دعانویس

نوشتن دعا با مداد سیاه

نوشتن دعا با مداد سیاه | و به این ترتیب گزارشی که رسول در مورد کسانی که تحت قدرت گناه هستند این است که آنها “فریب خورده اند” (تیطوس 3: 3).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او فریبکار است; که توجه به همه چیز، ذهن انسان را در برخورد با دشمن دچار زیان می کند. او می‌داند که نمی‌تواند در برابر کسی که فریبکار است.

نوشتن دعا با مداد سیاه

نوشتن دعا با مداد سیاه | امنیت داشته باشد، اما در تمام روزهایش در مقابل نگهبانی و دفاع از خود بایستد. علاوه بر این، برای آشکار ساختن قدرت و مزیتی که گناه با فریب خود دارد.

استاد | می‌توان مشاهده کرد که کتاب مقدس بیشتر آن را سر و چشمه هر گناهی قرار می‌دهد، حتی گویی هیچ گناهی بعد از آن وجود نداشته است، اما فریب پیش از آن رفته است.

نوشتن دعا با مداد سیاه | بنابراین 1 تیم 2:13-14). دلیلی که رسول بیان می کند که چرا آدم، با وجود اینکه برای اولین بار شکل گرفت، اولین بار در تجاوز نبود، به این دلیل است که او ابتدا فریب نخورد.

و زندگی انسان های شرور چیزی جز «فریب دادن و فریب خوردن» نیست (دوم تیموس 3:13). به طوری که ما شهادت کافی برای این صلاحیت دشمنی که باید با او سر و کار داشته باشیم، داشته باشیم.

نوشتن دعا با مداد سیاه | زن، گرچه ماندگار شد، اما اولین بار فریب خورد، اولین بار در گناه بود. حتی آن گناه اول از فریب شروع شد و تا زمانی که ذهن فریب نخورد روح در امان بود.

READ  نوشتن دعا برای همسایه بد

بنابراین، حوا این موضوع را واقعاً بیان کرد، هرچند که آن را به سرانجام خوبی نرساند. او می گوید: «مار مرا فریب داد و من خوردم» (پیدایش 3:13).

نوشتن دعا با مداد سیاه | او فکر کرد که با متهم کردن مار، جرم خود را کاهش دهد. و این ثمره جدیدی از گناهی بود که او خود را به آن انداخته بود.

اما واقعیت حقیقت داشت – او قبل از اینکه غذا بخورد فریفته شد. فریب قبل از تجاوز پیش رفت. و رسول نشان می دهد که گناه و شیطان همچنان یک مسیر را طی می کنند (دوم قرنتیان 11: 3).

نوشتن دعا با مداد سیاه | او می‌گوید: «همان روشی که در گذشته وجود داشت برای انجام گناه واقعی وجود دارد: فریب دادن، فریب دادن پیش از این است. و گناه، یعنی تحقق واقعی آن، بعد از آن است».

از این رو، همه 81 مورد، کارهای بزرگی را که شیطان در جهان انجام می دهد، برای برانگیختن مردم به مخالفت با خداوند عیسی مسیح و پادشاهی او، کم اهمیت تر می کند.

نوشتن دعا با مداد سیاه | او آنها را با فریب انجام می دهد: شیطان که تمام جهان را فریب می دهد» (مکاشفه 12:9). اگر به شدت فریب نمی‌خوردند.

نمی‌توان بر مردان غالب شد تا در خدمت او بمانند و نقشه‌های او را تا نابودی ابدی و گاه موقتی خود انجام دهند (همچنین به مکاشفه 20:10 مراجعه کنید).

نوشتن دعا با مداد سیاه | اگر مواظب باشیم که گناه نکنیم، مراقب باشیم که فریب نخوریم (افس. 5: 6؛ اول قرنتیان 6: 9؛ 15: 33؛ گال. 6: 7؛ لوقا 21: 8 را ببینید).

READ  طلسم زیبایی

از تمام شهادت‌ها می‌توان تأثیری را که فریب بر گناه می‌گذارد، و در نتیجه مزیتی را که قانون گناه برای به نمایش گذاشتن قدرت خود با فریبکاری خود دارد، دریابیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =