نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد | تعداد کمی به آن توجه می کنند تا زمانی که خیلی دیر شده است، و آنها خود را درگیر می یابند، اگر نه زخمی. پس هر از چند گاهی مراقب تله‌هایی باشید که برای شما گذاشته شده‌اند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تا بفهمید دشمنانتان چه مزیت‌هایی در برابر شما دارند، قبل از اینکه قدرت و قدرت پیدا کنند، قبل از اینکه با شهوات شما آمیخته شوند و زهر را در روح شما بپاشند.

نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد

نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد | هدف و گرایش وسوسه را، هر چه که باشد، و همه چیزهایی که در آن دخیل هستند را در نظر بگیرید. کسانی که با وسوسه شما همسویی فعال دارند، شیطان و شهوات شما هستند.

استاد | من برای شهوت شما در جای دیگر آنچه را که هدفش در همه اعمال و اغواگری هایش است نشان داده ام. هرگز قیام نمی کند، اما قصدش بدترین بدی هاست.

نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد | همانطور که برای اهداف وسوسه استفاده می شود یا ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

هر اقدامی که در آن انجام شود، دشمنی شکل گرفته با خدا خواهد بود. از این رو در اولین تلاش‌هایش، هر تظاهر به آن را به عنوان دشمن فانی خود نگاه کنید.

نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد | رسول می گوید: «از آن متنفرم» (روم. 7: 15) – یعنی کار شهوت در من. من از آن متنفرم؛ این بزرگترین دشمنی است که من 34 پیش بینی می کنم و از 35 در زمان مناسب 36 همکاری با 206 وسوسه: طبیعت و قدرت آن جلوگیری می کند.

READ  شکستن طلسم حصار

آه که کشته و نابود شد! آه که از قدرت آن رهایی یافتم!» پس بدانید که در اولین تلاش یا حمله در هر وسوسه‌ای، نفرین‌شده‌ترین و قسم خورده‌ترین دشمن در دست شماست و این برای تباهی کامل شماست.

نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد | به طوری که این بزرگترین جنون دنیا بود که خود را در آغوش او بیندازی تا نابود شوی. اما در این مورد در گفتمان مورتیفیکاسیون صحبت کرده ام.

آیا شیطان نسبت به تو که در هر وسوسه ای شریک هستی، هدف و نیتی دوستی دارد؟ فریفتن تو مانند مار، بلعیدن تو مانند شیر، دوستی است که او به تو مدیون است.

نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد | من فقط اضافه می کنم که گناهی که او شما را در برابر قانون وسوسه می کند، هدف او نیست. طراحی او برخلاف علاقه شما به انجیل است.

او گناه را می‌سازد، مگر پلی برای رسیدن به زمینی بهتر، تا شما را به خاطر علاقه‌تان به مسیح مورد تعرض قرار دهد.

نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد | کسی که شاید امروز بگوید: «ممکن است جرأت گناه کنید، زیرا به مسیح علاقه دارید»، فردا به شما خواهد گفت که شما هیچ هدفی ندارید زیرا چنین کرده اید.

وسوسه خود را در ورودی آن با افکار ایمان در مورد مسیح بر روی صلیب ملاقات کنید. این باعث می شود آن را در مقابل شما غرق کنید. اگر وارد آن نمی‌شوید، با آن بحث نکنید، بحث نکنید.

نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد | بگو: “این مسیح است که مرد” – که برای گناهانی مانند این مرد. به این امر «برگرفتن سپر ایمان برای خاموش کردن تیرهای آتشین شیطان» (افس. 6:16) گفته می‌شود.

READ  شکستن طلسم جن دفینه

ایمان این کار را با چنگ زدن به مسیح مصلوب شده، محبت او در آن، و آنچه از آنجا به خاطر گناه متحمل شد، انجام می دهد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

نوشته های مشابه