دعانویس

نوشتن دعا برای ازدواج پسر

نوشتن دعا برای ازدواج پسر | احساس زنده‌ای داشتند، نمی‌دانم چه چیزی را می‌توانند حفظ کنند. آنها را از افتادن در دام رسول به ما می گوید که “صلح خدا دلهای ما را حفظ خواهد کرد” (فیلسیان 4: 7).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یونانی یک کلمه نظامی را نشان می دهد – پادگان. و همینطور است، “مانند پادگان نگه دارید.” اکنون، یک پادگان دو چیز دارد.

نوشتن دعا برای ازدواج پسر

نوشتن دعا برای ازدواج پسر | اول اینکه در معرض حملات دشمنانش قرار دارد. ثانیاً، ایمنی از تلاش آنها در آن نهفته است. در مورد روح ما نیز چنین است.

استاد | آنها در معرض وسوسه قرار می گیرند و مدام مورد حمله قرار می گیرند. اما اگر یک پادگان در آنها وجود داشته باشد، یا اگر آنها مانند یک پادگان نگهداری شوند.

نوشتن دعا برای ازدواج پسر | وقتی انسان‌ها می‌توانند زندگی کنند و در حرفه‌ی خود تلاش کنند، و نتوانند بگویند که چه زمانی از عشق به خدا یا امتیازاتی که ما در خون مسیح داریم.

وسوسه وارد نخواهد شد، و در نتیجه ما وارد وسوسه نخواهیم شد. حالا این کار چگونه انجام می شود؟ می‌گوید: «سلام خدا این کار را انجام می‌دهد». این “صلح خدا” چیست؟

نوشتن دعا برای ازدواج پسر | احساس محبت و لطف او در عیسی مسیح. بگذارید این در شما بماند، و شما را در برابر هر گونه تهاجمی پادگان خواهد کرد.

علاوه بر این، به شیوه ای خاص، که در بقیه جهات نیز وجود دارد – و به این معنی است که وسوسه می تواند از آن برای نزدیک شدن به روح ما استفاده کند.

READ  طلسم هندی

نوشتن دعا برای ازدواج پسر | تلاش برای به دست آوردن و حفظ حس محبت خدا در مسیح، در ماهیت آن، تمام اعمال و تلقینات وسوسه را از بین می برد.

پس اجازه دهید این جهت سومی باشد در مراقبت از وسوسه: مفاد انجیل را ذخیره کنید که ممکن است روح را به مکانی دفاعی در برابر همه حملات آن تبدیل کند.

نوشتن دعا برای ازدواج پسر | در اولین رویکرد هر وسوسه‌ای، همانطور که همه ما وسوسه می‌شویم، این دستورالعمل‌های زیر نیز برای ادامه کار تماشای مناسب هستند: همیشه بیدار باشید تا وسوسه خود را زود کشف کنید.

تا بدانی که چنین است. اکثر مردان تا زمانی که توسط او زخمی نشوند، دشمن خود را درک نمی کنند. بله، دیگران ممکن است گاهی اوقات آنها را عمیقاً درگیر ببینند.

نوشتن دعا برای ازدواج پسر | در حالی که خودشان کاملاً بی احساس هستند. آنها بدون هیچ احساس خطری می خوابند تا اینکه دیگران بیایند و با بیان اینکه خانه شان در آتش است آنها را بیدار کنند.

وسوسه در معنای خنثی به راحتی قابل کشف نیست – یعنی به این دلیل که چنین راه یا چیز یا ماده ای را نشان می دهد.

نوشتن دعا برای ازدواج پسر | همانطور که برای اهداف وسوسه استفاده می شود یا ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. تعداد کمی به آن توجه می کنند تا زمانی که خیلی دیر شده است.

و آنها خود را درگیر می یابند، اگر نه زخمی. پس هر از چند گاهی مراقب تله‌هایی باشید که برای شما گذاشته شده‌اند – تا بفهمید دشمنانتان چه مزیت‌هایی در برابر شما دارند.

READ  دعانویس خوب

نوشتن دعا برای ازدواج پسر | قبل از اینکه قدرت و قدرت پیدا کنند، قبل از اینکه با شهوات شما آمیخته شوند و زهر را در روح شما بپاشند. هدف و گرایش وسوسه را، هر چه که باشد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 19 =