دعانویس

نوشتن دعا برای ازدواج سریع

نوشتن دعا برای ازدواج سریع | اگر در چنین حالتی در حال خوابیدن هستید، مراقب باشید. در وسوسه‌ای غم‌انگیز می‌افتی که تمام استخوان‌هایت را می‌شکند و زخم‌هایی به تو می‌دهد که در تمام روزهای زندگیت به تو خواهد چسبید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آری، هنگامی که بیدار می شوید، خواهید دید که به راستی قبلاً شما را گرفته است، هر چند شما آن را درک نمی کنید. تو را زده و زخمی کرده است.

نوشتن دعا برای ازدواج سریع

نوشتن دعا برای ازدواج سریع | هر چند نه شکایتی کرده ای و نه به دنبال تسکین و شفا بوده ای. وضعیت کلیسای ساردیس چنین بود. “آنچه باقی مانده بود آماده مرگ بود” (مکاشفه 3:2).

استاد | نجات دهنده ما می گوید: “مراقب باش و آنها را تقویت کن، وگرنه اتفاق بدتری برایت رخ خواهد داد.” اگر كسی كه كلام این جهت را می‌خواند در این حال است.

نوشتن دعا برای ازدواج سریع | یا اینکه به دلیل مناسب بودن اصول و ارواح طبیعی، اگر نه مبانی بدتر، عشق شما به آنها از چیزی که صرفاً معنوی است به چیزی بسیار نفسانی تبدیل می شود؟

اگر به روح بیچاره‌اش توجهی دارد، پیش از آنكه از بهبودی گرفتار شود، حالا بیدار شود. این هشدار را از خدا بگیرید.

نوشتن دعا برای ازدواج سریع | تحقیرش نکن فصلی از لذت‌های معنوی عظیم، اغلب، با کینه توزی شیطان و ضعف قلب‌های ما، به فصلی از خطر در این تجارت وسوسه تبدیل می‌شود.

ما می دانیم که قضیه در مورد پولس چگونه بود (دوم قرنتیان 12:7). او مکاشفات روحانی باشکوهی از خدا و عیسی مسیح داشت.

READ  طلسم ازدواج سریع با معشوق

نوشتن دعا برای ازدواج سریع | شیطان فوراً بر او فرود می‌آید، فرستاده‌ای از او او را بوفه می‌زند، به گونه‌ای که با جدیت التماس می‌کند که آن را ترک کند، اما با آن مبارزه می‌کند.

خداوند گاهی خشنود می شود که اکتشافات خاصی از خود و عشقش به ما بدهد تا دل را از مهربانی خود پر کند.

نوشتن دعا برای ازدواج سریع | مسیح ما را به ضیافتخانه می برد و قلب ما را سرشار از عشق می کند. و این توسط برخی از کارهای نشانه ای روح او، بر ما غلبه می کند.

با احساس عشق در امتیاز ناگفتنی فرزندخواندگی، و بنابراین روح ما را سرشار از شادی ناگفتنی و شکوهمند می کند.

نوشتن دعا برای ازدواج سریع | یک مرد فکر می کند این امن ترین شرایط در جهان است. چه روحی با پیتر در کوه گریه نمی کند، “برای من خوب است که اینجا باشم. تا برای همیشه اینجا بمانم» [مت. 17:4]؟

اما اغلب اوقات 19 کاهش نیرو یا قدرت 20 ضربه مکرر 200 وسوسه: طبیعت و قدرت آن اکنون وسوسه تلخی در راه است.

نوشتن دعا برای ازدواج سریع | شیطان می بیند که ما که در شادی پیش روی ما تسخیر شده ایم، به سرعت از بسیاری از راه های نزدیک شدن به روح خود غفلت می کنیم.

جایی که او در جستجوی و یافتن امتیازات علیه ما است. پس آیا این حالت و شرایط ماست؟ آیا خدا در هر زمانی به ما می‌نوشاند از نهرهای لذتی که در دست راست او هستند [مزمور. 36:8]، و روح ما را با مهربانی او مانند مغز و فربهی راضی کن 21 [مزمور. 63:5]؟

READ  دعا نویسی جادوگری

نوشتن دعا برای ازدواج سریع | نگوییم: “ما هرگز متاثر نخواهیم شد” – نمی دانیم به زودی خداوند ممکن است چهره خود را پنهان کند یا فرستاده ای از طرف شیطان ممکن است ما را بوق بزند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 4 =