت منجر می شود.

استاد | و درجات متعددی از توفیق قانون گناه در نفس وجود دارد. گاهى انسان را به گناه ظاهرى مى برد كه هدف اصلى آن است; گاه رضایت اراده را به دست می آورد.

نوشتن دعا برای برگرداندن معشوق | و این در رواج آن به اسارت در برابر اعمال و تلاش برای آزادی از آن ظاهر می شود.

اما به لطف رانده می شود، و دیگر پیش نمی رود. گاهی روح را خسته می کند و درگیر می کند، که انگار کنار می رود و مجادله را رها می کند.

نوشتن دعا برای برگرداندن معشوق | که این هم یک موفقیت است. یک یا چند یا همه اینها باید جایی باشد که اسارت اتفاق می افتد. رسول چنین رفتاری را به طمع نسبت می دهد (اول تیم. 6: 9-10).

این اسیر پیشرو این وضعیت را بدبخت و بدبخت نشان می دهد. به این ترتیب در یوغ قرار گرفتن و برخورد با آن، برخلاف قضاوت ذهن، انتخاب و رضایت اراده، نهایت تلاش ها و نزاع های آن – چقدر غم انگیز است!

READ  طلسم هندی

نوشتن دعا برای برگرداندن معشوق | وقتی گردن با فشارهای قبلی دردناک و حساس است، مجبور می شوی دوباره یوغ را تحمل کنی – این سوراخ می کند، این غمگین است، این حتی قلب را می شکند.

هنگامی که روح از طریق فیض به بیزاری از گناه، از هر راه بد، به تنفری از کمترین اختلاف بین خود و اراده مقدس خدا مبدل شود.

نوشتن دعا برای برگرداندن معشوق | آنگاه توسط این قانون گناه، با آن همه دشمنی و دشمنی تحمیل شود. حماقت، آن مردگی و پلیدی که با آن همراه است، چه وضعیت وحشتناک تر؟

هر اسارت در طبیعت خود وحشتناک است. بزرگترین تشدید آن از حال ظالمی است که کسی اسیر او شود. حالا چه چیزی بدتر از این قانون گناه؟

نوشتن دعا برای برگرداندن معشوق | از این رو، رسول که یک بار به این اسارت اشاره کرده است، فریاد می زند که کاملا خسته و آماده غش کردن است (رومیان 7:24). این حالت مخصوص مؤمنان است.

گفته نمی‌شود که مردانی که بازتولید نشده‌اند، اسیر قانون گناه شوند. در واقع ممکن است آنها به اسارت این یا آن گناه یا فساد خاص سوق داده شوند.

نوشتن دعا برای برگرداندن معشوق | یعنی ممکن است مجبور شوند برخلاف قدرت اعتقادات خود به آن خدمت کنند.

آنها به شر آن متقاعد شده اند – یک زناکار از ناپاکی خود، مستی از زشتی های خود – و تصمیماتی می گیرند، ممکن است در برابر آن باشد. اما شهوتشان بر آنها سخت است، ج


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 5 =