نوشتن دعا با خودکار قرمز


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعا با خودکار قرمز | مانند بال های باد دنبال می شود. و با این اهمیت روح را خسته و فرسوده می کند. و اگر درمان بزرگ (رومیان 8: 3) به موقع نیامد، بر یک فتح غالب است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هیچ چیز شگفت‌انگیزتر و وحشتناک‌تر از انجام گناه نیست. روح نمی داند که از آن چه بسازد. از شری که به آن گرایش دارد بیزار است، بیزار است، منفور است.

نوشتن دعا با خودکار قرمز

نوشتن دعا با خودکار قرمز | افکار مربوط به آن را تحقیر می کند، از آنها به عنوان جهنم متنفر است. و با این حال به خودی خود بر آنها تحمیل می شود.

استاد | گویی که شخص دیگری است، یک دشمن آشکار در درون او قرار گرفته است. همه اینها را رسول کشف می کند: “از کارهایی که انجام می دهم متنفرم” (روم. 7: 15-17).

نوشتن دعا با خودکار قرمز | آن را با حماقت و جنونش ملامت کن. هیچ شرمی نمی شناسد. بگذارید افکار ذهن برای پرواز از آن تلاش کنند.

این از اعمال ظاهری نیست، بلکه برآمدگی های درونی ذهن است که او به آن رسیدگی می کند. او می گوید: «من از آنها متنفرم. “من از آنها متنفرم.” اما پس چرا او کاری بیشتری با آنها خواهد داشت؟

نوشتن دعا با خودکار قرمز | اگر از آنها متنفر است و از خود متنفر است، آنها را به حال خود رها کن و دیگر کاری با آنها نداشته باشد و به این ترتیب کار را تمام کن. افسوس!

او می‌گوید: «دیگر من نیستم که این کار را انجام می‌دهم، بلکه گناهی که در من ساکن است» (آیه 17) – «من دشمنی در درون خود دارم که با اهمیتی بی‌پایان و بی‌قرار این چیزها را بر من وارد می‌کند.

READ  نوشتن دعا برای خانه دار شدن

نوشتن دعا با خودکار قرمز | حتی چیزهایی که از آنها متنفرم و نفرت دارم من نمی توانم از شر آنها خلاص شوم، از خودم خسته شده ام، نمی توانم از آنها پرواز کنم. «ای بدبخت که من هستم!

چه کسی مرا رهایی خواهد داد؟» من نمی گویم که این وضعیت عادی مؤمنان است، اما به این ترتیب اغلب زمانی است که این قانون گناه به جنگ و جنگ برمی خیزد.

نوشتن دعا با خودکار قرمز | بنابراین در مورد گناهان خاص – این یا آن گناه، گناهان ظاهری، گناهان زندگی و گفتگو – با آنها نیست، اما در مورد باطل فکری، ناراحتی های درونی و روحی، اغلب چنین است.

من می دانم که برخی تظاهر به کمال عالی می کنند. اما من تصمیم دارم به رسول قبل از همه و همه ایمان بیاورم.

نوشتن دعا با خودکار قرمز | جنگ خود را با درهم تنیدگی عاطفه ها و درهم آمیختن آنها به ترکیبی بر ضد ذهن ادامه می دهد. فیض در ذهن و قضاوت مستقر شود.

اما اگر شریعت گناه عواطف یا هر یک از آنها را در بر گیرد و در هم ببندد، دژی از آنجا به دست آورده است که دائماً به روح حمله می کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نوزده =

نوشته های مشابه