دعانویس

نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر

نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر | شیطان و شهوات شما هستند. من برای شهوت شما در جای دیگر آنچه را که هدفش در همه اعمال و اغواگری هایش است نشان داده ام.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | رسول می گوید: «از آن متنفرم» (روم. 7: 15) – یعنی کار شهوت در من. من از آن متنفرم؛ این بزرگترین دشمنی است که من 34 پیش بینی می کنم و از 35 در زمان مناسب 36 همکاری با 206 وسوسه: طبیعت و قدرت آن جلوگیری می کند.

نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر

نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر | به طوری که این بزرگترین جنون دنیا بود که خود را در آغوش او بیندازی تا نابود شوی. اما در این مورد در گفتمان مورتیفیکاسیون صحبت کرده ام.

استاد | آه که کشته و نابود شد! آه که از قدرت آن رهایی یافتم!» پس بدانید که در اولین تلاش یا حمله در هر وسوسه‌ای، نفرین‌شده‌ترین و قسم خورده‌ترین دشمن در دست شماست و این برای تباهی کامل شماست.

نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر | و همه چیزهایی که در آن دخیل هستند را در نظر بگیرید. کسانی که با وسوسه شما همسویی فعال دارند.

آیا شیطان نسبت به تو که در هر وسوسه ای شریک هستی، هدف و نیتی دوستی دارد؟ فریفتن تو مانند مار، بلعیدن تو مانند شیر، دوستی است که او به تو مدیون است.

نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر | من فقط اضافه می کنم که گناهی که او شما را در برابر قانون وسوسه می کند، هدف او نیست. طراحی او برخلاف علاقه شما به انجیل است.

READ  دعا نویسی عالی

او گناه را می‌سازد، مگر پلی برای رسیدن به زمینی بهتر، تا شما را به خاطر علاقه‌تان به مسیح مورد تعرض قرار دهد.

نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر | کسی که شاید امروز بگوید: «ممکن است جرأت گناه کنید، زیرا به مسیح علاقه دارید»، فردا به شما خواهد گفت که شما هیچ هدفی ندارید زیرا چنین کرده اید.

وسوسه خود را در ورودی آن با افکار ایمان در مورد مسیح بر روی صلیب ملاقات کنید. این باعث می شود آن را در مقابل شما غرق کنید.

نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر | اگر وارد آن نمی‌شوید، با آن بحث نکنید، بحث نکنید. بگو: “این مسیح است که مرد” – که برای گناهانی مانند این مرد.

به این امر «برگرفتن سپر ایمان برای خاموش کردن تیرهای آتشین شیطان» (افس. 6:16) گفته می‌شود. ایمان این کار را با چنگ زدن به مسیح مصلوب شده، محبت او در آن، و آنچه از آنجا به خاطر گناه متحمل شد، انجام می دهد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =