نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر | این تمرین نشان خواهد داد که آنچه از چشمان خود می بینید واقعیت نیست – واقعیت در درون شماست. وجود درونی شما قدرت را در اختیار دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هر چیزی که حواس و ذهن شما درک می کند باید به مرکز شما برگردد. قدرت در جسم نیست – قدرت در درون شماست.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر

نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر | هر آینه ای که انتخاب می کنید، مطمئن شوید که از آن فقط برای این تمرین استفاده می کنید و نه برای چیز دیگری. همچنین، ممکن است بخواهید در پایان تمرین از یک بالشتک استفاده کنید.

استاد | اگر چنین است یکی را در دست داشته باشید. قبل از شروع، یک لقمه آب سرد بگیرید و آن را بدون قورت دادن نگه دارید در حالی که پنج تا هفت بار صورت خود را زیر شیر آب می‌پاشید.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر | چشم ها دروازه ای برای ورود به روح هستند. نگاه کردن به صورت خود در آینه (معروف به تراتاکا) شما را قادر می سازد تا انرژی خود را به مرکز خود متمرکز کنید و ذهن بیش از حد فعال را آرام کنید.

این کار ماهیچه های شما را شل می کند و اجازه می دهد پرانا به صورت شما جاری شود. پس از پاشیدن صورت خود، صاف بایستید و لقمه آب را قورت دهید.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر | به راحتی روی زمین یا روی صندلی بنشینید. یک آینه در ارتفاع صورت در مقابل خود قرار دهید. این محراب شماست، جایی که عاشق خود خواهید شد.

READ  دعا نویسی که موکل دارد

چشمان خود را ببندید و انرژی صورت و ماهیچه های چشم خود را شل کنید. سیستم تنفسی خود را آرام کنید و به طور طبیعی و خود به خود نفس بکشید.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر | از چشم انتظاری به مراقبه و ایده مراقبه رها شوید. کاملاً با بدن فیزیکی خود باشید.

در اینجا فقط سه چیز وجود دارد: سکون کامل در بدن شما، تنفس طبیعی کاملا آرام و هوشیاری شما. چند دقیقه با این بمانید.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر | به آرامی چشمان خود را باز کنید. وقتی به انعکاس خود نگاه می کنید، نرم هستند. تمام صورت خود را بگیرید.

نه فقط بخشی از آن را. اشکالی ندارد که با نگاه کردن به چشمان خود شروع کنید، اما مطمئن شوید که نگاه خود را به کل صورت خود باز کرده اید.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر | از هر طریقی که این تمرین را شروع کنید – یا با نگاه اول به چشمان خود یا ابتدا خیره شدن به کل صورت – هر زمان که تمرین می کنید در این کار بمانید و از روزی به روز دیگر آن را تغییر ندهید.

شما به صورت خود به عنوان یک شی نگاه می کنید، با ظرافت، بدون هیچ گونه قضاوت یا انتقاد، بدون اینکه آن را دوست داشته باشید یا دوست نداشته باشید.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر | بدون رضایت از خود، بدون محاسبه ارزش خود، بدون اینکه به ظاهر خود فکر کنید. جوری نگاه می کنی که انگار با نگاهت صورتت را نوازش می کنی. به سادگی روند نگاه کردن را تماشا کنید.

READ  دعا نویسی برای جذب پسر

با چشمانی ملایم و بدون هیچ پرخاشگری به تمام صورت خود در آینه نگاه کنید. تا جایی که می توانید بدون پلک زدن یا بستن چشمان خود نگاه کنید.

نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر | اگر صورت شما تار به نظر می رسد یا به نظر می رسد تغییر شکل می دهد، یا اگر احساس سرگردانی می کنید، یا شروع به دیدن افراد مختلف در چهره خود می کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + پانزده =

نوشته های مشابه