دعانویس

نوشتن دعا برای بخت گشایی دختر

نوشتن دعا برای بخت گشایی دختر | جنون در ذاتش نهفته است: «قلب پسران انسان پر از شر است و جنون در دل آنهاست» (جامعه 9: 3). بدی که ذاتاً قلب انسان از آن پر است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همان گناه ساکن است که ما از آن سخن می گوییم. و این در دل آنها چنان است که به سوی جنون برمی خیزد.

نوشتن دعا برای بخت گشایی دختر

نوشتن دعا برای بخت گشایی دختر | روح القدس این خشم گناه را با یک تشبیه مناسب بیان می کند که در جاهای مختلف از آن استفاده می کند (مانند ارم. 2:24؛ هوس. 8:9). مردان را «الاغ وحشی» می سازد.

استاد | «او راه‌های خود را طی می‌کند» و «باد را فرو می‌برد» و به جایی می‌دوزد که ذهن یا شهوتش او را می‌برد. و او درباره بت پرستان که از شهوات خود خشمگین شده اند.

نوشتن دعا برای بخت گشایی دختر | چهارمین و آخرین درجه مخالفت قانون گناه با خدا و قانون اراده و فیض او در خشم و جنون آن است.

می گوید که آنها «دیوانه بر بت های خود هستند» (ارم. 50:38). ما ممکن است اندکی در نظر بگیریم که در این جنون و خشم گناه چیست و چگونه به آن می رسد.

نوشتن دعا برای بخت گشایی دختر | برای ماهیت آن. به نظر می‌رسد که شامل فشاری خشونت‌آمیز، هولناک و بی‌رحمانه به سوی شر یا گناه است. خشونت، بی اعتنایی، و حق طلبی در آن است.

پاره کردن و شکنجه روح با هر گناهی برای اجبار رضایت و کسب رضایت است. در دل برمی خیزد، قانون فیض آن را انکار می کند و سرزنش می کند.

READ  تعبیر نوشتن دعا در خواب

نوشتن دعا برای بخت گشایی دختر | باز می گردد و دوباره زهر خود را جاری می کند. روح مبهوت می شود، آن را دور می اندازد – دوباره با خشونت و اقتدار جدید باز می گردد. روح برای کمک و رهایی فریاد می زند.

به همه چشمه های فیض و آسایش انجیل می نگرد، از حملات خشمگین گناه می لرزد، و خود را برای رهایی در آغوش مسیح می اندازد.

نوشتن دعا برای بخت گشایی دختر | و اگر نتواند آن مسیر را طی کند، در لجن و کثیفی خیالات احمقانه و شهوات فاسد و پر سر و صدا که آن را در هم می شکند و گویی تمام حیات معنوی و قدرتش را می بلعد.

خنثی می شود و به سرعت بالا و پایین می شود. (اول تیم. 6:9-10؛ دوم پطرس 2:14 را ببینید). در مورد آنها که قبلاً به آنها اشاره کردیم چیز دیگری نبود (اشعیا 57:17).

نوشتن دعا برای بخت گشایی دختر | آنها یک شهوت ملتهب و خشمگین در آنها کار می کرد، حتی “طمع”، یا عشق خطرناک، توهین آمیز، ناپاک این دنیا. که به موجب آن، همانطور که رسول صحبت می‌کند.

انسان‌ها «خود را با غم و اندوه فراوان فرو می‌برند» [1 تیم. 6:10]. خداوند بر آنها خشمگین می شود و خشم خود را با همه راه ها و وسایلی که ممکن بود آنها را از آن معقول کنند کشف می کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هفده =