دعانویس

نوشتن دعا برای باز شدن بخت

نوشتن دعا برای باز شدن بخت | مانند دهانه آتشفشان عمل می کند که همه سامسکاراها (از جمله آنهایی که از این زندگی هستند) می توانند منفجر شوند و رها شوند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر سامسکاراها رها نشوند، می توانند الگوهای منفی افکار و رفتار را مشروط کنند، انرژی را کاهش دهند، احساس بی حالی و افسردگی در ما ایجاد کنند و باعث بیماری طولانی مدت شوند.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت

نوشتن دعا برای باز شدن بخت | به عنوان مثال، زمانی که ما به طور معمول تنش را در بدن نگه می داریم، سیستم غدد درون ریز (به صفحات 34-5 مراجعه کنید) مجبور به فعالیت بیش از حد دائمی برای مقابله می شود.

استاد | که در دراز مدت می تواند منجر به بیماری شود. اشکال مراقبه ای که من آموزش می دهم به ویژه مؤثر هستند زیرا نیروی زندگی (پرانا) را برای ایجاد تعادل در ذهن و بدن توزیع می کنند.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت | اینها در هر سلول بدن ما نگهداری می شوند. ناف سامسکاراهای زندگی های قبلی را نگه می دارد و هنگامی که تحریک می شود.

سامسکارا را آزاد می کنند. رسیدن به اوج و آزادسازی حافظه ذخیره شده با فعال شدن جریان انرژی معمولاً با یک واکنش فیزیکی مانند گریه و همچنین درک ذهنی همراه است.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت | پس از رها شدن، بدن و ذهن به هم متصل می شوند و می توانند واقعاً آرام شوند. اینطور نیست که ما مجبور باشیم خاطرات را پاک کنیم تا از شر منفی گرایی خلاص شویم.

READ  باطل کردن طلسم بخت

این بخشی از فلسفه من نیست. در عوض، ممکن است خاطراتی را که در ذهن و بدن ما نگهداری می شود تغییر دهیم و ادراک خود را تغییر دهیم، به طوری که واکنش ما به چیزی که زمانی آسیب زا می دانستیم کاملاً دگرگون شود.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت | چاکراهای T و سیستم غدد درون ریز سیستم غدد درون ریز او بر کل بدن از طریق غدد تولید کننده هورمون تأثیر می گذارد.

هورمون ها برای عملکرد بدن ضروری هستند زیرا متابولیسم، رشد و تکامل، عملکرد بافت و خلق و خو را تنظیم می کنند.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت | از طریق هر چاکرای اصلی بخش متفاوتی از سیستم غدد درون ریز بدن فیزیکی ممکن است کنترل شود.

تکنیک های تمدد اعصاب در این کتاب به ویژه قدرتمند هستند زیرا انرژی را مستقیماً به مناطقی که این غدد مهم در آن قرار دارند ارسال می کنند.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت | از آنجایی که هر یک از چاکراها مربوط به یک غده اصلی است که در زیر به آنها اشاره شده است.

می توان گفت که قدرت و توانایی بدنی ما تجلی انرژی ظریف ما است که با فعال شدن و/یا اثر آرام بخش هورمون ها ترکیب می شود.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت | غده صنوبری در چاکرای تاج گاهی به عنوان غده اصلی شناخته می شود زیرا بر تمام غدد دیگر تأثیر می گذارد.

همچنین در تولید ملاتونین، هورمون مسئول الگوهای خواب و بیداری ما نقش دارد. در سنت هندی گفته می شود که غده صنوبری مسئول هوشیاری، توانایی روانی و احساس است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 7 =