نوشتن دعا بدون نقطه


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا بدون نقطه | یعنی بیرون کشیدن گناه، نظم بخشیدن به آن، ارائه آن به خود در شرایط زشت، زشت و تشدید کننده، تا منفور و منفور شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و به عنوان یک چیز پلید دور انداخته شود (مانند اشع. 30:22). کسی که از خدا برای آمرزش گناه استدعا می کند، از دل خود نیز برای نفرت آن دعا می کند (هوس. 14: 3).

نوشتن دعا بدون نقطه

نوشتن دعا بدون نقطه | در اینجا نیز گناه به نام خدا داوری می شود. زیرا روح در اعتراف خود، تنفر خدا از آن و حکم شریعت او علیه آن را پذیرفته است.

استاد | در واقع، سلسله‌ای از این وظایف وجود دارد که افراد متقاعد می‌شوند که خود را به‌عنوان سرپوشی صرف برای شهواتشان از دست می‌دهند.

نوشتن دعا بدون نقطه | که اگر چیزی باشد، بدون شک به تباهی آن گرایش دارد. این یک طرح دعا، یک انتهای روح در آن است.

آنها نمی توانند بی سر و صدا گناه کنند مگر اینکه دائماً وظیفه خود را انجام دهند. اما آن دعایی که ما از آن صحبت می‌کنیم، ماهیتی دیگر دارد.

نوشتن دعا بدون نقطه | چیزی که هیچ ترکیبی با گناه را مجاز نمی‌داند، چه رسد به فریبکاری آن، مانند دعای رسمی دیگر. به آن رشوه داده نمی‌شود تا با هیچ یک از دشمنان خدا یا روح سازگاری پنهانی داشته باشد.

نه، نه یک لحظه. و از این روست که غالباً در این وظیفه، قلب به صادقانه ترین و مؤثرترین احساس گناه و بیزاری از آن که روح در تمام طول اطاعت خود به دست می آورد، بالا می رود.

READ  طلسم ازدواج مرد

نوشتن دعا بدون نقطه | و این امر آشکارا به تضعیف و تباهی قانون گناه نیز منجر می شود. این همان راهی است که خداوند برای به دست آوردن قدرت و قدرت در برابر گناه تعیین کرده و برکت داده است: «آیا کسی کم دارد؟ از خدا بخواهد» (یعقوب 1: 5).

دعا راهی است برای به دست آوردن تمام خواسته های ما از خدا توسط مسیح، کمک در برابر هر مخالفت، به ویژه آنچه که توسط گناه علیه ما ایجاد می شود.

نوشتن دعا بدون نقطه | فکر می کنم نیازی به اصرار بر این نیست. این است، در تصور و عمل، 98 مکر، مکر، نقشه های حیله گر 99 پناهگاه برای هر مؤمن روشن است.

این همان چیزی است که ما در آن فرا می خوانیم، و عیسی خداوند با «کمک مناسب در زمان نیاز» به کمک ما می آید (عبرانیان 4:16).

نوشتن دعا بدون نقطه | ایمان به دعا، تمام آثار فریب گناه را خنثی می کند. و از آنجا که روح در آنجا دائماً خود را با خدا درگیر می کند تا با هر گناهی مخالفت کند: “سوگند خورده ام و آن را انجام خواهم داد که داوری های عادلانه تو را نگاه دارم” (مزمور 119:106).

این زبان هر روح بخشنده ای است در خطابش به خدا: باطن او با خدا درگیر است تا در همه چیز به او بچسبد و در همه چیز با گناه مخالفت کند.

نوشتن دعا بدون نقطه | کسی که نمی تواند این کار را انجام دهد نمی تواند نماز بخواند. دعا کردن با هر قاب دیگری به معنای تملق با لب هایمان است که خدا از آن متنفر است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + دو =

نوشته های مشابه