دعانویس

نوشتن دعا برای آشتی از راه دور

نوشتن دعا برای آشتی از راه دور | مخصوصاً از دو جهت رهایی و امنیت از دست او برمی‌خیزد: با تضعیف قلب در مورد وسوسه‌ها. رواج هر وسوسه ای از این جهت ناشی می شود که دل آماده بسته شدن به امر آن است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در درون شهوات وجود دارد که با پیشنهادهای دنیا یا شیطان بیرونی مناسب است.

نوشتن دعا برای آشتی از راه دور

نوشتن دعا برای آشتی از راه دور | از این رو یعقوب تمام وسوسه ها را در «شهوات خود» ما حل می کند (1:14). زیرا همانطور که اعلام شد یا از آنها ناشی می شوند یا توسط آنها مؤثر واقع می شوند.

استاد | چرا ترور یا تهدید ما را از یک 43 منحرف می‌کند. 43 «قابلیت‌های روح» سنتی عبارتند از فهم (عقل)، اراده (اراده) و محبت (عاطفه). 214 وسوسه: ماهیت و قدرت آن به دلیل ثبات در انجام وظیفه ما است؟

نوشتن دعا برای آشتی از راه دور | چگونه می توانم این کار را انجام دهم و به خدا گناه کنم؟ [ژنرال 39:9] در دست است.

آیا به این دلیل نیست که در چنین فصلی ترسی بی‌میان و جسمانی در ما وجود دارد که غوغا می‌کند؟ چرا جذابیت های دنیا و همنوایی با مردان ما را درگیر می کند؟

نوشتن دعا برای آشتی از راه دور | آیا به این دلیل نیست که محبت های ما با چیزها و ملاحظاتی که به ما پیشنهاد می شود درگیر شده است؟ حال، حفظ کلام صبر مسیح، به روشی که اعلام شده است.

قلب را نسبت به این چیزها محزون نگه می دارد، و بنابراین به راحتی درگیر آنها نمی شود. رسول می گوید: “من با مسیح مصلوب شدم” (غلاطیان 2:20).

READ  طلسم زیبایی

نوشتن دعا برای آشتی از راه دور | کسی که به مسیح نزدیک می شود با او مصلوب می شود و در برابر تمام خواسته های بدن و جهان مرده است (به طور کامل تر: غل. 6:14).

اینجا کبریت شکسته شد و تمام عشق، عشق درگیر کننده، از بین رفت. دل به دنیا و همه چیز در آن مصلوب است. اکنون موضوع همه وسوسه ها تقریباً از جهان خارج شده است.

نوشتن دعا برای آشتی از راه دور | افراد آن، یا چیزهای آن، آنها را می سازند. رسول می گوید: «درباره این چیزها من برای آنها مصلوب شده ام» (و برای هر کسی که کلام مسیح را نگاه می دارد چنین است). «قلب من نسبت به آنها متأسف است.

من پس از آنها نه میل دارم و نه به آنها محبت می کنم و نه از آنها لذت می برم و آنها نزد من مصلوب شده اند. تاج‌ها، افتخارات، تاج‌ها، لذت‌ها، سودهای دنیا، هیچ چیز پسندیده‌ای در آنها نمی‌بینم.

نوشتن دعا برای آشتی از راه دور | شهرت در میان آنها، همه آنها بی ارزش است. (44) من برای آنها ارزش و برآوردی ندارم.» وقتی آکان «لباس زیبای بابلی و دویست مثقال نقره و یک گوه طلا» را دید.

ابتدا «به آنها طمع کرد» سپس «آنها را گرفت» (یوش. 7:21). وسوسه لباس بابلی از لطف، ستایش، صلح، نقره لذت یا سود را با رضایت های طلایی جسم در برابر چشمان مردم می گستراند.

نوشتن دعا برای آشتی از راه دور | اگر در حال حاضر آن چیزی در آنها وجود داشته باشد که زنده و بی جان باشد، در حال حاضر یک طمع فرو خواهد رفت. بگذار هر چه ترس از عذاب باشد، دل دست به گناه کشیده شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + بیست =